Recenzie a hodnotenie: Garni Hotel Tatrys *** (Tatry)

4,2/5
(Celkom 5 hodnotení)Skvelé
Vysoké Tatry, Slovenská republika (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

3/5  
(Darina Melišová - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 1. 9. 2014
S pobytom sme boli viac spokojní ako nie, hotel je pekný, čistý, útulný a aj keď je starší je pekne zrekonštruovaný. S čim sme spokojní neboli, bola predovšetkým komunikáciu s personálom a úroveň služieb, hlavne stravy. Raňajky boli formou švédskych stolov, bolo tam všetko čo tam byť má, ale keď sa niečo minulo, tak to často vôbec nedoložili, aj keď raňajky končili za polhodinu. Obliali nás raz pri večeri pivom pri roznášaní, čakali sme ako malé odškodné, že nás aspoň nezapočítajú nápoje, keď už nás obliali. Ale vyúčtovali nám všetko do centu. Požiadali sme o raňajkový balíček, lebo sme ráno skôr chceli odísť, recepčná ich omylom dala niekomu inému, na jednej izbe sme mali televízor, na ďalších dvoch nie, na recepcii nám povedali, že žiaľ nevedia nám pomôcť, televízorov je málo. Boli sme tu počas 3 večerov, každý deň bolo na večeru soté na smotanovej šťave, síce vždy inak ochutené, ale základ bol rovnaký. Keď sme o niečo požiadali čašníčku, ktorá mimochodom bola celkom milá, na všetko sa musela ísť pýtať nadriadeného, asi nemala kompetencie rozhodovať o čomkoľvek. Celkovo bol pobyt fajn, ale spomenuté skutočnosti, nám ho trochu znepríjemnili.
5/5  
(Jitka K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 16. 8. 2014
Pobyt odpovídal prezentaci, hotel nám vyšel vstříc a nedopláceli jsme za dítě, přestože už dosáhlo věku, kdy by platit mělo. Na recepci k nám byli velmi vstřícní a služby hotelu byly v pořádku.
4/5  
(Martina H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 1. 8. 2014
S pobytem jsme byli vcelku spokojeni. Slabá stránka tohoto pobytu - v hotelu byla velmi nízká kvalita polopenze.
5/5  
(Věra H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 26. 7. 2014
Byli jsme velmi spokojeni, všechno odpovídalo nabídce i našim představám.
4/5  
(Bohdan K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 17. 7. 2014
Ano, pěkné jednoduché pokoje, jídelna. Všude blízko.

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet