Luhačovice sú jedny z najobľúbenejších kúpeľov na Morave, navštívte ich tiež! V Penzióne Oáza vás čakajú skvelé raňajky alebo polpenzia aj útulné izby. V cene balíčka si užijete aj vstup na mestskú plaváreň s mnohými vodnými atrakciami a 50 % zľavu na ďalšie vstupy.

O ubytovaní

Penzión Oáza sa nachádza priamo na hlavnej triede Luhačovíc neďaleko vlakovej i autobusovej stanice. Spoznajte krásy kúpeľných Luhačovíc alebo Valašska a Slovácka, ktoré ich obklopujú.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojposteľových izbách, ktoré sú útulné a vybavené televíziou, WiFi, chladničkou a vlastnou kúpeľňou. Pre bezbariérový prístup si vyžiadajte izbu na prízemí.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou penziónu je reštaurácia, kde si pochutnáte na servírovaných raňajkách a večerách. Ďalej je tu cukráreň, bufet a záhradka, kde sa v letných mesiacoch griluje. V reštaurácii ochutnáte krajové špeciality aj jedlá medzinárodnej kuchyne. Bohatý je aj sortiment alkoholických i nealkoholických nápojov, víno si vyberiete priamo z vinotéky penziónu.

Penzion Oáza

Penzion Oáza

Masarykova 976 , Luhačovice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,3 km
Zjazdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Luhačovice

LuhačoviceTip na výlet

Najobľúbenejšie moravské kúpele Luhačovice ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a vychutnávaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na vodnom bicykli alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejach a parkoch. Neodolateľné čaro mesto získalo vďaka súboru stavieb architekta Dušana Jurkoviča.

Čo patrí medzi skvosty Luhačovíc?

  • Jurkovičov dom a súbor ďalších stavieb v štýle ľudovej secesie.
  • Kúpeľný park
  • Kúpeľná kolonáda

Za relaxáciou zamierte do Mestskej plavárne Luhačovice alebo na pokojnú prechádzku k jazierku lásky. Za poznaním sa vydajte do Múzea luhačovického Zálesí.

Viac informácií
Mestská plaváreň Luhačovice
Mestská plaváreň Luhačovice
Priehrada Luhačovice
Priehrada Luhačovice
Múzeum Luhačovického Zálesí
Múzeum Luhačovického Zálesí