O ubytovaní

Hotel Magura nájdete v Monkovej doline v obklopení lesov, preto ak túžite po pokojnej, ničím nerušenej dovolenke v prírode, je to skvelá voľba. Z hotela sa dostanete ľahko i do Ždiaru (2 km) - centra tradičnej architektúry a folklóru. Navštívte v okolí napríklad krásny Chodník korunami stromov Bachledka, prezrite Beliansku jaskyňu alebo si urobte krátku túru na Slodičovský vrch či Magurku, krásne prechádzky si však užijete aj v okolí penziónu. Navštívte tiež neďaleké Múzeum Ždiarsky dom (1,7 km). V zime si užite zimné športy v niektorom z lyžiarskych stredísk, napríklad v skicentre Strachan len 3,8 km od penziónu.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v jednej zo 73 komfortne zariadených izieb s dvomi alebo tromi lôžkami a možnosťou prístelky. Vo všetkých vám poslúži televízor, telefón, WiFi a vlastná kúpeľňa so sprchou. Niektoré izby majú aj balkón. Ubytovať sa môžete i v priestranných rodinných izbách s rovnakým vybavením. Z väčšiny izieb budete mať výhľad na hrebene Belianskych Tatier.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli nájdete aj reštauráciu, kde pre vás bude každý deň pripravená chutná polpenzia. Reštaurácia Hotela Magura je známa výbornou gastronómiou. Slovenské i medzinárodné špeciality pripravuje šéfkuchárka z lokálnych surovín, vďaka čomu sú raňajky, obedy aj večere delikátne. V lete vám bude ešte viac chutiť na vonkajšej terase, objednať si tu môžete aj lahodnú taliansku kávu a dezert. K dispozícii je aj denný bar.

Kde budete relaxovať?

Príjemné chvíle v Hoteli Magura rozhodne strávte aj vo wellness centre s vírivkou pre 4 osoby, fínskou a infra saunou. Rovnako tak si užite masáže.

Cestujete s deťmi?

O zábavu pre deti je tu tiež postarané, nájdete tu detské ihrisko, hojdačky a detský kútik.

Niečo naviac

Ďalej je k dispozícii denný bar, spoločenská miestnosť, čitáreň, klubovňa s biliardom, stolný tenis i stolný futbal, nechýba ani ihrisko na volejbal a futbal či možnosť grilovania.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Stanislava N.) ( - Česko)

Po přečtení recenzí jsme odjížděli s velkými obavami. Ty byly zbytečné. Personál byl skvělý. Všechny tři recepční byly příjemné a velice ochotné. Číšník vždy na jedničku. Vždy pozdravil, popřál dobrou chuť, zeptal se jestli nám chutná. Výběr jídel nebyl příliš velký, ale kvalitě se nedalo nic vytknout. K snídani skvělá domácí bábovka, ovoce, zel. saláty. Po večeři dobré zákusky. Jídlo velice chutné. Dvoulůžkový pokoj je malinký, ale na přespání stačí. V koupelně je též málo místa. V hotelu je čisto. Wellness též v pořádku, velká vířivka, sauny. Příroda naprosto úžasná, klid. My jsme byli naprosto spokojeni a kdo chce přepych, musí si zaplatit pětihvězdičkový hotel a ne hotel s dvěma hvězdičkami. Personálu děkujeme, bylo to krásné.

Vynikajúce (Josef Ž.) ( - Česko)

Vše probíhalo dle předchozí domluvy. Personál byl velmi příjemný a jídlo chutné. Hotel odpovídal předcházejícímu popisu. Klidné prostředí s krásným výhledem a mnoha možnostmi výletů.

Vynikajúce (Michal B.) ( - Česko)

Hotel na krásném místě s výhledy, velice ochotný personál a skvělá paní recepční.