Vydajte sa do chorvátskeho mesta Vodice a užite si parádnu dovolenku v Hoteli Punta ****, ktorý leží len 30 m od mora. Tešte sa na polpenziu alebo plnú penziu, neobmedzenú konzumáciu nápojov (vrátane piva a vína), vnútorný i vonkajší bazén s lehátkami a slnečníkmi aj bohatý animačný program pre deti. Pre dospelích je tu zasa športový a večerný program. Deti do 7 rokov zdarma.

O ubytovaní

Hotel Punta **** nájdete v chorvátskom mestečku Vodice, čo je známe a veľmi obľúbené letovisko Dalmácie (časť Chorvátska). Hotel je situovaný len 30 m od pláže a mora. Blízko to budete mať tiež do centra mestečka, barov, reštaurácií a kaviarní. Za videnie stojí Čarićova veža, krásne kostoly a tiež blízke ostrovy Prvić, Trije, Žirje, Kaprije. Na výlet sa vydajte do Národného parku Krka (25 km) či Kornati.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe Standard, ktorá je elegantná a vybavená LCD televízorom, WiFi pripojením, klimatizáciou, telefónom, trezorom, minibarom, balkónom s posedením a vlastnou kúpeľňou so sprchou. Za príplatok si môžete zvoliť izbu s výhľadom na more.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela sú 2 reštaurácie a 2 bary. Tešte sa na raňajky formou bufetu podávané v The Pinia Reštaurácii. Obedy a večere si vychutnáte v Reštaurácii Ecclesia. K tomu si užijete neobmedzené nealkoholické nápoje a miestne pivo a víno. Kedykoľvek počas dňa si môžete dopriať aj desiatu či kokteil v Lobby bare alebo rovno pri bazéne v Punta bare.

Kde budete relaxovať?

Na relaxáciu poslúži vonkajší bazén s výhľadom na more, ktorý je obklopený ležadlami a slnečníkmi, ktoré môžete využívať. Dopriať si môžete aj masáž.

Cestujete s deťmi?

Deti určite nadchne animačný program, ktorý sa koná každý deň počas leta.

Hotel Punta ****

Hotel Punta ****

Grgura Ninskog 1 , Vodice
Chorvátsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok podľa sezóny

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
9,7 km
Vzdialenosť od mora
30 m
Aquapark
11,2 km

Tipy na výlet

Národný park Kornati

Národný park KornatiTip na výlet

Park zaberá prevažnú časť Kornatských ostrovov v Jadranskom mori a je rajom ako vytrhnutým z inej doby. Hŕstka miestnych obyvateľov tu chová ovce a pestuje olivy, elektrinu vyrábajú agregátory a pitná voda sa dováža. Napriek tomu je táto oblasť rajom jachtárov a potápačov a plavia sa sem tiež výletné lode. Nájdete tu početné zátoky, kde sa v minulosti skrývali piráti, aj niekoľko nudistických pláží. Pozor ale na zber kameňov a mušlí, ich vývoz je prísne zakázaný.

Viac informácií
Národný park Krka
Národný park Krka
Aquapark Dalmatia
Aquapark Dalmatia
Šibenik
Šibenik