Recenzie a hodnotenie: Vislow Resort (Poľské Beskydy)

4,5/5
(Celkom 4 hodnotení)Skvelé
Wisła, Poľsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4/5  
(Daniel M. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 8. 8. 2022
Resort velice krásný a moderní bohužel služby silně podimenzovány na počet apartmánů a lidí
5/5  
(Zuzana M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 6. 8. 2022
Vsetko bolo skvele,jedlo vynikajuce,prostredie krasne,cistota hotela skvela.urcite pojdeme este raz.
4/5  
(Marcela Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 5. 8. 2022
Ubytování, stravování i personál -vse naprosto v pohodě a příjemné. Ovšem co nám přišlo naprosto mimo byla vířivka, ve které se během dne vystřídalo x lidí a voda dá se říct pomalu houstla a měnila se v pěnu obsahující zbytky mýdel, krému a všeho možného co tam z lidí zůstávalo.. Rovněž vnitřní bazén je na počet lidí absolutně neadekvátní a věčně přeplněný.Personál je milý a ochotný, nicméně protože tam bylo dost lidí z ČR,mohly by být psané informace o český. Celkově se nám líbilo, jezdili jsme na výlety.
5/5  
(Františka M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 4. 8. 2022
Tento rezort nás príjemne prekvapil, pretože za takú cenu u nás by ste o takom krásnom ubytovaní len snívali. Celý rezort bol moderný a v príjemnom prostredí, kde sme sa cítili výborne. Izby boli čisté a každá izba mala svoje vlastné wifi čiže pripojenie na internet bolo vynikajúce. Z ďalších izieb nebolo počuť nič čiže pobyt na izbe bol príjemne tichý. Mali sme raňajky v cene, ktoré boli až do 11-tej hodiny takže sme nemuseli skoro vstávať aby sa nám niečo ušlo, pretože vo forme bufetu boli dopĺňané stále. Večera bola trocha drahšia preto sme volili reštaurácie v okolí. Veľmi pekná bola prechádzka okolo miestneho jazera a v okolí hotela sa nachádza aj veľa vodopádov. Do centra mesta Wisla sme sa vybrali na peši avšak bola to hodinová prechádzka, čiže komu to nevadí môže sa tam takto prejsť a po ceste uvidíte nádherné prostredie pozdĺž rieky Wisla. Wellness v hotely bolo postačujúce, avšak vnútorný bazén je trocha menší a keďže v hotely boli poväčšine rodiny s deťmi tak do bazéna ste sa museli vybrať väčšinou vo večerných hodinách aby vám deti doslova neskákali na hlavu. Avšak vonku sa nachádza aj vírivka čiže bazén a pláž s vodou nám až tak nechýbal.

Práve v predaji pre Vislow Resort

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet