Hotel len minútu od pláže

Základom parádnej dovolenky pre celú rodinu je bezpochyby čisté a priestranné ubytovanie, ktoré ponúka práve hotel Zagreb ***. Ubytovaní budete v jednej zo 152 útulne zariadených štandardných izieb buď priamo v hoteli, alebo v depandancii (50 m od hotela) s klimatizáciou, TV/SAT, chladničkou, minibarom, vlastným sociálnym zariadením a možnosťou jednej prístelky. Za príplatok je tiež možná izba s balkónom, v ktorej môžu byť dve prístelky.


Starosti s jazykovou bariérou hoďte za hlavu. Počas sezóny je na mieste k dispozícii česky hovoriaci delegát.


Hotel leží priamo na pláži, takže k čistému moru dôjdete v priebehu jednej minúty. Pláž je betónová a ukrýva sa v malebnej zátoke. Vďaka pozvoľnému vstupu si priezračné more užijú aj seniori a deti. Doprajte si plávanie, leňošenie aj slnenie na lehátku (prenájom lehátka cca 10 kún).

Neobmedzené nápoje a výborné jedlo

Súčasťou hotela je bar s terasou, z ktorej je úchvatný výhľad na ostrov Pag, a reštaurácia s jedálňou, kde sa podáva polpenzia či all inclusive (podľa zvoleného variantu). Na výber budete mať z polievok, hlavných jedál, príloh, šalátov, dezertov, ovocia a tradičných chorvátskych jedál. Súčasťou all inclusive je aj neobmedzená konzumácia nápojov.

Odpočinok pri bazéne i športové vyžitie

V areáli nechýba ani vonkajší a krytý bazén, ktoré môžete využívať neobmedzene. Za príplatok si môžete dopriať masáž, prípadne si oddýchnuť vo vírivke .

Milovníci športu iste uvítajú možnosť zahrať si futbal, basketbal, volejbal, mini golf či stolný tenis. Zahrať si môžete aj klasický tenis - využitie tenisových kurtov je zdarma. Deti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku, ktoré je pre nich pripravené.

Večer sa vydajte do centra, ktoré je vzdialené len 300 metrov - poseďte si v niektorej z miestnych taverien alebo sa vyberte ku kapucínskemu kláštoru sv. Jozefa, zrúcanine stredovekého hradu, prípadne sa prejdite o kúsok ďalej k zrúcanine Vidov gradu a kostolu sv. Víta.

Dodatočné info

 • Jedno dieťa do 12,9 rokov zdarma vrátane prístelky a stravy.

 • Druhé dieťa do 1,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 15,9 rokov zľava 50 % z polovice ceny kupónu vrátane prístelky a stravy.

 • Deti do 17,9 rokov zľava 30 % z polovice ceny kupónu vrátane prístelky a stravy.

 • Na izbu je možné umiestniť maximálne 2 prístelky.

 • Miestny poplatok 1,10 €/dospelá osoba/noc či 0,55 €/dieťa od 12 do 17,9 rokov v termínoch do 30.6.2019 a od 1.9.2019.

 • Miestny poplatok 1,40 €/dospelá osoba/noc či 0,70 €/dieťa od 12 do 17,9 rokov v termíne od 1.7. do 31.8.2019.

 • Parkovanie 3 €/noc.

 • Príplatok za delegáta (povinný) 11 €/izba/týždeň v termíne 16.6. - 7.9.2019.

 • Príplatok za izbu Suite je 10 % z ceny kupónu v sezóne A, B, C, D a 12 % z ceny kupónu v sezóne E, F. Za rodinnú izbu s 2 prístelkami sa neúčtuje príplatok.

 • Príplatok za izbu s balkónom 4 €/izba/deň v sezóne A, B, C a 8 €/izba/deň v sezóne D, E, F.

 • Kupón platí pre ubytovanie v štandardnej izbe s jednou prístelkou.

 • K dispozícii je celkom 8 rodinných izieb s balkónom a 1 rodinná izba bez balkóna.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:30 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Alena O.)

Líbilo se nám prostředí hotelu, služby i ochota personálu hotelu. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Byli jsme s pobytem moc spokojeni.

Vynikajúce (Ivana G.)

Vše bylo naprosto úžasné. Tak jak jsme očekávali. Prázdné pláže, moře nádherné, slunce všudypřítomné. Prostě nádherné rozloučení s létem. Jídla dostatek, kvalita chorvatská, bar fungoval na 100%, obsluha skvělá, výběr bohatý, dokonce i pivo chutnalo. Z místních nápojů jsme objevili hruškovici, kterou nám namíchal Pan číšník a už ji máme i doma. Bazén funkční. DOPORUČUJI.

Skvelé (Rastislav Sakoš S.)

Hotel a služby zodpovedali popisu. All inclusive program bol super, no iba v čase 11.00 - 21.00. Strava bola chutná a pestrá - O+V mali vždy 2 druhy polievok, 4 druhy mäsa a 5 druhov príloh a množstvo zeleninových šalátov s rôznymi dresingami. Počas obeda zmrzlina neobmedzene. Nápoje alko+nealko a káva neobmedzene. Bazén a priestory v suteréne boli nevhodné, plesne na strope, nefungujúce odsávanie pár.

Tipy na výlet

Ostrov Pag

Ostrov Pag

Ostrov Pag svojim podnebím a prírodou pripomína grécke ostrovy a návštevníci si ho vyberajú kvôli jeho čistým plážam a netypickej gastronómii. K obľúbeným zábavkám tu patrí šnorchlovanie a potápanie, a to vďaka bohatému podmorskému životu, ktorý je tu možné pozorovať. Vidieť môžete kraby, ježovky, morské sasanky i červené hviezdice. S pevninou je ostrov spojený ako lodnou dopravou, tak mostom.

Memoriál Nikola Tesly

Memoriál Nikola Tesly

Len 7 km západne od chorvátskeho mesta Gospić sa v obci Smiljan narodil významný fyzik a vynálezca Nikola Tesla. V roku 2006 tu ku príležitosti 150. výročia jeho narodenia vyrástol Memoriál, ktorý pripomína Teslov život, jeho myšlienky a objavy. Môžete si pozrieť autentické fotografie poskytnuté Teslovými rodičmi alebo funkčné modely vynálezov ako je elektrický motor, turbína či rotujúce magnetické pole, tzv. Kolumbovo vajce. Súčasťou memoriálu je aj obchod so suvenírmi, multimediálna miestnosť a herňa pre deti, kde sa môžu hravou formou tiež zoznámiť s vynálezmi.

Národný park Paklenica

Národný park Paklenica

Nedotknutou divokou prírodou plnou strmých skál, zelene a vodopádov sa môžete prechádzať v Národnom parku Paklenica. Najlepším východiskovým bodom je Stari Grad - Paklenica, odkiaľ sa môžete pohodlne napojiť na trasy horským terénom. Park je súčasťou pohoria Velebit a jeho charakteristický ráz utvárajú dva kaňony Velika Paklenica a Mala Paklenica, ktoré sú od seba oddelené náhornou plošinou vysokou 500 m. Najlepší čas na návštevu týchto miest je máj, jún alebo september. Horúce letné dni sa neodporúčajú, pretože miestne vodné toky tou dobou vysychajú. Nechcete sa predsa pripraviť o vodopády ako z filmov o Vinnetouovi!