Užite si to najlepšie z južnej Moravy počas jedného pobytu. Ochutnajte výborné víno a navštívte barokové pamiatky. Všetko vám umožní Penzión Rendezvous vo Valticiach, kde budete mať ubytovanie s raňajkami a pri degustácii vín si pochutnáte na raute.

O ubytovaní

Penzión Rendezvous sa nachádza na južnej Morave vo Valticiach len 400 metrov od populárneho zámku Valtice a areálu s krásnymi záhradami. K Lednicko-valtickému areálu je to potom 8 km a do CHKO Pálava a Mikulova je to odtiaľ 12 km.

Kde budete spať?

Čaká vás ubytovanie v jednej z 9 komfortných dvojposteľových izieb s úložnými priestormi, televíziou, WiFi pripojením a vlastným sociálnym zariadením so sprchou a WC. Na recepcii je možné zapožičať fén.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na bohaté raňajky formou bufetu. Penzión sa pýši aj vlastnou vinárňou a pivničkou, kde vás čaká degustácia a raut. Ponuka je naozaj široká, pán majiteľ sa vyzná a má k dispozícii 35 druhov vín vrátane kabinetných, neskorých zberov alebo ľadového vína. V lete príde vhod záhrada s posedením pod pergolou a možnosť grilovania.

Niečo naviac

Nielenže tu ochutnáte najrôznejšie odrody, ako je napríklad Tramín, Aurelius či Chorvat, tiež sa dozviete niečo o histórii vinárstva a technologickej stránke výroby vína.

Penzion Rendezvous

Střelecká 155, Valtice
Česká republika

+420 777 060 404

antonin-neuman@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 50 Kč/noc (malý pes), 100 Kč/noc (veľký pes)
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od jazera
3,6 km
Zástavka
0,5 km