Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Recenzie a hodnotenie: Wellness Hotel Tyrapol ** (Orava)

4,1/5
(Celkom 119 hodnotení)Skvelé
Oravská Lesná, Slovenská republika (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

5/5  
(Mária N. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 1. 9. 2022
Všetko bolo super, komunikácia, príjemný personál, vynikajúca strava aj ubytovanie, wellness super.
2/5  
(Pavol A. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 1. 9. 2021
Wellness vôbec nefungoval… posilovňa zatuchnutá… už nikdy tam nepôjdem… najhorší pobyt, čo som absolvoval škoda peňazí
4/5  
(Štefan H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 11. 8. 2021
Bazén vypustený, izba pre dôchodcu na treťom poschodí, raňajky každý deň ťa istá ponúka, personál bez pripomienky. Televízia na izbe iba tri programy, maximálna nespokojnosť s FUNGOVANÍM TV.
1/5  
(Darina G. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 31. 8. 2020
Čo bolo na kupóne sme nedostali. Wellnes plavecký bazén nie je v prevádzke. Dostali sme ubytovanie s polpenziou čo stojí 165 Eur a nám vystavili Faktúru na 219 Eur na všetky služby čo bolo uvedené v kupóne. Hotel Tyrapol uverejnil na svojej stránke 27.8.2020 to bol deň nášho príchodu, že majú nedostupné wellnes od 27.8.2020-31.8.2020. Personál hotela arogantný. Zo stravou sme boli spokojný.
5/5  
(Martin D. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 21. 8. 2020
Dostali sme všetko čo sme si objednali. Škoda že bol bazén mimo prevádzky, ale inak sme boli so všetkým veľmi spokojní.
5/5  
(Daniela U. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 16. 8. 2020
Boli sme spokojní. Ale bol problém v tom, že hoci som do poznámky uviedla že prídeme s dvoma deťmi a pre jedno budeme potrebovať prístelku, informáciu v hoteli nemali. Našťastie som im ešte deň dopredu zavolala či je všetko tak ako má byť.
3/5  
(Karel K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 12. 3. 2020
První den jsme museli větrat pak ok.
4/5  
(Andrea C. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 10. 3. 2020
Prostredie jednoduché, uspokojivé.
4/5  
(Igor R. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 15. 2. 2020
Vo vírivke nie dostatočne tepla voda. Inak OK.
5/5  
(Boris S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 25. 9. 2019
výborné
3/5  
(Miroslav H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 18. 9. 2019
Hotel by asi zasluhoval důkladnější péči, co se týče údržby a další péči, která by se projevila v řemeslné preciznosti. Strava byla na odpovídající úrovni, personál vstřícný. Místo wellness se studenou vodou a vířivkou s nedostatečnými vodními proudy a komplikovaným vstupem pro osoby s pohybovým omezením, bych vřele doporučoval termální bazén Oravici.
3/5  
(Zdenka H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 24. 8. 2019
Hotel čistý, bazén pěkný ale většinou plný, masáž výborná. Strava průměrná, poslední den pobytu bylo jídlo studené. Na výlet určitě navštívit železnici v Oravské lesné. Wifi nefunkční.
4/5  
(Ladislav L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 16. 7. 2019
Okrem toho, že fasáda je už staršia, pobyt sme si s manželkou užili. Personál na recepcii aj v reštaurácii bol príjemný. Strava bola v poriadku
5/5  
(Iveta K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 24. 4. 2019
Krásny pobyt, nemal chybu, veľká spokojnosť so stravou, ubytovaním aj welnesom. Personál zvládal všetko perfektne.
4/5  
(Iveta R. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 23. 4. 2019
Hotel už má niečo za sebou. Počas celého pobytu fungovala iba jedna suna - druhá bola pokazená. Určite by sa hodila rekonštrukcia wellnessu. Personál ochotný.
4/5  
(Jarmila H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 23. 4. 2019
Pobyt zodpovedal popisu, dostali sme všetky zakúpené služby. Strava bola chutná, v bazéne chladnejšia voda. Personál bol ochotný a ústretový. Nakoľko sme absolvovali pobyt ešte pred sezónou, tak možnosti výletov trochu obmedzené, nakoľko ešte všetko nebolo otvorené.
4/5  
(Ildikó J. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 27. 2. 2019
S pobytom sme boli spokojní. Dostali sme všetko čo bolo na kupóne. Výber z jedál bol širší než sme očakávali :) (Výber nie iba z dvoch ale zo štyroch jedál skôr formou švédskych stolov). Čistota, personál a aj vybavenie bolo v poriadku. Hotel navonok starý, Zišla by sa obnova. Postele boli príliš tvrdé, matrace tenké.
4/5  
(Juraj S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 25. 2. 2019
Strava ok, personál v pohode, ale čo sa týka postelí, dosť tvrdé a to moc mäkké nemusím, wellness - bazén super, vírivka voda zapáchala a sauna ok, odpočívareň pozor na podlahu, zlomené latky.
3/5  
(MILAN V. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 28. 1. 2019
Prostredie bolo nádherné, už dlho som nebol v tak krásne zasneženej oblasti. Popis zodpovedal realite, dostali sme všetko za čo sme si zaplatili. Personál veľmi ochotný a dobrosrdečný.
4/5  
(Pavel V. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 29. 9. 2018
Hotel odpovídal popisu, ubytování i strava byla v pořádku, hojně jsme využívali bazén i vířivku, která byla staršího data. Personál mladý a ochotný!
4/5  
(Milan S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 5. 9. 2018
Pobyt v hotelu se nám líbil, obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu. Personál hotelu byl milý, strava výborná, snad jen by bylo dobré při snídani nabídnout i chleba.
4/5  
(Katka Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 3. 9. 2018
Všetko bolo v poriadku som veľmi spokojna.
4/5  
(Klaudia M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 25. 8. 2018
Hotel postarší takisto aj wellness, izba dosť veľká. Jedlo - na raňajky bolo na vyber z piatich jedál, čo bolo v pohode. Večere, to už bolo horšie. V okoli dosť možnosti na výlety, pekná príroda. Určite by sme si zopakovali, len už bez stravy.
4/5  
(Peter M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 8. 8. 2018
Ubytovanie aj strava v poriadku, wellness fajn, pri bazéne akurát chýbali ležadlá.
4/5  
(Mirka Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 1. 8. 2018
Personál hotela príjemný, strava v pohode, akurát by sme ocenili keby bola na izbe rýchlovarná kanvica a sušiak na prádlo.
5/5  
(Lukáš Z. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 30. 7. 2018
Prostredie hotela bolo pekné.
4/5  
(Vlasta S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 23. 7. 2018
Hotel je v pěkném prostředí, bohužel by už ale potřeboval rekonstrukci. Obdrželi jsme vše, co jsme měli na kupónu. Personál byl příjemný, pokoj slušný, všude čisto, blízko bazén a wellness, což jsme kvůli nepříznivému počasí opravdu uvítali. Možná by to chtělo nějakou tu rekonstrukci. Největší slabinou bylo jídlo, porce byly velké, ale bez chuti, výběr ze dvou jídel na večeři a pěti na snídani by nevadil, kdyby by bylo z čeho vybírat, jednotvárné a jednoduché menu, málo zeleniny. Touto kritikou nechci odradit zájemce, protože místo, ubytování a wellness nás uspokojily, ale chci upozornit provozovatele na nedostatky.
4/5  
(Edita L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 23. 7. 2018
Personál úžasný, raňajky výborné, večera trocha vylepšiť :).
4/5  
(Ivana B. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 23. 7. 2018
Izby čisté, útulné. Kúpeľňa, WC čisté. Strava výborná a veľmi bohaté porcie. Wellness - voda v plaveckom bazéne 26 st. (na môj vkus studená, ale chalani sa dostatočne vyblbli). Vírivka - zišlo by sa troška vynoviť, ale inak sa dalo. Sauny - v pohode, dalo sa. Akurát je to tam všetko také akoby staršie, zišlo by sa trošku zrekonštruovať.
4/5  
(Lucia V. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 16. 7. 2018
Nevedela som sa rozhodnut, ze ci tri alebo styri hviezdicky, ale nakoniec som dala 4, pretoze personal hotelu bol velmi prijemny a ustretovy. Co sa tyka sluzieb na kupone, tak vsetko bolo splnene a dodrzane. Pravdaze hotel na prvy dojem nevytvara najlepsiu predstavu, kedze je uz taky postarsi, ale mily personal to zlepsil. Izby vsak boli ciste. Strava bola priemerna. Velmi prijemna bola prechadzka - Lesnícky náučný chodník Oravská Lesná.
4/5  
(Jana O. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 16. 7. 2018
Na fotkách vyzeral hotel krajší ako v skutočnosti bol. Doporučila by som pestrejšiu ponuku raňajok, nie len šunka, syr, vajce. Mohla byť aj nejaká nátierka. Vo wellnesse nefungovala sprcha a vírivka slabá.
3/5  
(Karla P. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 10. 7. 2018
Služby i strava odpovídala nabídce. Navštívily jsme všechny výlety v okolí (železnice, hrad, lodi po přehradě).
3/5  
(Milan Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 9. 7. 2018
Hotel je průměrný, strava jak ze závodní jídelny, překvapivé dezerty jako tatranka ještě přelepená cedulkou z akční nabídky to značně snižuje úroveň hotelu. Personál byl celkem příjemný. Velké plus je příroda a historické památky v okolí.
3/5  
(miroslav K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 3. 6. 2018
Tradičně ano - Orava je nádherná, ale v hotelu nefungovalo vše ve wellness, kvůli kterého tam jezdíme - ale chápeme to - je mimo sezonu.
3/5  
(Simona H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 23. 5. 2018
Od hotela sme neocakavali najvyssiu uroven, no to co sme zazili nas negativne zaskocilo. Izba malinka, navonok upratana no pri pohlade na detaily spinave tazsie dostupne mesta, hruza, prelezane matrace, televizor mal mensiu uhlopriecku ako notebook, internet s velmi slabym signalom (posledny den dokonca nefungoval). S nazvu Wellness hotel sme ocakavali wellness na urovni, no fungoval len od 16:00 do 21:00. Parna sauna zohriata asi na 35 stupnov, sprcha pri saunach s pokazenou bateriou, takze sme sa sprchovali v satniach. Od jedla vela necakajte. Vecera na vyber z 2 jedal - vsetko co sa dalo zahustovane mukou, viac k tomu asi netreba. Ranajky kazde rano rovnake, na vyber z 5 druhov: 3x vajcia - prazenica, volske oko, ham & eggs. Potom parky a salama so syrom. Chvalim recepcne, tie boli ochotne a mile. Sice sme mali pobyt zakupeny na 4 dni, odisli sme po 3 dnoch. Pocasie nam nevyslo a sediet v malej izbivke pocas dna bez wifi, tv, welnessu sa nam zial nechcelo.
3/5  
(Beata K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 22. 5. 2018
Priroda bola krasna. Ubytovanie bolo jednoduche, bez vytahu a s pridruzenou miestnou krcmou. Wellness fungoval od 16-19hod. V case navstevy nefungovala finska sauna. Polpenzia bola chutna, bez vyhrad. Fotky nam dali o nieco odlisnejsiu predstavu o ubytovani.
3/5  
(Pavel S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 13. 5. 2018
Personál vstřícný, vybavení hotelu starší ale čisté, wellness má pondělí zavřeno a je až od 16 hod. Jelikož jsme byli neděle - úterý, moc jsme ho bohužel nevyužili. Nabízený biliár také ne, byla zlomená tága. Okolí krásné, spousta možností na výlety
4/5  
(Heiko P. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 10. 4. 2018
Ubytování podle očekávání, stravování O.K., wellness O.K. až na ten whirlpool (chce to nový!).
4/5  
(Marián Miksád M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 14. 3. 2018
+ všetko, čo bolo uvedené na kupóne sme bez problémov dostali + výhodná poloha v centre Oravskej Lesnej + spokojnosť so službami, milý personál, WIFI bez problémov + strava priemerná, ale OK - zariadenie by už potrebovalo rekonštrukciu - slabšie odhlučnenie izby
4/5  
(Peter Kremsky K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 12. 3. 2018
Hotel bol v poriadku až na určité nedostatky - tvrdé postele, trochu opotrebovaný stav wellness, občas nefungujúce wifi, zápach v kúpeľni zrejme z kanalizácie. Strava by mohla byť trochu menej ťažká - viac zeleniny a bezmäsitých jedál. Personál bol príjemný a ochotný.
5/5  
(Jana J. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 7. 3. 2018
Milí a ochotní personál, pekné čisté izby, skvelé jedlo - dostali sme všetko, čo bolo na kupone.
3/5  
(Darina M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 21. 2. 2018
Ubytovanie fajn, personál ústretový, strava - dotiahnuť nedostatky čo sa týka raňajok - radšej ponúknuť vriacu vodu s možnosťou výberu čaju - a nestriekať pronto na stoly, pokiaľ ubytovaní hostia ešte raňajkujú.
5/5  
(Michal O. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 19. 2. 2018
Prostředí hotelu dle očekávání. Skromnější horský hotel. Wellness perfektní, pouze v kuchyni bych uvítal více fantazie. 3x večeře stále stejná nabídka. Přírodní plátek (jakýkoliv) s obměnou omáčky a přílohy. Vše vynahradí perfektní lyžovačka ve středisku Orava Snow. Sjezdovky kde si každý vybere obtížnost, žádné fronty u lanovek.
3/5  
(Ján M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 18. 2. 2018
Ubytovanie priemerné, TV CRT s uhlopriečkou snáď 30 cm asi z múzea, žiarovky na izbe - slabšie sa už asi ani nevyrábajú. Aspoň kúrenie bolo normálne. Raňajky a večere vždy pri inom stole označenom číslom izby. Raz sme ani stôl nemali označený. Večere OK, kuchár sa snažil. Wellness - sauna a bazén OK, vírivka - polovica trysiek nefunkčných. Skrátka priemer.
4/5  
(Peter B. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 13. 2. 2018
Boli sme spokojny aj ked hotel na dnesne pomery trosku osarpany.
3/5  
(Ludek O. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 9. 2. 2018
Strava odpovídá ceně. Wellness - sauna OK, parní lázeň OK, bazén studený vzduch, voda OK, vířivka studená voda. Stav hotelu odpovídá stáří, chtělo by to lepší údržbu. Wi-Fi na pokoji nefungovala, jela na chodbě a ve wellnessu. Personál příjemný.
4/5  
(Jaroslav Válek V. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 30. 1. 2018
Prostředí se nám velice líbilo. Personál byl milý a ochotný. Strava byla výborná. Pobyt odpovídal popisu. Jediné co mohu vytknout, je trochu slabší wellness, vířivka nic moc a zázemí bylo starší a né moc udržované. Okolí krásné a jak stvořené pro výlety.
5/5  
(Rastislav T. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 25. 9. 2017
Výborné, super, odporúčame.
4/5  
(Božena B. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 21. 8. 2017
Hotel sa nachádza v peknom prostredí v centre dediny čo bola výhoda. V hoteli sme dostali všetko čo sme si zakúpili. Všade bolo čisto, personál milí a ochotní, strava bola výborná, naše deti mali detské porcie také, že ich nevládali dojesť. Wellness na výbornej úrovni akurát jedna nevýhoda, že bol časovo obmedzený od 16 - 21 hod. My sme vystihli dobré počasie tak to až tak nevadilo, lebo sme každý deň boli na výlete (napr. Oravský hrad, splavovanie rieky Orava na pltiach, skanzen vo Vychylovke s lesnou železnicou, plavba loďou po Oravskej priehrade, Lesná železnica v Oravskej Lesnej).
3/5  
(Petr K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 19. 8. 2017
S ubytováním jsme byli spokojeni, personál ochotný, hezké okolí k procházkám.