Zažite pohodovú dovolenku v Hoteli Flóra v Bešeňovej len 100 m od známeho termálneho aquaparku. Využite zľavu a ponorte sa do vyhrievaných vnútorných i vonkajších bazénov, užite si adrenalínovú zónu a wellness. V hoteli vás čaká polpenzia a tiež zľavová karta Gopass.

Aquapark Tatralandia Tip na výlet

Miesto plné dobrodružstva a zábavy zasadené do čarovnej krajiny Liptova. To je Tatralandia, ktorá sa môže pochváliť titulom najväčšieho areálu vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe. Malí aj veľkí sa tu dokonale vybláznia v 14 bazénoch s morskou, termálnou alebo čírou vodou či na 26 toboganoch, šmykľavkách a najrôznejších atrakciách. A keby náhodou pršalo, je tu Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Viac informácií

Dovolenka v kúpeľoch Bešeňová

Obec Bešeňová sa nachádza v Liptovskej kotline v obklopení vrcholkov Nízkych a Západných Tatier je ideálna k oddychu aj výletom. Hotel Flóra je tým najlepším východiskovým bodom pre spoznávanie okolia, stojí len 100 m od miestneho obľúbeného termálneho aquaparku.

Užite si pohodlie v moderne zariadených dvojlôžkových izbách, rodinných štúdiách či apartmánoch. Všetky ponúkané typy ubytovania disponujú vlastným sociálnym zariadením, chladničkou, TV/SAT a WiFi.

Pobyt v hoteli vám spríjemní aj reštaurácia s domáckou atmosférou, v ktorej vám profesionálna obsluha ponúkne len tie najkvalitnejšie pokrmy. Či už prídete ráno, na obed či večer, vždy na vás čaká niečo dobrého.


Prezrite si Hotel Flóra Bešeňová zo všetkých uhlov pohľadu vo VIRTUÁLNEJ PREHLIADKE.


Krásna prechádzka krasovými dolinami

Až sa nabažíte atrakcií a termálnej vody v aquaparku, vydajte sa do Kvačianskej a Prosieckej doliny. Obe sú národnou prírodnou rezerváciou. A okrem krásnych výhľadov a vodopády sa môžete kochať tiež krasovými útvarmi vytvorenými potokom Prosiečanka alebo vodnými mlynmi v hornej časti Kvačianskej doliny.

Ak vás zaujíma história a archeológia, navštívte tiež archeoskanzen Havránok, kde sa našli pozostatky keltskej osady z obdobia 1. stor. p. n. l., stredovekého dreveného hrádku aj kostola z 12. stor.

Hotel Flóra Bešeňová **

Bešeňová 58, Bešeňová
Slovenská republika

+421 444 303 134

flora@besenovaflora.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 6 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,4 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
100 m
Zjazdovka
15 km