Mesto Bogács, ležiace len 16 km od Egeru, je preslávené najmä termálnym kúpaliskom a kúpeľmi s liečivou vodou. Najbližšie to k nemu budete mať, keď sa ubytujete v Hoteli Strand***, ktorý je s ním priamo prepojený. Tešiť sa môžete aj na chutnú polpenziu a každodenný vstup do termálov, takže rozhodne nezabudnite plavky.

O ubytovaní

Hotel Strand *** sa nachádza v srdci mestečka Bogács a je priamo prepojený s termálnymi kúpeľmi. Stačí sa v izbe prezliecť do županu a vydať sa rovno za dokonalým relaxom. Iba 15 km od hotela leží nádherné mesto Eger plné barokových pamiatok. Nájdete tam stredoveký hrad, malebné historické centrum aj zaujímavé múzeá. Vynikajúce miestne víno ochutnáte v mnohých vínnych pivniciach.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. Väčšina izieb má balkón a všetky sú vybavené televíziou, WiFi pripojením, chladničkou a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa môžete tešiť na tradičnú maďarskú kuchyňu a vynikajúce miestne vína. Ráno si pochutnáte na raňajkách vo forme bufetu. Večer sa v reštaurácii servírujú večere. V letnom období je v prevádzke terasa reštaurácie.

Kde budete relaxovať?

Hotel Strand *** je priamo prepojený s termálnym kúpaliskom Bogács. Z celkových 9 bazénov je 6 napustené termálnou vodou s obsahom síry. Prameň s teplotou 76 °C vyviera z hĺbky 500 m. Miestna voda priaznivo ovplyvňuje reumatické ochorenia, odporúča sa tiež na pitnú kúru. Vdychovanie pary pomáha pri bronchitíde. Súčasťou hotela je ďalej fínska sauna a posilňovňa. Dopriať si môžete niektorú zo širokej ponuky masáží a kúpeľných procedúr.

Strand Hotel Bogács ***

Strand Hotel Bogács ***

Dózs György u 16 , Bogacs
Maďarsko

+36 495 340 29

recepcio@strandhotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 1 000 HUF/noc + DPH

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
50 m
Zástavka
10 m

Tipy na výlet

Termálne kúpele Bogács

Termálne kúpele BogácsTip na výlet

Termálne kúpele v maďarskom meste Bogács sľubujú okrem skvelej zábavy aj relax v liečivej vode. Miestny prameň obsahuje vápnik, horčík a ďalšie telu prospešné látky, ktoré pomáhajú pri reumatických problémoch, ťažkostiach s kĺbmi či v boji proti gynekologickým alebo kožným ochoreniam. V celoročne otvorených kúpeľoch môžete na seba nechať pôsobiť vodu v 4 termálnych bazénoch s teplotou vody okolo 35 - 37 °C, v letnej sezóne sa môžete tešiť až na 9 bazénov - 6 termálnych, jeden plavecký a dva detské s atrakciami aj pre tých najmenších. Deti obzvlášť potešia aj tobogány a šmýkačky. Medzi tie najobľúbenejšie patria 20 m dlhý tobogán “Spacehole” s lievikovým koncom či “Wawe slide” - obojstranná šmýkačka, po ktorej sa budete kĺzať tam a zase späť až do výšky 9 metrov.

Viac informácií
Kúpele Eger
Kúpele Eger
Mesto Eger
Mesto Eger
Kúpele Zsóry
Kúpele Zsóry