Urobte niečo pre svoje zdravie a vydajte sa na relaxačný pobyt v Hajdúszoboszló. Pobyt pre dvoch v kúpeľnom hoteli Barástág***+ s plnom penziou, neobmedzeným vstupom do wellness a soľnou jaskyňou. Vhodné ako darček pre rodičov, či starých rodičov.

Bezkonkurenčný relax v obľúbených kúpeľoch **
**

Obľúbené Hajdúszboszló so svojou termálnou vodou Vám zaistí bezkonkurenčný relax.  Budete ubytovaní v nadštandardnom hoteli Barástág***+ v komfortných vybavených izbách, v každej sa nachádza i minerálka pre hostí. Pokojná atmosféra hotela, ochotný personál a možné využitie služieb lekárov robia z tohoto pobytu taktiež vhodný darček pre rodičov, či prarodičov. 

Súčasťou hotela je rozľahlé wellness centrum, kde nájdete niekoľko vnútorných i vonkajších bazénov s termálnou vodou a zážitkovými prvkami, plavecký bazén, bazén pre deti, vírivku, bublinkovú kúpeľ, saunu, infra saunu, parnú a Kneippovu kúpeľ. Otváracia doba wellness je Po- Št a Ne 7:00 - 18:00, Pia- So 7:00 - 20:00.

Kúpeľný areál o rozlohe až 30 ha neďaleko hotela


V kúpeľoch Hajduszoboszlo nájdete obrovský areál skladajúci sa z niekoľkých vzájomne prepojených častí- kúpele, Aqaupalace, aquapark a vonkajšie bazény. Tradícia siahajúca až do roku 1927 z nich robí jedny z najobľúbenejších maďarských kúpeľov. 

Na výlet sa vydajte do neďalekého Debrecínu s množstvom pamiatok a zaujímavým veterným mlynom, ktoré je najväčší v Strednej Európe. 

Hotel Barátság ***+

Mátyás király sétány 19 , Hajdúszoboszló
Maďarsko

+36 52 558 571

sales@baratsag.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
4,5/5
Celkom 105 hodnotení