Vysnívanú dovolenku si každý milovník turistiky aj cykloturistiky užije v Chatovom areáli Zděřina v Adršpachu. K dispozícii je vonkajšie ihrisko, kolky alebo stolný tenis. V okolí sa môžete vydať na výlet na veľa krásnych a zaujímavých miest.

O ubytovaní

Chatový areál Zděřina sa ukrýva uprostred prírody v Adršpachu a je ideálny pre rodinnú rekreáciu a milovníkov peších i cyklovýletov. Vydajte sa napríklad na Kočičí skály (7 km) alebo k Broumovským stěnám (10 km). Nech už sa tu vydáte kamkoľvek, budete vždy v upokojujúcom obklopení tunajšej zelene, skalami a čerstvým vzduchom.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvoj až šesťlôžkových chatkách s TV, konvektorom a vonkajšou terasou. V blízkosti chatiek nájdete aj spoločnú kúpeľňu s teplou vodou po celý deň. Za príplatok máte možnosť ubytovania v dvoj až šesťlôžkových izbách alebo bungalovoch s vlastnou kúpeľňou a TV.

Na čom si pochutnáte?

V areáli nájdete reštauráciu, kde je na výber z teplej i studenej kuchyne. Mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica sú v areáli k dispozícii pre vaše využitie.

Adršpašské skaly Tip na výlet

Adršpašské skalné mesto je obľúbeným cieľom rodín s deťmi. Nenáročný 3,5 km dlhý turistický okruh je ideálny na poznávanie krás a fascinujúcich zákutí Adršpašsko-teplických skál, ktoré sa pýšia titulom najväčšie a najdivokejšie skalné mesto Strednej Európy. Snáď každý útvar tu má svoje meno, medzi najznámejšie patria Milenci, Starosta a Starostová alebo Homole cukru. Medzi skalami môžete po rebríkoch vystúpiť ku skalnému jazierku, previezť sa loďkou alebo navštíviť zrúcaninu hradu Adršpach.

Viac informácií

Cestujete s deťmi?

Deti určite nadchne každovečerné premietanie rozprávok.

Niečo naviac

K športovému vyžitiu malých i veľkých je k dispozícii ihrisko na volejbal, nohejbal, petanque, ďalej stolný tenis, biliard, stolný futbal aj kolky.

Chatový areál Zděřina

Police nad Metují 262, Police nad Metují
Česká republika

+420 491 543 182

chaty@zderina.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 50 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,7 km
Zástavka
0,8 km
Zjazdovka
2,2 km