Vydýchnite si od každodenného zhonu na dovolenke v Moravskosliezskych Beskydách. Ubytujte sa v Penzióne u Maryny, kde si pochutnáte na českej kuchyni formou polpenzie a zahráte si bowling. O ďalšiu zábavu sa postarajú okolité pamiatky, aquaparky a v zime blízke zjazdovky.

O ubytovaní

Penzión u Maryny v Bocanovicich v Sliezsku je obklopený krásnym prostredím Moravskoslezských Beskýd, kde nájdete dostatok zázemia na odpočinok. Na svoje si však prídu aj hostia so športovým i kultúrnym duchom. Za históriou sa vydajte do Jablunkovského arboréta a sanatória s útulnými altánkami (2,8 km) či Kláštora sestier Alžbětiniek (4,1 km), za ďalšími prírodnými monumentmi sa vydajte obdivovať Stredoveké opevnenie Šance (10,3 km) či skalný útvar Čertové mlyny (16,3 km). Zalyžovať si zájdite do Ski areálu Mosty u Jablunkova (6,2 km), na Severku (7,1 km) alebo do Ski areálu Kempaland (9,8 km).

Kde budete spať?

Ubytovanie je zabezpečené v štýlových izbách s televíziou, posedením a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. Bude tu na vás dýchať domácka horská atmosféra.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou objektu je aj reštaurácia. Na miestnom jedálničku nájdete predovšetkým špeciality českej kuchyne, ale aj ryby alebo deväť druhov zemiakových placiek. Možnosť pochutnať si tu budete mať aj vďaka polpenzii.

Lyžovanie v Beskydách Tip na výlet

Turisticky atraktívna chránená krajinná oblasť Moravskoslezských Beskýd a Javorníkov ponúka veľa špičkovo vybavených lyžiarskych areálov s najmodernejšími vlekmi. Do Beskýd sa oplatí zájsť rovno na pár dní, aby ste mohli vyskúšať čo najviac ski areálov i bežeckých tratí. Pre návštevníkov sú pripravené ski areály so zjazdovkami s umelým zasnežovaním, ktoré sú pravidelne upravované, nechýbajú ani detské vleky či nočné osvetlenie pre večerné lyžovanie. Iste vás poteší výborná dostupnosť autobusom až k vlekom.

Kam na lyže v Beskydách?

  • Ski Malenovice má k dispozícii 5 zjazdoviek, nechýba večerné osvetlenie, detský park a lyžiarska škôlka.
  • Ski areál Bílá je unikátny tým, že okrem zjazdoviek si užijete tiež bežkárske trate, na ktoré je priamo napojený.
  • Ski areál Soláň je zameraný predovšetkým na rodiny s deťmi a pýši sa zjazdovkou vo výške 816 m n. m.
  • Ski areál Opálená ponúka okrem detského parku, snowparku a dvoch zjazdoviek tiež lyžiarsku školu a požičovňu lyží.
  • Ski areál Synot - Kyčerka sa môže chváliť 2,5 km zjazdových tratí s 9 vlekmi, ktoré sú schopné odbaviť až 6,5 tisíc osôb každú hodinu.
  • Ski areál Razula prepája spoločným skipasom 6 lyžiarskych areálov: Kohútka, Kyčerka, Karolinka, Jezerné a Machůzky.
Viac informácií

Niečo naviac

Tešiť sa môžete aj na profesionálny bowling so štyrmi dráhami.

Restaurace a Penzion u Maryny

Bocanovice 3, Bocanovice
Česká republika

+420 604 216 494

restauraceumaryny@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
60 m
Zjazdovka
5,2 km