Pohodová dovolenka neďaleko zámku

Hotel Belaria Resort *** leží neďaleko rozprávkového zámku Hradec nad Moravicí. Ponorte sa do absolútneho pokoja a pohody a odpočiňte si v hoteli obklopenom prírodou, zámockými lúkami a lesmi. V roku 2016 prešiel hotel kompletnou rekonštrukciou, takže sa môžete tešiť na moderný interiér.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách. Každá izba je vybavená malou chladničkou. V hoteli sú na zapožičanie spoločenské hry, čo je pre rodinnú dovolenku ideálne. Deti určite uvítajú zábavnú detskú herňu.

Ochutnajte sezónne špeciality miestnej kuchyne

V cene balíčka je samozrejme tiež štandardná polpenzia. Ochutnajte miestne špeciality pripravené z tých najkvalitnejších surovín. Reštaurácia sa hlási k podnikom, ktoré sú tzv. „baby friendly", umožňuje teda mamičkám pohodové posedenie so svojimi malými deťmi v príjemnej atmosfére.

Relax vo wellness

Súčasťou hotelového areálu je novovybudované špičkové wellness centrum. Práve tu si užijete svoje zaslúžené chvíle oddychu. Rozmaznávajte svoje telo vo vonkajšom bazéne, saunovom svete s fínskou a infra-soľnou saunou alebo počas masáží. Relaxujte tiež v bublinkách miestnej vírivky.

Dodatočné info

 • Dieťa do 3,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 15,9 rokov 500 Kč (cca 20 €)/noc na prístelke bez stravy.

 • Dieťa od 16 rokov 900 Kč (cca 36 €)/noc na prístelke bez stravy.

 • Polpenzia pre dieťa do 12,9 rokov 90 Kč (cca 3,6 €)/noc.

 • Polpenzia pre dieťa od 13 rokov 160 Kč (cca 6,4 €)/noc.

 • Detská postieľka 100 Kč (cca 4 €)/noc.

 • Miestny poplatok 13 Kč (cca 0,5 €)/osoba/noc.

 • Víkendový príplatok 200 Kč (cca 8 €)/izba (platí aj v termíne Veľkej noci 19. - 22.4.2019).

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Zákaz domácich miláčikov

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Klára S.)

Hotel je moc hezký v krásném prostředí, z poukazu jsme obdrželi vše. Jediným menším mínuskem by bylo wellness, kde nefungovaly všechny vířivky. Od wellnessu jsem očekávala více, mohl by být i větší a více typů sauny, ale není to důvod být naštvaný. Co se týče personálu hotelu, všichni byli milí, vstřícní a ochotní.

Vynikajúce (Tomáš M.)

Vše bylo jak mělo být, personál velmi milý a ochotný, pokoje čisté a hezky vybavené (jen trochu tvrdší postele), jídlo bylo skvělé, bazén i vířivka super, okolí hotelu je ideální pro cyklo i pro romantické procházky. Prostě mohu jen doporučit.

Vynikajúce (Luděk M.)

Hezké prostředí, vše domluvené jsme obdrželi, se službami, stravou i personálem jsme byli spokojeni. Tip - návštěva kostela.

Tipy na výlet

Zámok Hradec nad Moravicí

Zámok Hradec nad Moravicí

Rozsiahly zámocký areál v Hradci nad Moravicí zahŕňa budovu Bieleho zámku, Červeného zámku a Bielej veže. Zámocký areál je nazývaný perlou Sliezska. Od roku 2001 je národnou kultúrnou pamiatkou. Vstup do zámockého areálu je spoplatnený: plné vstupné je 20 Kč (cca 0,80 €), znížené 10 Kč (cca 0,40 €). Následne si návštevníci môžu zvoliť jeden z prehliadkových okruhov. Hlavný okruh zahŕňa prehliadku spoločenských salónov a interiérov kniežacieho bytu. Doplnkový okruh ďalej ponúka prehliadku izby hosťovského apartmánu, prijímacej siene, zámockej kaplnky so sakristiou a erbovnej sály.

Sliezske krajinné múzeum

Sliezske krajinné múzeum

Sliezske krajinné múzeum je najstarším verejným múzeom v Česku a zároveň tretím najväčším. História múzea siaha až do roku 1814. Múzeum ponúka svojim návštevníkom okrem vedeckých zbierok aj množstvo výstav a kultúrnych podujatí. V novo zrekonštruovaných priestoroch Historickej výstavnej budovy sa pred niekoľkými rokmi otvorila nová expozícia o Sliezsku. Na výstave sa dozviete zaujímavosti o Sliezsku nielen z oblasti prírody a histórie, ale aj kultúry. Expozícia si kladie za cieľ oboznámiť návštevníkov s čo najširším spektrom zbierkových predmetov a tém vzťahujúcich sa k prírodnému a kultúrnemu bohatstvu Sliezska.

Hrad Šternberk

Hrad Šternberk

História hradu Šternberk v rovnomennom meste na Olomoucku je úzko spätá s rodom Šternberkovcov a poznamenaná husitskými vojnami. Pôvodne obranné stredoveké sídlo dnes láka na nevšednú atmosféru. Využite ponuku prehliadkových okruhov, ktoré vás prevedú hradom doslova od kuchyne po povalu, alebo sa aspoň poprechádzajte okolitým lesoparkom.