Slovácko Tip na výlet

Oblasť nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických i kultúrnych pamiatok - to je Slovácko. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednom z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky.

Čo nevynechať pri návšteve Slovácka?

  • Hrad Buchlov
  • Zámok Buchlovice
  • pútnické miesto Velehrad

Vydajte sa aj do Archeoskanzenu Modrá, Uherského Hradišťa alebo Veselí nad Moravou. V Starém Měste navštívte Pamätník Veľkej Moravy a unikátnu Kovozoo.

Viac informácií

Malebný hotel na námestí so skvelou kuchyňou

Hotel Lidový dům *** nájdete v centre vinárskej obce Bzenec na Slovácku. Novo zrekonštruovaný hotel ponúka pohodlné ubytovanie v izbách zariadených jednoduchým dreveným nábytkom, televízorom, vlastnou kúpeľňou a WiFi pripojením.

Raňajky a večere si vychutnáte v elegantnej hotelovej reštaurácii s krbom. Tešte sa na výdatné jedlá českej kuchyne i chutné jedlá medzinárodnej kuchyne.

Zájsť môžete aj do pivárne zariadenej v štýle prvej republiky. V teplých dňoch je k dispozícii posedenie vonku a tiež vonkajší detský kútik s trampolínou a preliezačkami.

Hotel Lidový dům ***

nám. Svobody 310, Bzenec
Česká republika

+420 702 276 181

recepce@hotellidovydum.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
16,8 km
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
14,4 km