Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Recenzie a hodnotenie: Hotel Vila Anne-Mary *** (Piešťany)

4,4/5
(Celkom 12 hodnotení)Skvelé
Piešťany, Slovenská republika (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4/5  
(Pavel Havlík H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 20. 9. 2019
Personál se snažil. U snídaně nebyl dostatek pečiva, nefungoval jim kávovar, ve wellness chybí hodiny, provozní řád.
5/5  
(Petr S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 5. 6. 2019
Vše bylo výborné.
4/5  
(Ĺudovít B. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 23. 4. 2019
Boli sme s priatelkou spokojny s ubytovanim izby su pekne zariadene akurat ranajky jednotvarne kazdy den to iste a Welones uplne slaby a doplatok velky za jednu saunu a dzkuzu je desat eur na osobu az moc.
Reakcia hotela
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Čo sa týka raňajok tak robievame teplý bufet (3 druhy teplého jedla) a studený bufet (výber zo salám, syrov, jogurtov, zeleniny, sladkých džemov, sladké pečivo) formou švédskych stolov ...čo si myslíme, že je postačujúce, avšak Vašu pripomienku berieme na vedomie a budeme sa do budúcna snažiť rozšíriť sortiment raňajok. A čo sa týka wellnessu, tak cena 10,-Eur za privátny wellness vstup pre 1 osobu na 1 hodinu je podľa nás až veľmi priaznivá. Vo wellnesse sa nachádza fínska sauna, infra sauna, vírivka s hydromasážnymi tryskami a oddychové ležadlá, ktoré sú Vám k dispozícii na celú hodinu iba pre Vás a okrem Vás sa vo wellnesse nenachádzajú žiadny iní hoteloví hostia, takže máte absolútne súkromie a nik Vás neruší. Citronáda, uteráky, osušky a plachty v neobmedzenom množstve sú bez príplatkov, čo v iných wellness centrách nie je vždy samozrejmosťou. V porovnaní s cenami privátneho wellness vstupu u konkurencie v Piešťanoch my máme najnižšie ceny. V iných centrách v Piešťanoch za uzavretú spoločnosť vo wellnesse by ste zaplatili od 22,-Eur až po 140,-Eur. Váš názor si vážime, budeme sa snažiť poskytovať čo najlepšie služby. S pozdravom recepcia Hotela Anne Mary
5/5  
(Karolína L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 26. 3. 2019
Bolo super :-).
3/5  
(Nikoleta D. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 7. 1. 2019
Ranajky boli velmi velmi slabé. A hotel by mohol mať pre hostí župany a papučky.
5/5  
(Dáša T. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 26. 11. 2018
Hotel bol v príjemnom tichom prostredí a napriek tomu blízko centra mesta. Všetko čo bolo sľúbené v kupóne sme dostali, dokonca nám to bolo hneď pri príchode ponúknuté, bez dotazovania, tak ako to má byť. Pani recepčná bola veľmi milá, ústretová, doslova by nám splnila všetko čo nám videla na očiach, boli sme veľmi milo prekvapený. Radi sa vrátime do takej pohody. Ďakujeme.
5/5  
(Eva M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 14. 11. 2018
Všetko bolo ok, príjemný personál.
4/5  
(Peter K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 9. 10. 2018
Hotel je v peknom prostredi pri parku. Ranajky boli vyborne, pestry bufetovy stol. Wellness bol prijemny, virivka aj sauny. Personal ustretovy. Mali sme aj bicykle so sebou a vytahom sa dali schovat do pivnice.
5/5  
(František P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 8. 10. 2018
Maximálna spokojnosť, veľmi milá, ústretová recepčná, výborné raňajky a wellness, pekná izba.
5/5  
(Marek L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 20. 9. 2018
Spokojnosť s ubytovaním, wellnessom. Využili sme aj možnosť zapožičania si bicyklov. Hotel v blízkosti centra aj kúpeľného ostrova.
5/5  
(Mária B. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 13. 5. 2018
Hotel je na krásnom, tichom mieste, všetko zodpovedalo tomu čo nám ponúkali. Zo všetkým sme boli nadmieru spokojní, hotel krásny, izby krásne, ranajky výborné a veľký výber, bicykle fantastické, len škoda že su len 2. Personál milí, usmiati, komunikační - zlatí ľudia. Tipy na výlet: Beckov, Čachtický a Trenčianský hrad - je tam toho spusta, len to treba dobre zorganizovať.
3/5  
(Miroslav B. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 8. 5. 2018
Strava, wellness v pohode personal ochotný, ubytovanie primerané. Wifi bola, ale vôbec nefungovala. Výlet na bycikli po parku a popri Váhu parádny.