Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

 • Pobyt overil člen Travelking tímu

  Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
 • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

  Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
 • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

  Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Južné Slovensko: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Južné Slovensko je doslova vodným rajom. Preteká tu viacero riek vrátane Dunaja, Váhu, Nitry a Hrona. Predovšetkým sa ale v tejto oblasti nachádza mnoho termálnych kúpalísk a aquaparkov, ktoré lákajú hostí z celého sveta: Veľký Meder, Podhájska, Komárno, Nové Zámky či Slnečné jazerá v Senci. O bohatej histórii južného Slovenska vypovedajú napríklad Nitriansky hrad či na pevnosť Nové Zámky.

Termálne kúpalisko Podhájska Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogány, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj ** Wellness centrum Aquamarín ** s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).
Viac informácií

Rímske kúpele v Podhájskej Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Liečivú vodu slovenského “Mŕtveho mora” si ešte lepšie vychutnáte v štýlových Rímskych kúpeľov. Aj tu nájdete termálnu vodu (33 - 38 °C) a ideálne miesta na relaxáciu ako veľký sedací bazén, vírivku a sauny. Nechýba Kleopatrin kúpeľ, vaňové kúpele a masáže. Doprajte oddych celému telu - tunajšia voda je prospešná pre dýchacie cesty, kožu i na celý pohybový aparát.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 30 tipov

Južné Slovensko: Tipy na výlet

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

Objavte to NAJ zo Slovenska: 7 NAJkrajších rozhľadní, ktoré vás uchvátia nielen výhľadom

Objavte to NAJ zo Slovenska: 7 NAJkrajších rozhľadní, ktoré vás uchvátia nielen výhľadom

 • OBJAVTE TO NAJ ZO SLOVENSKA
 • 1. 4. 2020

Legendami opradená Terchová, vinárenská oblasť Tokaj či svetoznáme Bojnice - lokality, ktoré musíte navštíviť aspoň raz za život. Najlepšie si ich ale prezriete z výšky, a preto sa spolu vydajme za najkrajšími rozhľadňami na Slovensku.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK