• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Hotel Plejsy *** kúsok od národného parku

Užite si pohodový rodinný pobyt v oblasti Slovenského raja a ubytujte sa v Hoteli Plejsy ***, ktorý leží len 30 km od vstupu do tohto známeho národného parku. Rozprávková krajina so svojou rozmanitou prírodou vám zaručí krásnu dovolenku, na ktorú len tak nezabudnete.

Ubytovanie ponúka hotel v štandardných izbách, v rodinnej izbe alebo v apartmáne. V každej izbe sa môžete tešiť na TV/SAT, internetové pripojenie a vlastné sociálne zariadenie s toaletou a sprchovým kútom. Niektoré štandardné izby majú navyše balkón, z ktorého budete mať nádherný výhľad do okolitej krajiny.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Peter K.)

Izbička super, čistá a útulná. Raňajky a večere tiež v pohode. Dalo sa vybrať. Na recepcii vždy príjemný prístup personálu. Vo wellness by sme prijali trochu teplejšie priestory ale inak nemáme nič, čo by sme vytkli. Zlatý štandard.

Vynikajúce (Jan Krysa K.)

Byli jsme velmi spokojeni, hotel je krásný, jídlo výborné a wellness špičkový (bohužel však končil trochu dřív než jsme předpokládali). Největší dík patří ale personálu, který je vlídný, usměvavý a přátelský.

Vynikajúce (Katarína P.)

Strava super, vynikajúci kuchár, pestrá strava, personál príjemný. Wellness maličký, ale nám to sračilo, akurát všetky sauny išli iba dva razy, okolie prekrásne