Maďarské kúpeľné mesto Bükfürdő je veľmi obľúbené. Vydajte sa sem aj vy a ubytujte sa v Greenfield Hoteli Golf & Spa ****, ktorý ponúka komfortné izby, rozšírenú polpenziu s nápojmi a večernú konzumáciou piva a vína. Tešte sa aj na športové vyžitie (fitness a ďalšie) a neobmedzený vstup do wellness centra s bazénmi a saunovým svetom. 2 deti do 9 rokov majú pobyt zdarma.

O ubytovaní

Greenfield Hotel Golf & Spa **** je prémiový hotel priamo stvorený na odpočinok (aj na ten aktívny). Nájdete ho v maďarskom kúpeľnom meste Bükfürdő neďaleko termálnych kúpeľov (1,2 km). Privíta vás nádherné prostredie - hotel je obklopený ohromným golfovým ihriskom, rastú tu tisíce topoľov a nechýba ani niekoľko jazierok či rozsiahla vonkajšia terasa.

Kde budete spať?

Hotel ponúka celkovo 207 izieb rôznych kategórií. Ubytovaní budete v izbe Standard, ktorá je vybavená komfortným lôžkom, satelitnou televíziou, WiFi pripojením, rádiom, klimatizáciou, trezorom, minibarom a aj vlastnou kúpeľňou. Nechýbajú tu ani župany či fén. Ak cestujete aj s deťmi, bude pre vás ideálna väčšia izba Classic či Superior, kam sa zmestia až 2 prístelky.

Na čom si pochutnáte?

V modernej hotelovej reštaurácii Seasons s výhľadom na golfové ihrisko si pochutnáte na raňajkách večeriach formou bufetu. Tešte sa na medzinárodné i maďarské pokrmy. Okrem toho si užite aj neobmedzenú konzumáciu nápojov - tie sa podávajú v reštaurácii, Wellness bare a Piano bare. V tom si užijete aj príjemnú hudbu či rôzne kávové špeciality. K dispozícii je tiež vonkajšia terasa s nádherným výhľadom.

Kde budete relaxovať?

O perfektnú relaxáciu sa postará wellness centrum s rozlohou 3 500 m². Nájdete v ňom 5 vnútorných bazénov (termálne, plavecký, zážitkový, detský) a 1 vonkajší. Okrem toho je tu Saunový svet s fínskou a infra saunou, bio saunou, parou, soľnú komorou, herbáriom a saunovými rituálmi, ktoré prebiehajú niekoľkokrát denne.

Zavítajte tiež na jednu z tradičných liečebných či relaxačných procedúr. Navyše je tu kozmetika, manikúra, pedikúra a kaderníctvo.

Dávate prednosť aktívnemu odpočinku? Využite vstup do kvalitne vybaveného fitness centra, požičajte si bicykel či Nordic Walking palice, prípadne sa zapojte do rôznych cvičebných programov.

Cestujete s deťmi?

Deti určite poteší hrací kútik, herné konzoly Xbox a animačný program (v lete).

Niečo naviac

Milovníci golfu budú nadšení. Hotelu patrí golfové ihrisko "Championship" s 18 jamkami. Ide o prvé takéto ihrisko, ktoré bolo v Maďarsku otvorené. Zahrajte si golf na ploche 100 hektárov a okrem samotnej hry si užite aj krásnu prírodu plnú topoľov a jazier.

Greenfield Hotel Golf & Spa ****

Golf út 4. , Bükfürdő
Maďarsko

+36 94 801 600

reservation@greenfieldhotel.hu

Check In
15:00 - 23:00
Check Out
od 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc, po predošlej dohode
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1 km
Zástavka
0,5 km

Tipy na výlet

Kúpele Bükfürdo Tip na výlet

Maďarské kúpele Bükfürdo sa nachádzajú v blízkosti mesta Bük pri hraniciach s Rakúskom a patria k celosvetovo známym kúpeľom. Hoci sú to jedny z najmladších maďarských kúpeľov, sú zároveň aj druhé najväčšie v Maďarsku. Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 hektároch a rozloha bazénov presahuje 5 200 m². V bazénoch vás bude liečiť termálna voda s teplotou 23 - 38 °C. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov, nechýba ani saunový svet či priestory pre relaxáciu. Celodenné vstupné pre dospelého začína na 5 000 HUF, ale rozhodne túzo investíciu do vlastného zdravia a obnovy síl nebudete ľutovať.

Čo všetko môžete využiť v kúpeľoch Bükfürdo?

  • Bazénový kúpeľný komplex s viac ako 32 bazénmi s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúdom, tobogánom, detským bazénom s bazénom a atrakciami.
  • Saunový svet s tepidáriom, parnými kúpeľmi, infra a fínskou, aromatickou i vonkajšou saunou s ochladzovacím bazénikom, s vírivkou, s Kneippovou kúpeľom a ďalšími špeciálnymi saunami. Personál navyše pripravuje aj jedinečné saunové seansy
  • Medical wellness so špeciálnymi kúpeľmi, relaxačnými masážami, teplými zábalmi a ošetreniami tela regenerujúcimi pokožku
  • BISTRO 1, vlastnú kúpeľnú reštauráciu s denne aktualizovanými ponukami, sezónne sa meniacou ponukou a la carte a ponukou denných zákuskov
  • Ubytovanie v blízkych hoteloch

V týchto kúpeľoch vám tunajšie pramene pomôžu najmä pri liečbe chorôb tráviaceho traktu (žalúdok, pečeň), gynekologických či metabolických ochorení (cukrovka, dna, obezita), porúch pohybového ústrojenstva (kĺby, chrbtica ), močového ústrojenstva a ďalších.

Viac informácií
Mesto Bük
Kúpele Sárvár
Mesto Sárvár