Heléna Hotel & Spa ***

Heléna Hotel & Spa ***

József Attila u. 25, Levél
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
HELÉNA - CO Kft. IČ: 0809006957


+36 30 506 6632

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 4 500 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Fén
Wellness
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
7,6 km
Zastávka
0,2 km

O ubytovaní

Helena Hotel & Spa *** vás uchváti svojou útulnou rodinnou atmosférou. Nachádza sa v mestečku Levél neďaleko hraníc so Slovenskom (17 km) a Rakúskom. Hotel ponúka dokonalé prostredie pre relaxačnú dovolenku, ale aj aktívny pobyt plný výletov a zábavy.

Blízky Mosonmagyaróvár (4 km) láka na malebné historické centrum, barokové pamiatky aj stredoveký hrad. Obľúbenou miestnou atrakciou sú kúpele a wellness centrum Flexum Thermal & Spa s niekoľkými termálnymi bazénmi a zaujímavou ponukou procedúr. Navštíviť môžete tiež interaktívne vedecké múzeum Futura o ploche 2 000 m² s expozíciou venovanou prírodným vedám a rozdelenou podľa základných živlov – vody, vzduchu, zeme a ohňa.

Za nádhernou prírodou sa vydajte na Malý Žitný ostrov (22 km), ktorý je, hoci tomu jeho názov nezodpovedá, najväčším riečnym ostrovom v Maďarsku. Jeho rozloha dosahuje pôsobivých 375 km² a oplýva malebnou prírodou Dunajských luhov. Alebo si urobte výlet k Neziderskému jazeru (30 km), ktoré je súčasťou Zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej dvojlôžkovej izbe vybavenej manželskou posteľou alebo 2 jednolôžkami, klimatizáciou, televíziou, chladničkou, WiFi pripojením, trezorom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V príjemnej hotelovej reštaurácii si pochutnáte na tradičných maďarských, ale aj stredomorských špecialitách. Na príjemne zatienenej terase potom čaká koktailový bar a zmrzlina na osvieženie.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness uprostred záhrady na vás čaká krytý bazén, vírivka a soľná miestnosť. V letnom období je v prevádzke vonkajší bazén. Oddýchnuť si môžete vo fínskej, infra a parnej saune. Doprajte si tiež niektorú z profesionálnych masáží. Pre športovcov je pripravené hotelové fitness centrum.

Cestujete s deťmi?

Deti si užijú veľa zábavy na vonkajšom ihrisku, ku ktorému patrí aj trampolína, stolný tenis a veľký šach. K dispozícii je tiež herňa vo vnútri.