Prvotriedny oddych a relax zažijete jedine v 4* Penzióne Na samote u lesa s výrečným názvom. Pri Valašského Meziříčí vás čaká luxusné a zároveň rodinné ubytovanie s výbornou polpenziou, vstupom do moderného saunového sveta a fľaša sektu v izbe či v reštaurácii. Doprajte si relaxačný pobyt so všetkým v beskydskej prírode na čerstvom vzduchu.

Vedeli ste, že...?

V 15. storočí na mieste penziónu stál lesný statok. V roku 2007 budovu kúpili manželia Barošovi. Vybudovali z nej rodinný podnik - penzión, a to tak, že zachovali pôvodnú podobu a atmosféru objektu. Manželia hovoria, že veľmi dlho hľadali pekné miesto, kde by trávili čas s priateľmi, až sa ho nakoniec rozhodli vybudovať. A tak vznikol Penzión Na kraji lesa **** pre všetkých milovníkov pokoja, prírody a gastronómie.


O ubytovaní

Rodinný Penzión Na kraji lesa **** v budove bývalej hájovne v Podlesí vás privíta medzi krásnymi dubmi a bukmi pri Valašskom Meziříčí (4 km). Beskydy aj Hostýnské vrchy budete mať na dosah, ale najskôr si užite doslova božský pokoj najbližšieho okolia krásneho penziónu.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v nadštandardne vybavených izbách s pohodlnými lôžkami, do svetlých farieb ladeným nábytkom a vlastnou kúpeľňou. Ak sa na dovolenku chystáte s celou rodinou, dajte prednosť ubytovaniu v apartmáne s dvomi samostatnými izbami, chladničkou a dvomi posteľami kráľovských rozmerov. Celková kapacita penziónu je 23 lôžok + 2 prístelky.

Na čom si pochutnáte?

Šéfkuchár modernej dizajnovej reštaurácie varí a pečie len z lokálnych surovín. V ponuke nájdete mäsité i bezmäsité pokrmy, menu je originálne obmeňané tiež podľa sezóny. Raňajky sa podávajú formou rautu, večere si vyberiete z menu.

Kde budete relaxovať?

Vďaka návšteve fínskej, infra alebo parnej bylinkovej sauny sa budete vznášať. Po prechádzke alebo cyklovýlete určite využite služby moderného wellness priamo v penzióne. Relaxovať môžete aj v jedinečnej vertikálnej sprche s vyhrievanou lavicou a odpočivárni s hviezdnym nebom.

Penzion Na kraji lesa

Podlesí - Křivé 610 , Valašské Meziříčí
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,5 km
Zástavka
1 km
Zjazdovka
1,5 km

Tipy na výlet