Užite si slovenské ľudové jedlá i antické kúpele na jednom mieste - v Rajeckých Tepliciach. Ubytujte sa v Penzióne Mlynárka, kde vás čakajú chutné raňajky alebo polpenzia. Navyše získate zľavu na vstup do termálnych kúpeľov Aphrodite.

O ubytovaní

Penzión Mlynárka je útulný penzión rodinného typu priamo v Rajeckých Tepliciach. Stojí na veľmi výhodnom mieste len 100 metrov od autobusovej zastávky a stanice vlaku. Do 200 metrov od penziónu sa potom nachádzajú obľúbené termálne kúpele Aphrodite. Ak budete chcieť dovolenku stráviť trochu aktívnejšie, určite si prejdite zaujímavý náučný chodník Stratený Budzogáň, zájdite si na ľahkú túru s nádherným výhľadom na Skalky, či si prezrite rodný dom Jozefa Gabčíka priamo v Rajeckých Tepliciach. V zime sa na lyžovačku vydajte do Rajeckej Lesnej (12 km) alebo do Čičmian (26 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v štýlovo zariadených izbách s TV, internetom a samostatným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom. Zariadenie zodpovedá celkovému rustikálnemu ladeniu penziónu.

Na čom si pochutnáte?

Počas ubytovania sa môžete tešiť na tradičné ľudové jedlá slovenskej kuchyne - halušky, pirohy, šúľance i grilované špeciality. V reštaurácii nechýba ani správna výzdoba evokujúca slovenskú ľudovú tradíciu.

Penzion Mlynárka

Penzion Mlynárka

Pri Rajčianke 1 , Rajecké Teplice
Slovenská republika

+421 903 060 670

info@mlynarka.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zastávka
100 m
Zjazdovka
1,6 km

Tipy na výlet

Kúpele Aphrodite Rajecké Teplice

Kúpele Aphrodite Rajecké TepliceTip na výlet

Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach ponúka vodný a saunový svet v štýle antiky, ako na prvý pohľad spoznáte podľa typických stĺpov a sôch. Vnútri areálu nájdete liečebný a rehabilitačný bazén, vonku môžete relaxovať v kľudovom a rekreačnom bazéne. Voda vo všetkých okrem vonkajšieho rekreačného bazéna má teplotu okolo 32 - 36 °C, celé vaše telo sa tu teda príjemne prehreje.

Viac informácií
Lyžiarske stredisko Čičmany
Lyžiarske stredisko Čičmany
Čičmany
Čičmany
Žilina
Žilina