Recenzie a hodnotenie: Sweet Life Wellness Apartments (Egerszalók)

4,7/5
(Celkom 46 hodnotení)Skvelé
Egerszalók, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

5/5  
(Erika M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 19. 11. 2023
Úplne spokojní
4/5  
(Pavel H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 30. 9. 2023
V nabídce bylo uvedeno, že Termální koupání je 200m od ubytování, ve skutečnosti 2 km. Wellness nebyl zcela funkční.
5/5  
(Erika B. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 17. 6. 2023
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
Maximálna hodnota za peniaze. Kúpeľ je trochu ďaleko, ale aj to sa dá jednoducho vyriešiť. Tiché pokojné prostredie. Bohaté raňajky.
5/5  
(Květa S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 25. 9. 2021
Hotel nás mile překvapil, personál byl velmi vstřícný i když tvrdili, že už na žádnou slevu nemáme nárok, (voucher byl již 2 roky starý) přesto nám slevu poskytli. Komunikace je náročná, ale oboustranně jsme to zvládli. Škoda, že na voucheru nebyla informace, že bude k dispozici kompletně zařízená kuchyň, vezli jsme zbytečnou výbavu.Snídaně byly každý den stejné, trošku bychom přivítali alespoň drobnou změnu.
4/5  
(Hubert F. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 6. 9. 2020
Vše odpovídalo popisu. S hotelem skvělá komunikace, personál velice ochotný.
5/5  
(Oldřich S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 9. 3. 2020
Velmi spokojeni, mnoho možností relaxace a oddychu.
5/5  
(Věra L. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 27. 5. 2019
Ubytování je perfektní, dva pokoje spojuje kuchyňka s jídelním koutem. Vše prostorné. Personál milý a pro ty kteří neumí anglicky, mají překladač, takže se domluvíte. Stravovali jsme se v nedaleké restauraci Piroska, kde super vaří za přijatelné ceny a víno prakticky za hubičku. Termálky v okolí taky bezva. Všem doporučuji.
5/5  
(Peter D. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 30. 4. 2019
Super milý personál, čisté pokoje, dobrá snídaně.
5/5  
(Václav Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 6. 3. 2019
Doporučuji, vše bylo jak mělo, kromě lahve vína. Komunikace v recepci je možná jen anglicky. Snídaně skvělé. APP tiché, dobře zařízené.
5/5  
(Václav Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 6. 3. 2019
S pobytem v apartmanu Sweet Life jsme byli spokojeni. Pokoje jsou vkusně zařízené, kuchyňka dobře vybavená. Snídaně jsou skvělé, forma bufet. Vířivku ani saunu jsme nevyužili. Wifi bylo funkční. Jen lahev vína jsme bohužel nedostali.
4/5  
(Viera C. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 22. 2. 2019
Spokojný, všetko ok, wellness, strava raňajky bohaté,izby čisté, krásne,personál ústretový, vstupenku do kúpeľov Nostalgia v cene pobytu sme využili, v starých kúpeľoch, boli sme preto sklamaný.
5/5  
(Irena M. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 15. 1. 2019
Krásný, čistý hotel. Příjemný personál. Lze se domluvit v angličtině. Při příjezdu jsme obdrželi láhev vína a kupony na vstup do lázní Nostalgia. Kousek od lázní přírodní solný kopec. Jakuzza v hotelovém wellness k dispozici kdykoliv od 10.00 do 20.00 hod. Sauny zapnuty na požádání na recepci. Snídaně dostačující, na oběd jsme byli v blízké restauraci Piroska, ceny přijatelné, porce velké. Celkově moc krásný pobyt. Jen příjezdové cesty do Egerszaloku trochu v horším stavu, ale na to jsme od nás zvyklí.:-)
5/5  
(Alena K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 5. 12. 2018
Všetko bolo, ako malo byť, personál bol ústretový, milý.
4/5  
(Antonín P. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 28. 10. 2018
Byli jsme tam již opakovaně. Je však třeba standardizovat vybavení ve všech kuchyňkách protože ne ve všech je vždy vše dostačující (skleničky na víno, každý pes jiná ves - nekompletní sady), varná konvice, prkénko na krájení, utěrka na nádobí apod. Personál je ochotný, vstřícný a jazykově vybaven.
5/5  
(Miroslav S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 30. 8. 2018
Prijemne ubytovanie, primerane standardu hotela.
5/5  
(Ivana M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 14. 6. 2018
Prostredie veľmi pekné, raňajky formou švédskych stolov - dobrý výber, personál milý a ústretový, rada sa tam vrátim, doporučujem navštíviť jaskynné kúpele v Demjéne.
5/5  
(Katarína S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 2. 5. 2018
Všetko bolo super. Odporúčam prírodné kúpalisko Demjen, veľmi pekné prostredie.
5/5  
(Ľudmila T. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 29. 4. 2018
Apartmány moderne zariadené, čisté v peknom prostredí, strava - raňajky s bohatou ponukou, wellness zariadenie k dispozícii počas celého pobytu.Personál príjemný, ústretový. V okolí veľa možností na výlety, veľa termálnych bazénov a krásne mestečko Eger v blízkosti.
4/5  
(Ludmila S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 23. 4. 2018
Prostředí hotelu odpovídalo představám a popisu, strava byly průměrná, žádné velké kulinářské zážitky, ale to jsme ani neočekávali. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu. Žádné velké výlety jsme nepodnikali, jeli jsme se jen vyhřívat do termálních koupelí.
5/5  
(Jan L. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 21. 4. 2018
Apartmán byl velmi dobře vybavený, velký pokoj, kuchyň, koupelna vše jak nové. Všude čisto. Parkování ve dvoře, velká zahrada s posezením, ohništěm a dětským zařízením. Všude dostupné Wi-Fi. Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše co bylo v popisu. Personál byl velice ochotný, snídaně byly bohaté a pestré. Klidné prostředí. Doporučuji navštívit historický Eger a podzemní termální komplex v Demjenu.
5/5  
(Miroslava Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 9. 4. 2018
Veliká spokojenost. Velmi vstřícné jednání. Krásné ubytování. Výlet určitě Eger a hrad.
5/5  
(Pavel V. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 25. 3. 2018
Ubytovanie, welnes i personál super. Tip - Údolie Szalajka - rozhľadňa, kaskádový vodopád. Kaptárkó - Úľové skaly. Hrad Sirok a skaly Barát (Kamarát) a Apáca (Mníška) szikla.
4/5  
(Jiří M. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 2. 3. 2018
Vše bez problému.
5/5  
(Viera S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 24. 2. 2018
Všetko zodpovedalo popisu, personál veľmi milí, wellness super, raňajky bohaté, ubytovanie veľmi pekné. Dokonalý oddych, srdečne ďakujeme. Je to miesto, kde sa určite ešte vrátime.
4/5  
(Gabriel V. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 7. 2. 2018
Prostredie hotela ja príjemné a útulné. Strava bola dobrá, na welness sme nemali čas, personál hotela bol veľmi ochotný, vedeli poradiť. Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne uvedené.
5/5  
(Kamila V. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 1. 11. 2017
Nové apartmány, pobyt odpovídal popisu. Vstup do Nostalgie a víno jsme obdrželi až na požádání. Veškerý personál příjemný. Výborné snídaně.
4/5  
(Kateřina S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 31. 10. 2017
Vše OK.
5/5  
(Ľubomír C. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 24. 10. 2017
S pobytom sme boli veľmi spokojní. Aj napriek jazykovej bariére nám personál vychádzal vo všetkom v ústrety, strava bola výborná, aj do množstva, aj kvalitatívne, aj pestrosťou. Izba aj kuchynka bola vybavená všetkým potrebným - TV, Wi-Fi, chladnička, kanvica, sporák. Tip na výlet: Tufové obydlia, historické centrum Egeru, termálne kúpele v obci aj blízkom okolí.
4/5  
(Daniela D. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 24. 9. 2017
Prostredie hotela sa nam páčilo, pobyt celkovo zodpovedal popisu, myslím, že izba bola reálne ešte krajšia ako na fotografiách. Raňajky boli velmi chutné, skutočne si bolo z čoho vyberať. Miestnosť kde sme ranajkovali počas nášho pobytu dávali ešte len dokopy, takze sme jedli prv v náhradnej miestnosti a posledne raňajky sme mali už v novej miestnosti, ktorá bola naozaj velmi pekne zariadená :) Fľašu vina, ktora mala byt na izbe, sme napokon nedostali, avšak v tejto vinnej oblasti sme mali mnoho možnosti kde si víno zakúpiť. Prístupnú sme mali veľkú vírivku a jednu saunu, ostatne sauny ešte prístupné neboli. Personál bol velmi milí a ústretoví, miestny poplatok sme mohli zaplatiť aj eurami, kedže termín nemali. Kúpené Nostalgia boli tiež fajn, hlavne okolité prostredie sa nam tam páčilo. Celkovo pobyt môžme hodnotiť dobre :)
5/5  
(Anna Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 14. 9. 2017
Ubytovanie splnilo naše očakávania. Za zaplatenú cenu sme dostali veľa. Apartmány nové, čisté, nič im nechýbalo. Služby v poriadku. V blízkosti viac kúpeľov. Požičali sme si bicykle a urobili aj prehliadku okolia. Blízko kúpele Demjen, prechádzky k soľným kopcom. Výborná strava v reštaurácii Piroška, lacné kvalitné víno z egerskej oblasti.
5/5  
(Jiřina G. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 9. 7. 2017
Realita odpovídala tomu, co bylo nabízeno. Veškeré služby byly poskytnuty, jak bylo uvedeno. Personál vstřícný. Doporučuji návštěvu spa Demjen.
5/5  
(Maja D. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 31. 5. 2017
Všetko bolo presne podľa očakávaní. Hotel je nový, moderne zariadený, izby priestranné, postele pohodlné. Nachádza sa na hlavnej ceste, avšak apartmány sú vo dvore, čiže bolo ticho, žiaden ruch z ulice. Dvor je pekne upravený, von je sedenie, hojdacia sieť...Raňajky sa podávajú formou bufetu - výber jedál v poriadku, len mi chýbal poctivý maďarský chlieb. :o)Personál veľmi príjemný a ochotný - poradia, pomôžu a hovoria dobrou angličtinou.Hotelové wellness sme síce nevyužili (na saunu a pod. bolo príliš teplo), rovnako tak sme dali prednosť jaskynným kúpeľom v Demjéne pred kúpeľmi Nostalgia (vstup do Nostalgie bol v cene kupónu).Odporúčam určite návštevu kúpeľov v Demjéne, ktoré sú otvorené až do 2.00 ráno!!! (asi 2 km od Egerszalóku), alebo kúpele Saliris, pekné sú skalné obydlia Baranglakások, prechádzka okolo jazera Egerszalók Tó. Stravovali sme sa v reštaurácii Piroska, ktorú nám odporučil personál hotela - vynikajúca úroveň, bohatý výber jedál, divina, fantastické kombinácie chutí. No a vínka vo všetkých vínných pivniciach snáď ani netreba spomínať. Za návštevu určite stojí aj historické mesto Eger.
5/5  
(Miroslava S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 20. 4. 2017
Všetko bolo ako v ponuke. Ubytovanie priestranné a nové. Personál ústretový. K cene nadštandardné ubytovanie a služby.
5/5  
(Miroslava S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 20. 4. 2017
Prekrásne priestranné a úplne nové ubytovanie, vynikajúce raňajky, príjemný usmiaty a ústretový personál. Požičiavajú dva bicykle. Wellness v penzióne veľmi príjemný, k dispozícii do 20.00 hod.Vstup na kúpalisko, ktoré je v cene sa týka len dvoch vonkajších bazénov s termálnou vodou t.j. kúpalisko Nosztalgia. Wellness v Egerszalóku (vnútorné aj vonkajšie bazény aj termál) si treba zaplatiť. Určite navštívte aj kúpele Demjén, 4 km od Egerszalóku. Cítili sme sa výborne, môžeme len odporúčať.
5/5  
(Ivan V. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 11. 3. 2017
V tomto zariadení sme už druhýkrát a práve pre tamojšie prostredie sme sa tam vrátili. Áno, dostal som všetko, čo bolo v kupóne uvedené. Raňajky boli bohaté s pestrým výberom. Spokojní sme boli aj s wellnessom. Personál bol milý a ochotný. Vrele odporúčam aj iným záujemcom u údolie termálnych prameňov pri Egri. Ja osobne s rodinou sa tam chceme ešte vrátiť.
5/5  
(Zoltan H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 30. 11. 2016
Pobyt zodpovedal popisu. Dostali sme všetko ako bolo v popise. Personál bol ochotný. Veľa možností na okolí, kúpanie cyklistika vinárstvo. Odporúčam čo hľadajú takýto typ relaxu.
5/5  
(Lenka P. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 1. 11. 2016
S ubytováním spokojení vč. personálu i jejich službami, pobyt odpovídá popisu. Výhodou pro každého hosta je znalost anglického jazyka, slevu do lázní jsme automaticky nedostali. Doporučuji navštívit všechny termální lázně v okolí, jsou super.
5/5  
(Peter N. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 26. 10. 2016
Prostredie pekné, so službami sme boli spokojní. Personál milí a veľmi ochotní .Tip na výlet- určite mesto Eger.
5/5  
(Ondrej K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 12. 10. 2016
Ubytovanie bolo na úrovni, strava bola pestrá a chutná, personál úslužný. V okolí je krásny hrad Sirok, mesto Eger s hradom a vinárskym Údolím krásnej pani a historickými pamiatkami, kaštieľ DE LA MOTTE v obci Noszvai, v okolí krásne termálne kúpaliska a v obci Egerszalók perfektná reštaurácia u Pirošky.
5/5  
(Zoltan H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 3. 10. 2016
Bol som spokojný, nemám čo vytknúť. Boli sme maximálne spokojní. Izby, wellness, personál a okolie - všetko bolo super.
5/5  
(Jaroslav B. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 5. 3. 2016
S komunikáciou som bol od začiatku spokojný.Neviem po maďarsky, ale dohovorili sme sa po anglicky. Personál je príjemný. Čo nebolo v ponuke uvedené, je zariadená kuchynka s varnou kanvicou, sporákom. mikrovlnkou aj chladničkou. Personál je príjemný. Nás prilákali do Egerszáloku vápencové svahy, aké nájdete údajne len na troch miestach vo svete - v tureckom Pamukkale, v Egerszáloku a niekde v Amerike je údajne tretia takáto lokalita. Zaujímavosťou sú aj skalné obydlia. V blízkosti sú dvoje termálne kúpele. Izby sú čisté, k dispozícii je je jacuzzi a sauna. Raňajky formou švédskych stolov sú bohaté a každý sa naje do sýtosti a podľa chuti. Neďaleko je informačné centru, kde dostanete mapky a informačné brožúry o okolí Egerszáloku aj o samotnom meste Eger.
5/5  
(Jiří D. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 2. 3. 2016
Apartmány prostorné, čisté, nové. Kuchyňka společná pro 2 apartmány, ale to nevadilo.

Práve v predaji pre Sweet Life Wellness Apartments

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet