Nekončiaca relaxácia v kúpeľnom hoteli Park Inn****, ktorý je prepojený podzemným koridorom s kúpeľmi Sárvár a v ktorom sa dokonca dohovoríte česky. Polpenzia a voľný vstup do kúpeľov v cene.

O ubytovaní

Hotel Park Inn ****superior sa nachádza priamo v srdci kúpeľného mesta Sárvár. Budova hotela je priamo napojená na slávny kúpeľný areál. Priamo v Sárvári nájdete historické centrum s hradom Nádasdy (1 km), botanickú záhradu a romantické jazero Csónakázó (700 m). Obľúbeným cieľom turistov sú neďaleké kúpeľné mestá Celldömölk (23 km) či Szombathely (30 km) s mnohými pamiatkami.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s rozlohou 27 m² s balkónom. Izby sú vybavené klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením, žehličkou, rýchlovarnou kanvicou, trezorom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii La Caraffa ochutnáte vynikajúce jedlá maďarskej aj medzinárodnej kuchyne vrátane jedál pre vegetariánov či alergikov. Tešiť sa môžete na raňajky, neskoré raňajky, obedy aj večere formou bufetu. Stačí si vybrať z bohatej ponuky. Ľahké občerstvenie či obľúbený nápoj vám pripravia v bare Graffiti Lobby & Lounge.

Kde budete relaxovať?

Stačí sa len prezliecť do županu a prejsť chodbou do kúpeľov Sárvár, ktoré tvoria liečebné kúpele, rodinné kúpeľné centrum, letné kúpalisko aj saunový svet. Nájdete tu niekoľko vnútorných i vonkajších bazénov s liečivou termálnou vodou. V novo postavenej budove aj vo vonkajšej časti sú bazény s vodnými atrakciami, šmýkačkami a toboganmi. Milovníci saunovania si prídu na svoje vo fínskej, parnej, aroma či Kneippovej saune. V saunovom svete prebiehajú aj obľúbené saunové ceremoniály. Voda v kúpeľoch Sárvár pochádza z dvoch prameňov s teplotou 43 °C a 83 °C. Používa sa na liečenie pohybového ústrojenstva, reumatických a gynekologických chorôb či ochorení dýchacieho ústrojenstva a astmy. Odparovaním termálnej vody sa získava známa sárvárská termálna kryštalická soľ. Športoví nadšenci si môžu dať do tela v hotelovom fitness centre.

Cestujete s deťmi?

Hotel myslia aj na tých najmenších - je tu detská herňa, v ktorej nájdete veľa hračiek a dozor. V kúpeľoch potom na deti čakajú animačné programy a mnoho atrakcií a detských bazénov.

Niečo naviac

Kúpele Sárvár získali v roku 2013 ocenenie Najlepší kúpeľný areál v Maďarsku.

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa ****superior

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa ****superior

Vadkert u. 4 , Sárvár
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 9 - 13 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 7 - 13 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,9 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
10 m