Apartmány Alice

Apartmány Alice

Pavla Országha Hviezdoslava 8, Veľký Meder
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Alica Vinczeová IČ: 51542277


+421 907 232 536

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
1 km

O ubytovaní

Apartmány Alice sa nachádzajú v kúpeľnom mestečku Veľký Meder na juhu Slovenska. Areál obľúbených termálnych kúpeľov Thermal Corvinus je vzdialený iba 1 km od ubytovania, a tak si tu užijú pobyt všetci milovníci vodných radovánok a relaxácie v liečivej pramenitej vode.

Celoročne otvorený kúpeľný komplex ponúka 13 bazénov, tobogany, divokú vodu a ďalšie atrakcie aj saunový svet. Zaujímavosťou je, že práve vo Veľkom Mederi využívajú najteplejší prameň termálnej vody na Slovensku s teplotou 92 °C.

Pokiaľ odpočinok radi kombinujete s výletmi, môžete sa vydať napríklad do neďalekého maďarského mesta Györ (36 km) so skvelými termálnymi kúpeľmi, pamiatkami a reštauráciami s maďarskými špecialitami. Ďaleko to nie je ani do dvoch historických hraničných miest ležiacich na sútoku riek Váh a Dunaj. Zaujímavé dejiny mesta Komárno (39 km) na slovenskej strane na vás budú dýchať na každom kroku a prezriete si tu impozantnú protitureckú pevnosť zo 16. storočia, ktorá nebola nikdy dobytá. Zachovalým pevnostným systémom a mnohými pamiatkami sa pýši aj mesto Komárom (41 km) na maďarskej strane hranice.

Pre cykloturistov je k dispozícii cyklistická trasa Dunaj, ktorá sa sem tiahne až z Nemecka a je jednou z najznámejších v Európe. Milovníci prírody môžu pozdĺž riečneho toku objavovať krásy CHKO Dunajskej luhy.

Kde budete spať?

Štvorlôžkový apartmán je umiestnený na prízemí budovy. Skladá sa z kuchyne, spálne a vlastnej kúpeľne. Kuchyňa je vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou, platničkovým varičom a všetkým potrebným riadom. V spálni je manželská posteľ, dve samostatné lôžka a LCD televízia. Rozkladací gauč v kuchyni je možné použiť ako prístelku až pre dve deti. Súčasťou je aj WiFi pripojenie.

Päťlôžkový apartmán sa nachádza na poschodí a skladá sa z kuchyne, dvoch spální, kúpeľne a balkóna. Kuchyňa je vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou, platničkovým varičom a všetkým potrebným riadom. V jednej spálni sú dve jednolôžka, v druhej spálni manželská posteľ a jedno jednolôžko. Súčasťou vybavenia je aj LCD televízia a WiFi pripojenie.

Na čom si pochutnáte?

Okrem vybavenej kuchyne v každom z apartmánov môžu hostia využívať altánok so zázemím na grilovanie.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí čaká množstvo zábavy na detskom ihrisku s hojdačkou, šmykľavkou a trampolínou.