Recenzie a hodnotenie: Fabianics Kastély

4/5
(Celkom 1 hodnotení)Skvelé
Misefa, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4/5  
(Peter S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 30. 6. 2022
And stravaSklamanie! Raňajky síce bufetove ale ponuka slabá. Najhoršie boli večere na kupóne bolo uvedené 5 chodov. V skutočnosti prvý chod bolo napríklad jedno koliesko z bagety bagety prekrojene n a polovicu a tá ešte jedna polovica ešte prekrojena na dve polovice a niečím natretá, polievka v kvázi kávovej šálke takej že sa tam lyžička ledva zmestila potom druhý chod a nejaký akože dezert napríklad jeden kúsok zmrzlinovej rolády. Najlepšie bolo keď som sa opýtal čašníka kde je tých 5 chodov a povedal mi, že v druhom hlavnom chode (po polievke dávajú na tanier 2 chody naraz - prešiel som pol Európy ale toto som ešte nevidel, nevedel som či sa mám smiať alebo plakať. Ďalší problém je, že Misefa je diera kde nie je kam ísť ani si si niečo kúpiť.Ubytovanie inak má potenciál ale odporúčam im lepšiu starostlivosť o prostredie. Bazen a vírivka metlu dlho nevideli. V zariadení hotela by som navrhol doplniť na izby chladničky a klimatizácie hlavne v horúcich letných dňoch. Nechápem ako tam mohli niektorí ľudia (maďarskí dôchodci prežiť celý deň, respektíve to mohli aj doma ostať. Bazen je tak pre dve osoby ak z toho chcú niečo mať a vírivka tiež pre dve os

Práve v predaji pre Fabianics Kastély

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet