• Maznáčik za poplatok 15€/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Hotel na dosah trenčianskych pamätihodností

Hotel Magnus **** sa nachádza v pokojnej lokalite Trenčína asi 900 metrov od historického centra a Trenčianskeho hradu.

Ubytovanie ponúka v priestranných klimatizovaných izbách Executive s obývacou časťou s posedením alebo izbách Business. K vybaveniu izby patrí taktiež plazmový televízor, pracovný stôl, minibar a kúpeľňa s vaňou či sprchovým kútom.

V miestnej reštaurácii vás čakajú raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov.

Relax vo wellness

Nepečte desať druhov koláčov, odložte návštevy vzdialených príbuzných a myslite tentokrát na seba. Vstup do wellness s vírivkou, saunami a ochladzovacou kaďou a zľava na masáže - to znie predsa oveľa lepšie. K absolútnej spokojnosti chýba už len masáž, s 20% zľavou si môžete dopriať klasickú, relaxačnú, reflexnú či bankovú.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Eleonora Z.)

Personál milí, ubytovanie super. Poskytované služby v cene pobytu sme nemohli využiť, s dôvodu malej kapacity personálu.

Vynikajúce (Veronika A.)

Hotel je veľmi krásny a útulný. Cítili sme sa s manželom fantastický. Čistá a nádherná izba. My sme si priplatili apartmán s vírivkou a môžem povedať perfektné. Príjemný personál. Hlavne pani Oľga na bowlingu je zlatíčko. Jedlo formou bufetov super. Týmto chcem pochváliť pána kuchára. Wellnes malinké ale oddýchli sme si. Využili sme aj služby pána maséra, ktorý bol veľmi príjemný a má zlaté ručičky. No proste pre páry ktoré si chcú oddýchnuť od každodenného stresu super. Odporúčam všetkými 10 -timi . Určite sa chceme ešte vrátiť.

Vynikajúce (Lubomir B.)

Pobyt sme si naozaj užili, všetky služby na vysokej úrovni.