Vydajte sa na nezabudnuteľnú dovolenku do oblasti Slovenského raja. V Grand Hoteli Spiš *** sa môžete ubytovať vo dvojici, no aj s celou rodinou! Tešte sa na raňajky a večere formou bufetu, parkovanie pri hoteli aj zľavu do AquaCity Poprad, do ktorého sa dostanete za 20 minút jazdy autom. Na dosah budete mať aj krásne výletné ciele - Spišský hrad, vodnú nádrž Palcmanskú Mašu a ďalšie.

O ubytovaní

Užite si kúzelnú dovolenku v modernom Grand Hoteli Spiš *** priamo v Národnom parku Slovenský raj. Hotel je skvelým východiskovým bodom pre všetkých milovníkov turistiky a cyklistiky - nachádza sa len 2 minúty od Čingova - hlavného centra Slovenského raja. Blízko je napríklad vyhliadka Tomášovský výhľad (4,5 km) alebo Letanovský mlyn (6,2 km) a oveľa viac.

K majestátnemu Spišskému hradu, najrozsiahlejšej zrúcanine v strednej Európe, to budete mať len 30 km. Či už cestujete sami, alebo s deťmi, AquaCity Poprad stojí za návštevu v každom prípade. Nájdete tu 14 vnútorných aj vonkajších bazénov, množstvo atrakcií a rozsiahly saunový svet. Za letným kúpaním môžete vyraziť aj na kúpalisko v Spišskej Novej Vsi (7,4 km) alebo k vodnej nádrži Palcmanská Maša (36,7 km).

V zime si zase budete môcť užiť parádnu lyžovačku. Už v okruhu 15 km nájdete niekoľko zjazdoviek, napríklad v Spišskej Novej Vsi (9,1 km) alebo v Hrabušiciach (14,4 km). Navyše budete necelých 40 km od samotných Vysokých Tatier so všetkými lyžiarskymi strediskami – Ski Opalisko (26,7 km), Ski Center Lopušná Dolina (42,2 km), Ski Tatry (42,8 km) a ďalšie už čakajú len na vás.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v jednej z 22 útulne vybavených dvojposteľových izieb. V každej izbe nájdete satelitnú televíziu, telefón a vlastnú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou. Z niektorých izieb si užijete aj krásny výhľad na Slovenský raj vďaka balkónu.

Zvoliť môžete tiež priestrannejší apartmán, ktorý zahŕňa spálňu s manželskou posteľou a obývaciu izbu s posedením.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej hotelovej reštaurácii si pochutnáte na výborných regionálnych a medzinárodných špecialitách. Zavítajte aj do útulnej kaviarne s krbom a dajte si niečo dobré na zub – kávu, koktail a lahodné zákusky. V letných mesiacoch príde vhod posedenie na terase.

Cestujete s deťmi?

Na deti tu čaká skvelý detský kútik plný hračiek, zábavných hier a poučných knižiek. Nechýba tu ani Xbox a televízia, na ktorej sa premietajú rozprávky.

Niečo naviac

Navštívte aj hotelovú biliardovú miestnosť. Kraľuje jej krásny biliardový stôl s kompletným výberom tág a gúľ. Hru svojich priateľov sledujte z príjemného posedenia.

Grand Hotel Spiš ***

Grand Hotel Spiš ***

Spišské Tomášovce 1001 , Spišské Tomášovce
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
world travel sk s.r.o. IČ: 52160696


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 8 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
6 km
Vzdialenosť od jazera
31 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
20 km
Zjazdovka
32,2 km
Bežkovanie
6,8 km

Tipy na výlet

Slovenský raj

Slovenský raj Tip na výlet

Táto nádherná prírodná oblasť si vyslúžila vďaka svojej jedinečnosti pomenovanie Národný park Slovenský raj. Vydajte sa po drevených a železných rebríkoch, sústave lávok a viac ako 300 km značených trás cez divoké lesy a pozdĺž riek až k vyhliadkam, z ktorých budete mať Slovenský raj ako na dlani. Medzi najznámejšie turistické trasy patria Suchá Belá, Prielom Hornádu alebo výstup na Tomášovský výhľad, ktorý vás očarí rozhľadom na Vysoké Tatry aj do hlbokej rokliny. Príjemnú prechádzku si môžete v Slovenskom raji užiť v akomkoľvek ročnom období. V blízkosti obcí Spišské Tomášovce a Smižany sa nachádza Sovia skala, pomenovaná po svojich častých vtáčích návštevníkoch. Zo skaly sa vám naskytne pekná vyhliadka do okolia.

Viac informácií
Spišský hrad (UNESCO)
Spišský hrad (UNESCO)
Thermal Park Vrbov
Thermal Park Vrbov
Dobšinská ľadová jaskyňa
Dobšinská ľadová jaskyňa