Ubytovanie na dosah Budapešti

Nyerges Hotel Thermal ***superior sa nachádza asi pol hodiny jazdy do centra Budapešti. Je teda ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú mať metropolu na dosah, zároveň si ale radi užijú relaxáciu v príjemnom vidieckom prostredí.

Ubytovaní budete v štandardných izbách zariadených v štýle funkčného dizajnu. Nechýba tu telefón, TV, kúpeľňa s WC, župany a WiFi pripojenie.

V útulnej reštaurácii si vychutnáte bohatú polpenziu a potom už vás čaká množstvo aktivít. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko s preliezačkami, dospelí ocenia tenisové kurty alebo možnosť požičania bicyklov.

Hotelové termálne kúpele

Hotel je unikátny predovšetkým vďaka vlastným termálnym kúpeľom. Z vrtu s hĺbkou 700 metrov je privádzaná voda s teplotou 40 °C s liečivými účinkami, ktorá pôsobí najmä ako:

 • úľava od svalových ťažkostí (artróza, bolesti chrbta)
 • rehabilitácia po ortopedickom zákroku
 • pomocná liečba kardiovaskulárnych ochorení

Hotelové wellness zahŕňa vonkajší aj krytý bazén, vírivku, fínsku saunu a slnečnú terasu.

Dodatočné info

 • Všetky poplatky je nutné hradiť na mieste v hotovosti a v HUF.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Deti do 4,9 rokov zdarma vrátane lôžka a polpenzie.

 • Deti do 11,9 rokov 6 000 HUF (cca 19 €)/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Deti do 15,9 rokov 7 900 HUF (cca 24 €)/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Miestny poplatok 300 HUF (cca 1 €)/osoba/noc.

 • Sezónny príplatok (15.3. - 17.3., 19.4. - 23.4., 7.6. - 11.6., 16.8. - 21.8., 1.11. - 3.11.) 15 000 HUF (cca 46 €)/osoba/kupón. V týchto termínoch je možné ubytovanie len na 3 a viac nocí.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik povolený

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Ruth H.)

Spokojeni jsem byli, scházel nám však plavecký bazén, který již byl vzhledem k ročnímu období vypuštěn.

Skvelé (Vlasta T.)

Příjemný personál, pokoj byl velký a čistý. Wi-fi fungovala velmi dobře jenom poblíž recepce a terasy.Jídlo bylo dostačující ale slabý výběr. Museli jsme většinou požádat o doplněni. Venkovní bazén a vnitřní termální bazén super. Okolí hotelu pěkné, dost daleko do města. Za stravu a wi-fi beru jednu hvězdičku zpět.

Skvelé (Petra N.)

Moc se nám líbilo strava i wellness byl úplně bez chyby. Určitě ještě navštívíme tyto stránky a doporučujeme naším přátelům. Typ na výlet, návštěva akvárium mořských živočichů v Budapešti.

Tipy na výlet

Budapešť

Budapešť

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy aj sveta. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác, budova parlamentu či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, chýrnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám.

Budova Parlamentu

Budova Parlamentu

Že je Westminsterský palác najkrajšou parlamentnou budovou v Európe? Zájdite do Budapešti a presvedčte sa, že tunajšia budova parlamentu sa mu prinajmenšom vyrovná. Patrí medzi národné symboly Maďarska a svojou polohou na nábreží Dunaja dáva tvár celej metropole. V exteriéri aj interiéri sa prelína niekoľko zaujímavých architektonických štýlov.

Kúpele Széchenyi

Kúpele Széchenyi

Najznámejšie budapeštianske kúpele ponúkajú vnútorné aj vonkajšie plavecké a odpočinkové bazény, vírivku, komory s parou, sauny a mnoho liečebných aj relaxačných procedúr.

Medzi 21 bazénmi nájdete bazény s termálnou vodou s teplotou 28 - 40 °C, plavecké aj zážitkové bazény. Termálna liečivá voda pôsobí priaznivo na ochorenia kĺbov, srdcové choroby ale tiež pomáha pri rehabilitácii po rôznych zraneniach.

Celodenné vstupné pre dospelého stojí 5 400 HUF (cca 15 €) a komplex je otvorený každý deň od 6:00 do 22:00 hodín. Ak máte radi relax v teplej vode, neváhajte ani chvíľu a tieto kúpele navštívte.