Užite si slovenské ľudové jedlá i antické kúpele na jednom mieste - v Rajeckých Tepliciach. Ubytujte sa v Penzióne Mlynárka, kde vás čakajú chutné raňajky a večere. Navyše získate zľavu na vstup do termálnych kúpeľov Aphrodite.

Kúpele Aphrodite Rajecké Teplice Tip na výlet

Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach ponúka vodný a saunový svet v štýle antiky, ako na prvý pohľad spoznáte podľa typických stĺpov a sôch. Vnútri areálu nájdete liečebný a rehabilitačný bazén, vonku môžete relaxovať v kľudovom a rekreačnom bazéne. Voda vo všetkých okrem vonkajšieho rekreačného bazéna má teplotu okolo 32 - 36 °C, celé vaše telo sa tu teda príjemne prehreje.

Viac informácií

Penzión s láskou k ľudovým tradíciám

Penzión Mlynárka je útulný penzión rodinného typu priamo v Rajeckých Tepliciach. Stojí na veľmi výhodnom mieste len 100 metrov od autobusovej zastávky a stanice vlaku. Do 200 metrov od penziónu sa potom nachádzajú obľúbené termálne kúpele Aphrodite.

Ubytovaní budete v štýlovo zariadených izbách s TV, internetom a samostatným sociálnym zariadením so sprchovým kútom. Zariadenie zodpovedá celkovému rustikálnemu ladeniu penziónu.

V rámci polpenzie sa môžete tešiť na tradičné ľudové jedlá slovenskej kuchyne - halušky, pirohy, šúľance i grilované špeciality. V reštaurácii nechýba ani správna výzdoba evokujúca slovenskú ľudovú tradíciu.

Penzion Mlynárka

Pri Rajčianke 1, Rajecké Teplice
Slovenská republika

+421 903 060 670

info@mlynarka.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,2 km
Zastávka
100 m
Zjazdovka
1,6 km