Hotel Löwenstein Garni ****

Hotel Löwenstein Garni ****

Plzeňská 47, Konstantinovy Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
500 Kč/pobyt
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,4 km
Zastávka
0,6 km
Zjazdovka
30 km

O ubytovaní

Luxusný Hotel Löwenstein **** sa nachádza v centre pokojného kúpeľného mestečka Konstantinovy Lázně. Mariánské Lázně sú vzdialené 30 km a Plzeň 40 km. Karlovarský aj Plzenský kraj so všetkými svojimi krásami budete mať teda ako na dlani.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe Štúdio alebo vo štvorlôžkovom Apartmáne. Rovnako ako Štúdiá sú aj Apartmány vybavené kuchynským kútom s varnou doskou, rúrou, chladničkou a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom.

K dipozícii vám bude telefón, trezor, WiFi pripojenie a rozkladacia pohovka, ktorá v prípade potreby poslúži ako prístelka. Okrem televízie nájdete v izbe gramofón, ktorý váš pobyt v kúpeľnom prostredí dovedie k dokonalosti.

Na čom si pochutnáte?

Na raňajkách formou bufetu si pochutnáte v raňajkovej hale priamo v hoteli, na večere sa prejdete do blízkeho Hotela Prusík. Pohárik vína si na ubytovaní doprajte vo vínnom bare alebo pri krbe.

Kde budete relaxovať?

Možností kúpania budete mať naozaj veľa. K dispozícii vám bude menší bazén v Hoteli Jirásek aj moderné Wellness centrum Konstantin s rozlohou 800 m² pri Hoteli Prusík.

K veľkému bazénu, vírivkám, fínskej, aroma a parnej saune alebo Kneippovým chodníkom v kúpeľnom parku dôjdete za pár minút. Perfektné, ale o poznanie chladnejšie kúpanie zažijete tiež v neďalekom lome Hradišťský vrch.