Užite si pobyt v kúpeľnom meste Eger v Hoteli Unicornus ***, kde vás čaká plná penzia alebo polpenzia, neobmedzené wellness s vírivkou, parou a saunou aj masáž pre dvoch. Poteší vás dobrá dostupnosť do niekoľkých kúpeľov v okolí.

Kúpele Egerszálok Tip na výlet

Termálne kúpele Egerszalók sa môžu pochváliť unikátnym prameňom vody prúdiacej z hĺbky 410 metrov s teplotou 65 - 69 °C. V kúpeľoch nájdete 17 bazénov a rôzne atrakcie. Miestnou raritou je soľný kopec s plochými jazierkami, ktorý sformoval termálny prameň. Celodenný vstup do kúpeľov pre dospelého stojí 4 500 HUF (15 €).

Wellness pobyt v centre kúpeľného Egra

Hotel Unicornis *** nájdete priamo v historickom centre mesta, len kúsok od Egerského hradu a ďalších pamiatok.

Hotel ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách s vlastným sociálnym zariadením, TV, telefónom a minibarom. K dispozícii sú vám dvojlôžkové izby Standard, za príplatok je možné aj ubytovanie v rodinných izbách.

Súčasťou hotela je reštaurácia, kde si pochutnáte na raňajkách, obedoch aj večerách formou bufetu. Na posedenie je potom ideálna kaviareň či bar.

V hoteli nechýba ani wellness centrum s veľkou vírivkou s tryskami pre perfektnú relaxáciu, fínskou saunou a parným kúpeľom. Dopriať si tu môžete aj masáže, napríklad švédsku, čokoládovú alebo Kleopatrinu. Pre športovcov je k dispozícii fitness centrum.

Turecké kúpele v Egeri alebo soľný kopec

Do tureckých kúpeľov v Egeri to máte z hotela len asi 500 metrov, vydajte sa teda za kúpaním v termálnej liečivej vode s príjemnou teplotou okolo 37 °C. Za výlet stoja tiež unikátne kúpele Egerszalók, kde sa počas kúpania budete kochať pohľadom na soľný kopec.

Asi 14 km od Egru ležia kúpele Demjén, užijete si tu okrem termálnych bazénov aj tobogány a relaxačné prvky.

Hotel Unicornis ***

Hibay Károly utca 2., Eger
Maďarsko

+36 36 790 842

info@hotelunicornis.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
4 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,6 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,6 km