Navštívte menej známe, ale o to pokojnejšie kúpeľné mestečko v Západných Čechách. V luxusnom 4* Hoteli Löwenstein v Konstantinových Lázňach si okrem komfortného ubytovania užijete bohaté raňajky. Spoznáte ale aj ďalšie kúpeľné budovy rozmiestnené okolo parku s minerálnym prameňom. Na večere a procedúry sa môžete tešiť do Hotela Prusík a na bohaté wellness do susedného Wellness centra Konstantin. Menší krytý bazén môžete neobmedzene využívať v Hoteli Jirásek a nezabudnite využiť voľné vstupy na zaujímavé kúpeľné akcie a zľavy na ďalšie procedúry.

O ubytovaní

Luxusný Hotel Löwenstein **** sa nachádza v centre pokojného kúpeľného mestečka Konstantinovy Lázně. Mariánské Lázně sú vzdialené 30 km a Plzeň 40 km. Karlovarský aj Plzenský kraj so všetkými svojimi krásami budete mať teda ako na dlani.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe Štúdio alebo vo štvorlôžkovom Apartmáne. Rovnako ako Štúdiá sú aj Apartmány vybavené kuchynským kútom s varnou doskou, rúrou, chladničkou a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom.

K dipozícii vám bude telefón, trezor, WiFi pripojenie a rozkladacia pohovka, ktorá v prípade potreby poslúži ako prístelka. Okrem televízie nájdete v izbe gramofón, ktorý váš pobyt v kúpeľnom prostredí dovedie k dokonalosti.

Na čom si pochutnáte?

Na raňajkách formou bufetu si pochutnáte v raňajkovej hale priamo v hoteli, na večere sa prejdete do blízkeho Hotela Prusík. Pohárik vína si na ubytovaní doprajte vo vínnom bare alebo pri krbe.

Kde budete relaxovať?

Možností kúpania budete mať naozaj veľa. K dispozícii vám bude menší bazén v Hoteli Jirásek aj moderné Wellness centrum Konstantin s rozlohou 800 m² pri Hoteli Prusík.

K veľkému bazénu, vírivkám, fínskej, aroma a parnej saune alebo Kneippovým chodníkom v kúpeľnom parku dôjdete za pár minút. Perfektné, ale o poznanie chladnejšie kúpanie zažijete tiež v neďalekom lome Hradišťský vrch.

Hotel Löwenstein ****

Plzeňská 47 , Konstantinovy Lázně
Česká republika

+420 374 615 512

rezervace@LLKL.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,4 km
Zástavka
0,6 km
Zjazdovka
30 km

Tipy na výlet

Konstantinovy Lázně Tip na výlet

Konstantinovy Lázně objavíte cca 40 km severozápadne od Plzne v jednej z ekologicky najčistejších oblastí Českej republiky. Z kúpeľného mestečka s rovnomennými kúpeľmi a s veľkým lesoparkom budú nadšení všetci, ktorí hľadajú pokoj a ticho. Miestne kúpele sa špecializujú na poruchy kardiovaskulárneho systému. Hlavné liečebné metódy sú založené na využívaní miestnej minerálnej vody z prameňa Prusík s najväčším obsahom kysličníka - oxidu uhličitého zo všetkých prameňov v Česku.

Kam vyraziť na výlet:

  • Kláštor Teplá
  • Hrad Gutštejn
  • V najbližšom okolí môžete tiež navštíviť hradiska Šipín alebo zrúcaninu hradu Falštejn.

V okolí sa nachádza niekoľko náučných chodníkov, ktoré prepájajú najzaujímavejšie miesta tunajšieho kraja. Vydajte sa po náučnom chodníku Ku studničke lásky, kde po ceste môžete ochutnať minerálne pramene. Náučný chodník Hradištský vrch vás zase zoznámi s typickou flórou a faunou tejto lokality.

Viac informácií
Hrad Gutštejn
Kláštor Teplá
Mariánské Lázně