Urobte niečo pre svoje zdravie a vydajte sa na relaxačný pobyt v Hajdúszoboszló. Pobyt pre dvoch v kúpeľnom hoteli Barástág***+ s plnom penziou, neobmedzeným vstupom do wellness a soľnou jaskyňou. Vhodné ako darček pre rodičov, či starých rodičov.

Bezkonkurenčný relax v obľúbených kúpeľoch **
**

Obľúbené Hajdúszboszló so svojou termálnou vodou Vám zaistí bezkonkurenčný relax.  Budete ubytovaní v nadštandardnom hoteli Barástág***+ v komfortných vybavených izbách, v každej sa nachádza i minerálka pre hostí. Pokojná atmosféra hotela, ochotný personál a možné využitie služieb lekárov robia z tohoto pobytu taktiež vhodný darček pre rodičov, či prarodičov. 

Súčasťou hotela je rozľahlé wellness centrum, kde nájdete niekoľko vnútorných i vonkajších bazénov s termálnou vodou a zážitkovými prvkami, plavecký bazén, bazén pre deti, vírivku, bublinkovú kúpeľ, saunu, infra saunu, parnú a Kneippovu kúpeľ. Otváracia doba wellness je Po- Št a Ne 7:00 - 18:00, Pia- So 7:00 - 20:00.

Kúpeľný areál o rozlohe až 30 ha neďaleko hotela


V kúpeľoch Hajduszoboszlo nájdete obrovský areál skladajúci sa z niekoľkých vzájomne prepojených častí- kúpele, Aqaupalace, aquapark a vonkajšie bazény. Tradícia siahajúca až do roku 1927 z nich robí jedny z najobľúbenejších maďarských kúpeľov. 

Na výlet sa vydajte do neďalekého Debrecínu s množstvom pamiatok a zaujímavým veterným mlynom, ktoré je najväčší v Strednej Európe. 

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (SLAVOMÍR P.)

Prostredie hotela celkovo je dosť "retro", a bolo to ako cestovanie v čase o niekoľko desaťročí späť - do onej éry... . No bolo to celkom príjemné, pretože izby sú viacmenej zrekonštruované a čisté. Pozitíva: - pomerne veľká /2 - posteľová/ izba z komfortným miestom na prístelku - dostatok miesta v skriniach a iných úložných priestoroch - balkón na každej izbe - vo februári dostatočne vykúrená izba /dobrá regulácia - radiátor z termostatom/ - ústretový a milý personál /jedna recepčná dokonca ´ lámala´ aj SK.../ - chutná a pomerne pestrá strava - 3 termálne bazény vírivka a 3 druhy sauny v cene pobytu - dávkovače z mydlom v každej sprche či kúpeľni - parkovanie pri hoteli Pre mňa negatíva: - na 21. storočie pomerne ošumelo vyzerajúci hotel a väčšina vybavenia - slabé osvetlenie na izbách, v stropniciach hŕba smetí - žiaden SK alebo CZ program v predvoľbách TV /iba jeden PL/ - behom pobytu boli na izbe odstraňované závady ako: nefunkčný ventilátor vo wc a zle fungujúci zámok dverí na kartu - kúpeľná časť málo udržiavaná a upratovaná, aj keď vlastné soc. zariadenia boli prevažne čisté a bez plesní - poplatok za piatkovú a sobotnú noc 8, resp. 10€ za izbu a noc aj keď ste ubytovaný celý týždeň... - poplatok za parkovanie pri hoteli - obrusy v jedálni by si zaslúžili častejšiu výmenu... - pri takej dobrej strave by sa zišlo aspoň skromné fit centrum

Skvelé (Iveta ?.)

Prostredie hotela a wellnes zodpovedá popisu, tento hotel sme navštívili po dvoch rokoch, a musím skonštatovať, že strava sa pokazila, ak nerátam raňajky, tak jedlo bolo jednotvárne a o chutnom jedle sa nedá hovoriť.

Skvelé (Anna ?.)

S pobytem jsme byli moc spokojeni. Velice ochotný personál,vynikající snídaně i obědy. Jediná výtka kterou bych měla byly večeře,které nás opravdu neuspokojovaly. Přesto ale plánujeme,že příště pojedeme zas.

Skvelé (Vincent B.)

Pobyt zodpovedal popisu kuponu. Strava dobrá. Wellness dobrý, len by sa žiadalo už obnoviť. Personal v pochode ustretovy.

Vynikajúce (Mária M.)

V hoteli bol problém s komunikáciou , pretože v zľave bolo písané že sa tam môžeme rozprávať aj v českom jazyku. Personál neovláda ruský jazyk /svetový/.

Skvelé (Pavol K.)

Bol som spokojný s pobytom, hotel by si vyžadoval centrálnu klimatizáciu, škoda že lehátka pri bazéne nie sú v cene, ale je potrebné ich platiť extra.

Vynikajúce (Hajnalka B.)

Umiestnenie hotela je vyborne, blizko termalneho kupaliska, strava a uroven hotela zodpovedalo poctom hviezdiciek. Personal je mili a ochotni - odporucam.

Skvelé (Lenka L.)

Ubytovanie a služby zodpovedali popisu. Dobré stránky hotela: priestranné a čisté izby, dobrý wellness (viacero bazénov, výrivka a sauny v cene), príjemné prostredie, ochotní a milí personál. Slabé stránky: komunikácia len v maďarčine, menej chutná kuchyňa aj keď s dostatočnými porciami, chýba bezbariérový prístup do hotela.

Skvelé (Jana T.)

S ubytovaním sme boli spokojní, prostredie hotela pekné, akurát sme boli v čase tropických horúčav a v hoteli nie je klíma. Mohli sme si klímu prepožičať za 1500 forintov/deň od hotela. Nevieme po maďarsky čiže komunikácia bola sťažená, ale jedálny lístok mali aj v slovenčine. Nám sa páčilo určite tento hotel ešte navštívime.

Skvelé (Ing. Dagmar W.)

S pobytom sme boli spokojní, strava v hoteli je však poslabšia, personál neovláda cudzie jazyky.