Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Krušné hory: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Krušné hory sú jednou z najromantickejších oblastí Česka. Na výlety pešo aj na bicykli tu láka mnoho turistických trás vedúcich voňavými lesmi. Vedie tadiaľ tiež 242 km dlhá Krušnohorská magistrála, spájajúca Cheb až s ďalekým Snežníkom. Medzi obľúbené ciele turistov patria Božídarské rašeliniská, prírodný park Přebuz a Novodomské rašeliniská. Najlepšie nádhernú krušnohorskú prírodu uvidíte z mnohých rozhľadní, napríklad na Blatenskom vrchu, z Komáří vížky, Plešivca či Pajndlu. Nachádza sa tu mnoho lyžiarskych areálov, medzi tie najznámejšie patria Klínovec, Boží Dar alebo Cínovec. Krušné hory sú rajom aj pre milovníkov bežeckého lyžovania.

Lanovka na Klínovec Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Chystáte sa na bicykel alebo pešiu túru a hodilo by sa vám ju začať na **najvyššej hore Krušných hôr**? Potom využite **celoročné služby 1685 metrov dlhej lanovky Jáchymov - Klínovec**. Všetkých cyklistov potom iste poteší, že preprava bicyklov je tu zadarmo a tiež mnoho cyklistických tratí v okolí, vrátane **profesionálnej zjazdovej trate priamo v Trail park Klínovec**.
Viac informácií

Božidarské rašelinisko Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Navštívte **najväčšie rašelinisko v Krušných Horách**. 3,2 kilometrov dlhý **náučný chodník**, ktorý začína pri infocentre Boží Dar, vás po povalových chodníkoch prevedie okolo svojej dominanty - **hory Špičák** (1 115 m n. m.). Zoznámite sa tak s miestnym rastlinným aj zvieracím spoločenstvom a užijete si čerstvý horský vzduch. Náučný chodník je prístupný aj pre vozičkárov a kočíky.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 21 tipov

Krušné hory: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK