Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Recenzie a hodnotenie: Hotel Plejsy *** (Slovenský raj)

4,2/5
(Celkom 277 hodnotení)Skvelé
Krompachy, Slovenská republika (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4/5  
(Monika H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 15. 10. 2020
Hotel v krásnej prírode, wellness sme si užili k spokojnosti. Matrace a posteľne prádlo by trebalo vymeniť. Strava bola veľmi dobrá a pestrá. Určite sa tam vrátime. Chválim veľmi milí personál.
3/5  
(Terézia D. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 29. 9. 2020
Personál veľmi milý, avšak jedlo skôr studené ako teplé, inak by bolo fajn. Pani vo welnese veľmi príjemná osoba, avšak hrdza trciaca spod obkladaciek v bazéne, nie príliš lichotive a biliard pre ubytovaných hostí platiť v hotovosti, nie na účet izby, nuž sme premýšľali či odísť a pozerať nejaký program (hrozná kvalita obrazu) v telke, alebo vrátiť sa na izbu pre peňaženku.
3/5  
(Miroslava D. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 13. 9. 2020
Personál bol ľudský. Strava bola výborná. Wellness svet bol pekne zariadený a chválim ochotu pani, ktorá ho mala na starosti! Po príchode nám nefungovala karta, ale opravili to. Keď som išla do sprchy a išla zapnúť vodu, batéria mi ostala v ruke, z toho dôvodu nás presunuli do inej izby. Mali sme zaplatení izbu s balkónom, ale presunuli nás do izby bez balkónu, (keďže s balkónom už boli obsadené) chýbalo nám tam mydlo, ručník a osuský. V druhej izbe rúčka na okne bola zlomená, tým pádom bol problém s otvorením okná a v izbe sa ťažko dýchalo. Pred dvoma rokmi sme tam boli a boli sme spokojní, preto sme sa vrátili. Ale táto skúsenosť nás sklamala.
5/5  
(Zdeněk F. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 6. 9. 2020
S pobytem v hotelu Plejsy jsme byli velmi spokojeni. Dalším zákazníkům bychom doporučili Slovenský ráj.
5/5  
(Marika F. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 31. 8. 2020
Jednoduchý hotel, ale čistota a strava na úrovni, personál milý a ochotný, veľa možností na výlet.
4/5  
(Jitka H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 31. 8. 2020
Celkově byl pobyt pěkný. My jsme spíše ti, co se na hotelu jen vyspí a nají, takže nám menší nedostatky nevadili, ale pro ty co hlavně vegetují na pokoji, tak klasický standard pokoj na to moc situovaný není. Některé části pokoje by potřebovali kompletní výměnu či přímo rekonstrukci, ale na přespání to stačí. Pokud bych měla jmenovat: matrace pro dospělé, u přistýlek byly dobré, konzole nakřivo, koberce v horším stavu, u koupelny sem tam vodní kámen a držák na ručníky vypadával, příjem u televize byl dobrý, ale zvuk byl opožděný oproti obrazu o cca 2 vteřiny. Bylo málo háčků na ručníky, když jsou na kupě, nechtějí proschnout a prkénko na toaletě. Držák na sprchu by potřeboval výměnu. No postupně by to asi po pokojích chtělo obměnu dělat, ale jinak wellness moc pěkné, venkovní bazén také skvělý, hlavně dceru jsme z něho nemohli dostat, stejně jako z dětského koutku a hřiště. Možná bych obojí nějak zvětšila, neboť pokud bylo více dětí najednou, tak tam nebylo zas k hnutí. :) Snídaně byli dobré, u večeří bych přidala, hlavně omáčky, ale možná je to o tom, že jsme zvyklí na něco jiného. U nás v Čechách jsou omáčky hustší, trochu více hutnější, ale jinak bylo jídlo dobré. Hlavně maso bylo udělané vždy naprosto skvěle a večer s grilováním a živou muzikou se nám líbil. Celkově bych zhodnotila hotel tak, že pro nenáročného klienta je pobyt ve standart pokojích s polopenzí dobrý, i pro člověka, který přijede jen přespat a najíst se a pak celý den cestuje. Jinak za tu cenu je pobyt dobrý. Personál byl naprosto perfektní, vždy milý a usměvavý, ten má ode mě 1 s hvězdičkou. :)
4/5  
(Miroslav H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 30. 8. 2020
Skromná, ale čistá izba, bohaté doplnkové služby, avšak všetkým niečo chýbalo (tenis - rakety bez gripov, poškodený úplet, zo 4 loptičiek 2 funkčné, pinpong- raketky hrozne, loptička puknutá. Wellness- chýbajúce kachličky v saunách.) Strava chutná, nápoje dosť dráhe vzhľadom k úrovni hotela, raňajková káva nepitná. Personál príjemný, ochotný. Tip na výlet: Spišský hrad, cyklovýlet do Poráčskej doliny 32 km spolu.
1/5  
(Milan G. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 30. 8. 2020
Ubytování katastrofální, špína, staré potrhané matrace, pokoj zapáchal plísní, i když jsme pořád větrali, záchody nefunkční. Hotel v žádném případě neodpovídá třem hvězdičkám. Strava chudá - na snídani např. bývali špekáčky na různý způsob, jeden druh marmelády ve vaničce, žádný výběr, káva rozpustná (pokud jste chtěli překapávanou, tak si musíte koupit.) vajíčka max. jednou za pobyt (byli jsme 5 dní), večeře vypadaly formou závodní jídelny, kdy vám nandávali jídlo na talíř a pak jste si jídlo odnesli ke stolu. U bazénu s mořskou solí udávají, že již nemusíte k moři - při pohledu na zakalený bazén jsme do bazénu ani nevlezli. Personál na recepci a ve wellness příjemní, jinak u stravy a pan vedoucí žádná sláva . Doporučuji dalším zákazníkům se tomuto hotelu vyhnout. Nejsme nároční , ale tohle bylo opravdu nejhorší ubytování co jsme kdy měli. Nebyli jsme sami i slovenští klienti byli zděšeni. Čekali jsme na majitele z důvodu stížnosti, ale ani my a ani ostatní, kteří řešili stejnou situaci jako my, se nedočkali.
4/5  
(Vlasta K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 29. 8. 2020
Náš pobyt zodpovedal popisu, dostali sme všetko, čo bolo uvedené na kupóne. Boli sme veľmi spokojní s poskytnutými službami. Strava bola výborná, wellness sme si užili do sýtosti a personál bol milý a ústretový. Jediné mínus bol starý, tenký matrac - zlé sa nám spalo, vstávali sme z bolesťami chrbta, pretože sme cítili rošty pod matracom.
3/5  
(Stefania J. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 28. 8. 2020
V hoteli sme strávili len 2 noci a stačilo. Veľmi má prekvapila izba. Svojim zastaraným a ošumelým zariadením sa podobala na internátovú. Očakávala by som na izbe minichladničku. Matrace na posteliach špinavé a tenké. Cítila som cez ne rošt a to patrím k ľahším váham, manžel sa zobúdzal celý dolámaný. V kúpeľni pokazený splachovač, dvere na sprche nefunkčné. Spoločne priestory boli v lepšom stave, aj keď i tie by nepohrdli rekonštrukciou. Stravovanie formou bufetu, raňajky dobrý výber, káva však bola odporná hôrka. Večere slabšie, nie vždy všetko chutné. Personál hotela milý, obsluha v poriadku. Wellness menší, ale pekný, škoda, že Kneipov kúpeľ nefunkčný. Voda v bazéne studená. Vonkajší bazén vyzeral úboho. Parkovanie na štrkom vysypanom parkovisku, prívalové dažde a auta v ňom však pri vstupe urobili hlboké výmoly. Hotel má celkovo sklamal, očakávala som viac.
4/5  
(Lenka N. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 27. 8. 2020
Prostredie hotela príjemné, izba čistá, wellnes príjemný. Strava za nás fajn. Na výber domáca klasika, ako aj ľahšie jedla v podobe grilovanej zeleniny napr. Jediné, čo môžeme vytknúť, je slabá obsluha v reštaurácii (resp.nízky počet čašníkov, ktorý teda fakt nestíhajú). Minuli by sme viac peňazí, keby sme nečakali na toľko na obsluhu. Celkovo ale hodnotím ako fajn dovolenku s veľa možnosťami na výlety po okolí. V utorok sme si užili program úžasný bruchovravca a vo štvrtok zas country kapelu s grilovačkou.
4/5  
(Mária P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 26. 8. 2020
Prostredie a hotel vyzeral presne ako na foto. Boli sme viac menej spokojní. Personál super, mladí kolektív a veľmi milí až má mrzí že sme sa s nimi nerozlúčili. Služby fajn. Welness som ja osobne dáko nevyužila iba 1x, nebolo kedy mali sme iné aktivity. Čo mne vadilo iným možno nie tak večere. Teplé večere čo mne veľmi nevyhovovalo. Chýbala mi tam možnosť napr kuracie kúsky, šalát, dresing, suchá večera napr na výber. Raňajky super a obed sme využili raz v reštike a ten bol výborný to si vyberiete z jedálneho lístka. Inak sme vždy obedovali mimo hotela. Ďalej čo mne vadilo bolo že sme izbu mali nad restikou tak hluk do noci a oproti v kolibe alebo čo to bolo ľudová hudba do dákej 2 rána čiže ani okná otvoriť lebo to dosť rušilo. Ale inak bolo fajn. Izbu sme mali apartmán ideálne pre 3-4 ľudí max. Bola čistá. Čo by som zmenila tak možno investovať do matracov. Kúpeľňa veľká so sprchovým kútom aj vaňou plus wc. Na podlahu by som dala protišmykovú podložku. Typ na výlet Mlynky dedinky na cyklotúru, tomášovský výhľad, spišský hrad. Turistiky je tam dosť keďže je to slovenský raj... V zime to tam musí byť super pre lyžiarov keďže je tam hneď vedľa hotela vlek.
3/5  
(Ivana K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 20. 8. 2020
Prostredie, okolitá príroda boli nádherné čo najviac spríjemnilo tento pobyt. Krásna príroda a okolie. Strava a ubytovanie hodnotím priemerne, wellness hodnotím veľmi dobre.
3/5  
(Adriana Ď. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 20. 8. 2020
Hotel je v peknom prostredí. Nábytok trocha zastaralý, matrace veľmi opotrebované. Personál bol milí, strava priemerná a wellnesse nepostačoval na kapacitu hotela.
3/5  
(Anna Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 3. 8. 2020
Priemerné
4/5  
(natalia K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 30. 7. 2020
Starsie vybavenie hotela kompenzoval ustretovy personal, pestra strava a mnozstvo hracieho priestoru pre deti.
3/5  
(Miloš W. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 27. 7. 2020
Wellness bol na dobrej úrovni, ranajky super velký výber, horšie to bolo s večerou, uteráky nevymenili celý týždeň ako sme tam boli inak personál ústretový.
4/5  
(Miroslav P. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 27. 7. 2020
Welness super. Strava ok
4/5  
(Mojmír S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 26. 7. 2020
Prostredie bolo pekné, pracovníci hotela veľmi ochotný. Rodinný apartmán nám vyhovoval, bol priestranný, užili sme si to.
4/5  
(pavel K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 18. 7. 2020
Ubytování slabší průměr, jídlo dobré ale mohlo by být teplejší, wellness a recepce na jednicku, obsluha na baru hodně pomalá, čekání na pití cca 20 min. Jinak krásná dovolená, doporučují.
4/5  
(Jana K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 16. 7. 2020
Personal bol velmi mily a ustretovy. Strava pestra. Ubytovanie by mohlo byt na vyssej urovni, takisto aj wellness nezodpovedal nasim poziadavkam.
4/5  
(Etelka Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 15. 7. 2020
Prostredie hotela pekné, personál milý, izby čisté, nábytok pekný len matrace sú tenké. Strava dostatočná, wellness dobre vybavený, hodil sa nám po túre.
4/5  
(Kristína S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 14. 7. 2020
Boli sme spokojni. Strava veľmi dobrá.
4/5  
(Tomáš D. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 13. 7. 2020
Stav izby nezodpovedal 3* a to sme mali rodinnú izbu. Normálne izby boli malé a bol v nich smrad. Ostatne v hoteli bolo OK.
2/5  
(Sona G. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 10. 7. 2020
Prostredie - priroda je pekne. Hotel ma potencial, ale potreboval by investiciu. V prvom rade vymenit koberce v izbach i na chodbach. Je to naozaj hnusny pocit chodit po spinavom, flakatom, pooblievanom koberci... Mat pavuciny a pavukov skoro v kazdom kute nie je nic prijemne. Wellness sauny su ok, ale zatuchnuty- plesnovy vzduch pri bazenoch nebol prijemny. Strava priemerna, doplnanie bufetov by mohla byt castejsia. Personal hotela bol velmi mily a ustretovy.
4/5  
(Matúš Kohút K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 7. 7. 2020
Prostredie je pekné, aj keď by sa hodila mierna oprava napr. Vonkajší bazén a trampolína. Strava bola dobrá, dalo sa najesť ale zas nečakajte nič špeciálne. Wellnessu by prospela lepšia čistota. Personál bol fajn.
5/5  
(Jasmina K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 7. 7. 2020
Všetko bolo ako bolo písané a boli sme spokojný. Ďakujem
5/5  
(Ján A. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 4. 7. 2020
Pekny hotel v krasnom prostredi, so sluzbami na urovni a milym personalom.
5/5  
(Stela H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 2. 7. 2020
Boli sme nadmieru spokojny personal bol mily, strava super na vyber prostredie hotela super mozem odporucit a urcite este pôjdeme.
5/5  
(Andrea C. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 30. 6. 2020
Prostredie krásne, wellnes tiež... Akurat nie je až taký vhodný pre deti. Vo vnútri bazén studený a vonku sa dá, je fajn, vyhrievaný, ak nie je zle počasie... Ale pre páry určite odporúčam..turistika, les, a welnes..strava fajn a izby tiež. Odporucam
3/5  
(Miroslav Z. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 11. 1. 2020
Hotel je v krásnom prostredí, hneď vedľa zjazdovky, škoda však že boli spustené len zjazdovky pre deti a začiatočníkov, tie vrchné spustené neboli, čo je myslím problém aj predošlých rokov. Myslím že hotel má ekonomické problémy, čo je vidno aj v zariadení izieb, najmä absolútne nevyhovujúcich matracoch postelí, nevyspal som sa ani jednu noc, matrace tenké, vylezane v podstate spíte na drevených rostoch. Personál milí, strava dalo sa vybrať.
5/5  
(Miroslav P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 16. 12. 2019
Boli sme veľmi spokojní so všetkým (ubytovanie, strava,wellness), pobyt zodpovedal popisu, personál bol veľmi ústretový.
3/5  
(Štefan K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 15. 12. 2019
Prostredie pekne, veľkým mínusom je otváracia doba sáun a bazénov a voda bola studená. Veľký bazén bol po celý čas skoro prázdny.
5/5  
(Jana V. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 15. 12. 2019
Všetko bolo k spokojnosti.
4/5  
(Dagmar Růžičková R. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 2. 12. 2019
Strava a wellness v pořádku, až ubytování. Zdi v pokojích špinavé, hodně špinavé, úklid v pokojích chabý.
4/5  
(Janka K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 2. 12. 2019
Všetko bolo v poriadku :-)
5/5  
(Renáta S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 26. 11. 2019
Prostredie hotela bolo pekné. Boli sme spokojní s poskytnutými službami.
4/5  
(Elena K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 25. 11. 2019
Áno všetko bolo v poriadku
5/5  
(Anna K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 20. 11. 2019
V rámci mojho relaxu bolo všetko naj,
3/5  
(Enikő S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 17. 11. 2019
Milý personál, krásne prostredie. Ale kapacita wellnessu nezodpovedá počtu ubytovaných hostí, prevádzková doba sauny len od 15:00 hod.
4/5  
(Vladimir C. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 17. 11. 2019
Personál v pohode, strava ok, obedovať pri polpenzii má ani nenapadlo. Wellness by mohol byť skôr a dlhšie. Cez víkendy je tam asi furt nátresk.
5/5  
(Peter J. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 15. 11. 2019
Ústretovosť. Ubytovanie super. Hlavne strava bola vynikajúca.
5/5  
(Stanislav J. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 15. 11. 2019
Boli sme spokojní, v hoteli zostali ubytovaní len niekoľkí hostia, nechali nám 1 saunu aj s neobmedzeným vstupom do bazéna a vírivky.
5/5  
(Jarmila G. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 3. 11. 2019
Prostredie hotela bolo veľmi pekne, všetko zodpovedalo popisu i všetko čo bolo v ponuke sme dostali k maximálnej spokojnosti. S prístupom personálu i na recepcii som bola veľmi milo prekvapená pomohli a poradili vždy s úsmevom veľmi im ďakujem. Gamrátová
3/5  
(Katarina O. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 25. 10. 2019
Strava dobrá, wellnes slabý. Fungovala jedna sauna, čistota v saune tiež slabá. Deti tam nemali čo robiť a otvorená len do 19.voda v bazéne špinavá.
5/5  
(Jana O. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 23. 10. 2019
Bolo všetko super. Odporúčam výstup na vrch Sľubica, odkiaľ je nádherná panoráma.
4/5  
(Petra Z. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 21. 10. 2019
Prostredie pekné, pobyt zodpovedal popisu. Personál bol príjemní a ústretoví.
4/5  
(Peter K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 8. 10. 2019
Izbička super, čistá a útulná. Raňajky a večere tiež v pohode. Dalo sa vybrať. Na recepcii vždy príjemný prístup personálu. Vo wellness by sme prijali trochu teplejšie priestory ale inak nemáme nič, čo by sme vytkli. Zlatý štandard.
5/5  
(Jan Krysa K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 24. 9. 2019
Byli jsme velmi spokojeni, hotel je krásný, jídlo výborné a wellness špičkový (bohužel však končil trochu dřív než jsme předpokládali). Největší dík patří ale personálu, který je vlídný, usměvavý a přátelský.
5/5  
(Katarína P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 20. 9. 2019
Strava super, vynikajúci kuchár, pestrá strava, personál príjemný. Wellness maličký, ale nám to sračilo, akurát všetky sauny išli iba dva razy, okolie prekrásne