Neobmedzené nápoje a výborné jedlo

Súčasťou hotela je bar s terasou, z ktorej je úchvatný výhľad na ostrov Pag, a reštaurácia s jedálňou, kde sa podáva polpenzia či all inclusive (podľa zvoleného variantu). Na výber budete mať z polievok, hlavných jedál, príloh, šalátov, dezertov, ovocia a tradičných chorvátskych jedál. Súčasťou all inclusive je aj neobmedzená konzumácia nápojov.

Odpočinok pri bazéne i športové vyžitie

V areáli nechýba ani vonkajší a krytý bazén, ktoré môžete využívať neobmedzene. Za príplatok si môžete dopriať masáž, prípadne si oddýchnuť vo vírivke .

Milovníci športu iste uvítajú možnosť zahrať si futbal, basketbal, volejbal, mini golf či stolný tenis. Zahrať si môžete aj klasický tenis - využitie tenisových kurtov je zdarma. Deti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku, ktoré je pre nich pripravené.

Večer sa vydajte do centra, ktoré je vzdialené len 300 metrov - poseďte si v niektorej z miestnych taverien alebo sa vyberte ku kapucínskemu kláštoru sv. Jozefa, zrúcanine stredovekého hradu, prípadne sa prejdite o kúsok ďalej k zrúcanine Vidov gradu a kostolu sv. Víta.

Hotel Zagreb ***

Obala V. Nazora 25, Karlobag
Chorvátsko

+38 599 210 1423

hotelzagreb1@gmail.com

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
3,96/5
Celkom 54 hodnotení