Ubytujte sa iba 10 minút od kúpeľov Györ

Priamo v centre najobľúbenejšieho maďarského kúpeľného mesta Györ nájdete hotel Rába ***, ktorý vás nadchne štýlovým interiérom, ochotným personálom a perfektnými službami typickými pre všetky hotely prestížnej hotelovej siete Danubius.

Hotel stojí v barokovom centre mesta, blízko všetkých kaviarní a reštaurácií a zároveň len 10 minút chôdze od populárnych kúpeľov. Disponuje komfortne zariadenými izbami s vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha) a fénom. V izbe je k dispozícii TV, telefón, rádio a minibar.

Nechajte sa rozmaznávať gastronómiou i wellness

Súčasťou hotela je Belgická reštaurácia s raňajkovou miestnosťou, v ktorej si každé ráno pochutnáte na bohatom bufete. Ďalej sa môžete tešiť na gastronomický zážitok pri večeri s 3 chodmi.

V hoteli sa nachádza aj kaviareň s reštauráciou, ktorá je zariadená v duchu belgických reštauračných zariadení - môžete tu ochutnať aj pochúťky belgickej kuchyne. Milovníkov piva potom poteší ponuka viac ako 25 druhov vychýrených belgických pív.

V rámci kupónu ďalej môžete relaxovať neobmedzene vo fínskej saune či si telo ponaťahovať vo fitness.

Za príplatok môžete zájsť na masáž alebo do solária, spoznať okolie z konského chrbta, zájsť si na tenis či bowling alebo snáď okúsiť maďarskú kultúru v mnohých pamiatkach, múzeách alebo divadlách. Okolie Dunaja je pre zmenu vhodné na prechádzky a jazdenie na bicykli.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (raba.sales@danubiushotels.com, +36-96-889-400). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Kupón nie je možné uplatniť v termíne 20.8. - 1.9. a 28.12.2019 - 2.1.2020.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Deti do 5,9 rokov zdarma na prístelke vrátane stravy.

 • Deti do 13,9 rokov 34,5 €/2 noci, 51,5 €/3 noci, 64,5 €/4 noci v termíne od 1.3.2019.

 • Deti od 14 rokov cena ako dospelí.

 • Maximálny počet detí na izbe je 2.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Miestny poplatok 1,5 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Parkovanie 5 €/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Libuše Z.)

Prostředí bylo krásné, pokoje jsme získali díky Travelkingu a nabídce suite, takže paráda, strava nebyla úplně špatná, jen výběr z menu byl velmi zúžený a to se nám opravdu nelíbilo a ani slibovaná maďarská kuchyně se vlastně nekonala. Zákusek byl jako překvapení a to dvakrát stejný, takže nic moc. Lázně byly blízko a centrum města nádherné. Velmi příjemná a vstřícná paní recepční jedna služba v restauraci první a poslední den velmi příjemná druhá směna se má hodně co učit. Velký Meder je blízko a byl to pěkný výlet.

Vynikajúce (Lucie M.)

Velice příjemného prostředí hotelu, personál, strava, naprosto splnilo očekávání.

Vynikajúce (Dana R.)

I když se hotel Rab nachází v centru města Györ, je zde klid. I když neovládáme angličtinu a němčinu, pouze co nám zůstalo v hlavě z dob studii, domluvili jsme se na všem. Je jen škoda, že hotel zapomněl ve svém informačním letáčku na české turisty, kterých je zde možná větší procento než ruských turistů a informace, které zde uvádí nepřeložil také do češtiny. Strava klasika , čekali jsme více z maďarské kuchyně, ale i přesto jídla bylo dostatek. Personál hotelu milý, hlavně co se týče obsluhy v jídelně. Na jedničku, není co vytknout.

Tipy na výlet

Kúpele Rába Quelle

Kúpele Rába Quelle

Termálne a zážitkové kúpele Rába Quelle patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu tryská liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C. Tá je vhodná pre všetkých, ktorí trpia chorobami kostí a kĺbov, prípadne majú problémy so svalmi. Priaznivo ovplyvňuje problémy s trávením a účinná je aj v prípade zníženej funkcie štítnej žľazy.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov, nechýbajú tu ani tobogány a saunový svet. Súčasťou saunového sveta je fínska sauna, exteriérový bazénik, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a jacuzzi vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne od nedele do štvrtka (9:00 - 20:00 hodín, v piatok, sobotu a počas štátnych sviatkov (9:00 - 21:00 hodín). Keby ste chceli navštíviť kúpele aj v ďalšie dni svojho pobytu, celodenný vstup vás vyjde na 3 150 HUF (cca 10,5 €)/dospelá osoba a 2 100 HUF (cca 17 €)/dieťa 3 - 14 rokov.

Xantus János ZOO

Xantus János ZOO

Györ je nielen mestom architektúry a termálnych kúpeľov. Ak cestujete s deťmi, určite pri návšteve Györu nevynechajte miestnu Xantus János ZOO plnú domácich aj exotických zvierat. Ide o malú zoologickú záhradu ideálnu pre pokojné rodinné popoludnie, uvidíte dravce, bylinožravce, primáty, vtáctvo aj plazy.

Györ

Györ

Maďarské mesto Györ sa nachádza len kúsok od slovenských hraníc a jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období. Úzke uličky medzi historickými budovami, pobrežie Ráby a jedného z ramien Dunaja, obľúbené termálne kúpele, reštaurácia s maďarskými špecialitami, rozmanité kultúrne podujatia, to všetko na vás v Györi čaká.