Hotel Centrál ***

Hotel Centrál ***

Masarykova 300, Klatovy
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
CENTRAL Klatovy spol. s r. o. IČ: 48365220


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Lyžiareň
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,9 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
37 km
Zjazdovka
15 km

O ubytovaní

Hotel Centrál *** sa nachádza v pokojnej lokalite neďaleko historického centra mesta Klatovy. Objavte jedinečné historické pamiatky aj krásy nedotknutej šumavskej prírody.

Z hotela sa príjemnou prechádzkou poľahky dostanete na námestie Mieru (800 m), ktoré je srdcom Klatov. Tu sa môžete na celé mesto a jeho malebné okolie pozrieť z vyhliadkovej Černej veže (900 m), alebo sa môžete vydať opačným smerom a absolvovať exkurziu do klatovských katakomb pod jezuitským kostolom Nepoškvrneného počatia Panny Márie a Svätého Ignáca, ktorý je dominantou klatovského námestia. Ďalším zaujímavým miestom na námestí je lekáreň U bíleho jednorožce, ktorá je jednou z mála pamiatok svojho druhu v Európe. Toto lekárnické múzeum podáva verný obraz práce apotekára a prostredia lekárne z 18. storočia. Milovníci dejín môžu navštíviť aj Vlastivedné múzeum dr. Hostaša (1,3 km).

K obľúbeným výletným cieľom v okolí Katov patrí Westernový ranč Podolí (14 km), zámok Bezděkov (6 km), vodný hrad Švihov (10 km) a hrad Klenová (11 km) s galériou pod holým nebom. Za letným osviežením sa vydajte na kúpalisko Klatovy (2 km) alebo na prírodné kúpalisko Slatina (12 km). Zimný pobyt si môžete spestriť zase lyžovaním v lyžiarskych areáloch Kocourov (10 km) alebo Nýrsko (20 km).

Kde budete spať?

Čaká vás ubytovanie v modernej dvojlôžkovej izbe typu Standard s vlastnou kúpeľňou. K vybaveniu patrí WiFi pripojenie, satelitná televízia, telefón, skriňa a stolík s posedením. Do izby je možné umiestniť jednu prístelku.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii v štýle 30. rokov si pochutíte na vynikajúcich jedlách, v ktorých sa spája kvalita surovín s modernými trendami zdravej výživy. Počas leta je možné stolovať na príjemnej záhradnej terase.

Kde budete relaxovať?

Moderné hotelové wellness centrum s vnútornou aj vonkajšou časťou uspokojí každého milovníka relaxácie.

Vonkajšia časť je prepojená s malebnou záhradou a jej súčasťou je relaxačný bazén so slanou vodou, vodopádom a detským bazénikom. Vonku ďalej nájdete malé detské ihrisko, slnečnú lúku a relaxačnú oázu.

Vo vnútornej časti vyzýva k oddychu vnútorný bazén so slanou vodou s teplotou 28 °C, vírivka a 2 sauny (soľná a fínska).

Dopriať si navyše môžete aj rôzne masáže a liečebné procedúry, po ktorých sa budete cítiť ako znovuzrodení.

Cestujete s deťmi?

V hoteli mysleli počas rekonštrukcie aj na malých hostí, a tak je súčasťou wellness zóny detský bazénik a vonkajšie detské ihrisko.