Vyrazte na dovolenku Golden Ball Club Wellness Hotel & Spa **** a užite si pobyt v nádhernom historickom meste, len 15 minút pešo od exkluzívnych termálnych kúpeľov Rába Quelle. Priamo v hoteli navyše nájdete skvelé wellness centrum s bazénmi a saunami a tešiť sa môžete aj na výdatné raňajky alebo polpenziu a krásne izby inšpirované viktoriánskym štýlom.

O ubytovaní

Hotel Golden Ball Club **** sa nachádza v centre malebného mestečka Győr, na okraji parku Eötvös. Nádherné okolie je ako stvorené na relaxačnú dovolenku, pri ktorej si vychutnáte krásne historické pamiatky a preslávené kúpele.

Centrum mesta je plné barokovej architektúry a dominuje mu veža Biskupského hradu a palác Püspökvár (1 km). Známe termálne kúpele Rába Quelle (1 km), ktoré sa nachádzajú na sútoku riek Rába a Mošonský Dunaj, ponúkajú nádherný panoramatický výhľad na historické centrum. Nedávno prešli rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti sú jedným z najmodernejších vodných parkov v Európe. Deti aj dospelých poteší aj návšteva Zoo Xantus János (3,3 km), kde okrem iného uvidíte vzácne biele tigre.

Dovolenku si môžete obohatiť aj o zaujímavé výlety - vydajte sa do Chránenej krajinnej oblasti Sigetköz (30 km), kde môžete objavovať krásnu prírodu pešo, na bicykli, na lodi alebo z konského chrbta. Nachádza sa tu aj Adventure Park Mosonmagyaróvár (35,6 km) s labyrintom lanových dráh, lezeckých stien, trampolín, šmýkačiek a ďalších atrakcií pre veľkých aj malých dobrodruhov. Neďaleko Győru sa nachádza aj lokalita Pannonhalmské arcibiskupstvo (22 km) zapísaná na Zozname UNESCO, ktorá je jednou z najstarších pamiatok Maďarska a zaujme svojou knižnicou s 360 000 zväzkami a kryptou baziliky.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v jednej z elegantných izieb, ktoré sú rovnako ako zvyšok hotela zariadené v viktoriánskom štýle. Napriek historickému štýlu tu nechýbajú moderné vymoženosti - každá izba je klimatizovaná, má súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a ponúka WiFi pripojenie.

Izba Standard má rozlohu 18 m² a je vybavená manželskou posteľou, písacím stolom, TV s plochou obrazovkou, minibarom, trezorom a sušičom vlasov.

Izba Standard s výhľadom na park má rovnakú veľkosť a vybavenie ako izba Standard, ale jej okná ponúkajú krásny výhľad na park Eötvös s bujnou zeleňou a fontánou.

Izba Superior ponúka 25 m² priestoru s manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou, ktorá sa dá použiť ako posteľ. K dispozícii je TV, minibar, trezor a sušič vlasov.

Izba so spacím poschodím ponúka ubytovanie pre až 3 osoby na ploche 38 m². V spodnej časti izby sa nachádza rozkladacia pohovka, stôl, TV, trezor a minibar a na poschodí na spanie je manželská posteľ. V kúpeľni je sušič vlasov.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej hotelovej reštaurácii sa okrem bežného menu a špeciálneho týždenného menu podávajú jedlá tradičnej maďarskej a medzinárodnej kuchyne. Všetky jedlá si môžete vychutnať v krásnom modernom prostredí s atmosférou luxusu.

Kde budete relaxovať?

Dokonalú relaxáciu zaručuje wellness centrum s rozlohou 1 400 m². Jeho súčasťou je vírivka a zážitkový, relaxačný a detský bazén. Fínska, infračervená a parná sauna sa postarajú o dokonalé zahriatie v saunovom svete. Využiť môžete aj soľné komory a samozrejme relaxačnú zónu s ležadlami.

Niečo naviac

Aktívni hostia ocenia hotelové klimatizované fitness centrum s rozlohou 250 m². K dispozícii sú aj služby trénera a výživové poradenstvo. Okrem toho sú k dispozícii aj 3 squashové kurty.

Golden Ball Club Wellness Hotel & Spa ****

Golden Ball Club Wellness Hotel & Spa ****

Szent István út 4. , Győr
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
​Golden Ball Club Kft. IČ: 08-09-012990


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,8 km

Tipy na výlet

Mesto Győr

Mesto Győr Tip na výlet

Mesto troch riek, maďarské priemyselné mesto Győr, leží na sútoku riek Mošonský Dunaj, Rába a Rabča zhruba v polovici cesty medzi Viedňou a Budapešťou. Jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období, pretože má čo ponúknuť z každej sféry - môže sa pochváliť skvelými termálnymi kúpeľmi, bohatou históriou, krásnou prírodou, reštauráciami s maďarskými špecialitami a rozmanitými kultúrnymi akciami.

Čo nesmiete v Győri vynechať?

  • Vydajte sa na prechádzku po najkrajšom barokovom námestí v meste, Bécsi kapu tér (pri Viedenskej bráne).
  • Najkrajší barokový dom v meste je jednoznačne Opatský dom z 18. storočia.
  • Na Széchenyiho námestí stoja dve dominantné veže jezuitského kostola sv. Ignáca z Loyoly, ktoré by ste tiež nemali obísť bez povšimnutia.
  • Aj v Győri si môžete oddýchnuť v kúpeľoch - vyvierajú tu totiž ako v mnohých ďalších maďarských mestách termálne a liečivé pramene; práve preto sú tu kúpele.
  • Na prechádzku do zelene uprostred mesta zamierte do parku Batthyány tér.
Viac informácií
Xantus János ZOO
Xantus János ZOO
Westy Hajó
Westy Hajó
Kúpele Mosonmagyaróvár
Kúpele Mosonmagyaróvár