Užite si pobyt v maďarskom meste Komárom a ubytujte sa v hoteli Thermál pri areáli kúpeľov. V cene balíčka je neobmedzený vstup do termálov, sauna aj raňajky. Pobyt si užijete vy a vaše deti ešte viac so zľavovou kartou, masážou a detským kútikom. Pobyt pre deti do 6 rokov je zdarma.

O ubytovaní

Thermál Hotel sa nachádza v meste Komárom, a to priamo v areáli liečebných kúpeľov Brigetiona na brehu rieky Dunaj. Príjemnou prechádzkou dôjdete k pevnosti Csillag (1 km) či k pevnosti Monostor, ktorá je v súčasnosti na kandidátnej listine Svetového dedičstva UNESCO. Stačí prejsť most cez Dunaj a môžete objavovať slovenské mesto Komárno s mnohými historickými pamiatkami a slávnym nádvorím Európy.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní na dvojlôžkovej izbe s nábytkom z borovicového dreva, televíziou, chladničkou a WiFi pripojením. Samozrejmosťou je samostatná kúpeľňa so sprchou. Väčšina izieb je klimatizovaná a niektoré z nich je možné vybaviť prístelkou.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky formou bufetu si vychutnáte v hotelovej reštaurácii.

Kde budete relaxovať?

Tešte sa na neobmedzený vstup do liečivých kúpeľov Brigetio. Nájdete tu 3 kryté a 5 vonkajších bazénov na kúpanie, liečenie, plávanie aj na zábavu s atrakciami. Zohriať sa môžete v saunovom svete so saunovým domčekom, 2 fínskymi a parnou saunou. Nachádza sa tu tiež soľná jaskyňa. Miestna liečivá voda s teplotou 62 °C je vhodná pri liečbe reumatických ochorení, pri pooperačnej a poúrazovej rehabilitácii či pri gynekologických problémoch. Spríjemniť deň si môžete mnohými druhmi masáží a kúpeľných procedúr.

Cestujete s deťmi?

Veľa hier na najmenších hostí čaká v hotelovej herni. V kúpeľnom areáli si užijú zábavu v detských bazénoch s atrakciami či na vonkajších ihriskách.

Niečo naviac

Aktívnym hosťom ponúka kúpeľný areál veľa možností športového vyžitia. Nájdete tu ihrisko na volejbal, basketbal i nohejbal a mnoho športových a zábavných programov.

Thermál Hotel ***

Thermál Hotel ***

Táncsics Mihály utca 38. , Komárom
Maďarsko

+36 34 341 222

thermalhotel@komthermal.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Kúpele
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov