Štýlové ubytovanie plné luxusu v historickom Miskolci

Hotel Öreg Miskolcz **** leží v centre mesta, avšak v pokojnej, historickej uličke. Hotel je zariadený v štýle art deco a ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách.

Vo wellness zóne môžete neobmedzene relaxovať v infra, parnej a fínskej saune, ochladzovacom bazéne či v hydromasážnej sprche. 

Exkluzívne jaskynné kúpele s liečivou vodou

Ako jediné miesto na svete vám práve Miskolc môže ponúknuť unikátne termálne kúpele, kde na jednom mieste nájdete liečivé pramene a jazero ukryté v jaskyni. Kúpele sa nachádzajú 9 km (15 minút cesty autom) od hotela.

Areál kúpeľov nájdete asi 6 km za mestom a je otvorený celoročne. Liečivý vplyv prameňov jazera Várhegy pôsobí hlavne na dýchacie problémy a ochorenia kĺbov. Celodenný vstup do jaskynných kúpeľov 2 050 HUF - 3 600 HUF (podľa sezóny).

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (hotel@oregmiskolcz.hu, +(36) 46 550 550). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Až dve deti do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 11,9 rokov 20 €/noc na prístelke s polpenziou.

 • Deti do 17,9 rokov 25 €/noc na prístelke s polpenziou.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Miestny poplatok je 450 HUF (asi 1,50 €)/osoba/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

 • Hotel je čiastočne bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Eva ?.)

Líbilo se nám prostředí hotelu, obdrželi jsme vše a byli jsme spokojeni se službami.

Skvelé (DANA H.)

Při příjezdu celkem překvapení hotel byl už staršího data , nicméně služby a to co člověk potřebuje - dostačující.snídaně jednotvárné - docela chudé na výběr večeře fajn 8 druhu výběru chutné a velké porce .

Skvelé (Ivan B.)

Prostredie hotela v pohode. Všetko co bolo na kupóne sme dostali. Strava, základná, ale dala sa. Wellness pekné, ale neútulné, trošku viac doladiť hygienu, nevýhoda že ho navštevujú nie len hotelový hostia, ale aj ľudia z ulice, bez vedomosti ako sa správne saunuje. Žiadne info, aspoň v podobe piktogramov pre takýchto ľudí. Nehygienické vstupovanie do sáun v plavkách. Nepríjemný zápach v celom wellness. Personál milí. Podľa kategorizácie hotel určite nespĺňa kategóriu 4. hviezdičiek. Ale na víkendový pobyt môžem odporučiť.

Tipy na výlet

Miskolc

Miskolc

Ak ste na dovolenke v Miskolci, okrem známych jaskynných kúpeľov môžete navštíviť tiež miestny hrad, ZOO, okolité jaskyne, zájsť si do jedného z tunajších múzeí, vyskúšať bobovú dráhu či adventure park. Hoci je Miskolc štvrté najväčšie maďarské mesto, v okolí nájdete krásnu prírodu, ktorá stojí za preskúmanie.

ZOO Miskolc

ZOO Miskolc

V Miskolci nájdete najstaršiu maďarskú ZOO, ktorej skvelú atmosféru dodáva prostredíie Národného parku Bükk. V ZOO nájdete európske aj exotické zvieratá, jej návštevu si užije celá rodina. Otvorené je od 9:00 do 19:00 hodín (cez zimu iba do 17:00 hodín), rodinné vstupné vyjde na 2 800 HUF (cca 9 €).

Eger

Eger

Eger je nielen známym kúpeľným mestom, ale aj miestom s mnohými historickými pamiatkami a možnosťami kultúrneho vyžitia. Starobylý hrad, múzeum Beatles či astronomické múzeum, známa reštaurácia podávajúca maďarské špeciality a tie najlepšie miestne vína, proste ideálna lokalita pre pohodovú dovolenku.