Villa Domino

Villa Domino

Stará Lesná 424, Tatranská Lomnica
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Adriana Šimkuľáková - DOMINO IČ: 47517212


0905 899 672

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,5 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
4,5 km
Zjazdovka
3 km
Bežkovanie
3,5 km

O ubytovaní

Villa Domino sa pýši krásnym výhľadom na Vysoké Tatry. Pochváliť sa môže aj mnohými spokojnými zákazníkmi, ktorí oceňujú predovšetkým príjemné ubytovanie, chutnú stravu a priateľskú atmosféru. Vila je obklopená lesmi a nachádza sa len pár desiatok metrov od Studeného potoka, pričom lanovka na Lomnický štít leží vo vzdialenosti len 3,6 km. Vyvezte sa nahor a urobte si krásnu prechádzku po okolí Skalnatého Plesa, napríklad rovno po náučnom chodníku.

Okrem nádherných turistických cieľov v podobe stúpania na okolité vrcholy otestujte napríklad 7 km vzdialenú lanovku na Hrebienok a Astronomický náučný chodník (1,1 km), zabavte sa v Tricklandii (6,3 km ), spoznajte Kežmarský hrad (13,8 km) a oddýchnite si v AquaCity Poprad (14 km). S deťmi si vyrazte do Dinoparku (7,7 km), pre zvedavých je tu Múzeum Tatranského národného parku (3,9 km) a milovníci adrenalínu môžu pokoriť bobovú dráhu Tatrabob (5 km ).

V zime oceníte blízkosť Ski areálu Tatranská Lomnica (3,5 km) s najdlhšou zjazdovkou na Slovensku a bežeckými traťami s celkovou dĺžkou 25 km. Otestovať môžete aj zjazdovky lyžiarskych areálov v Dolnom Smokovci (11,6 km), Novom Smokovci (7,1 km), Lučivnej (27,5 km) a Ždiari (19,6 km). V lete si zase užijete kúpanie a vodné športy vo vodnej nádrži Levoča (41 km) a po celý rok vám budú otvorené brány Thermal Parku Vrbov (14,7 km).

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v jednej z 9 dvojlôžkových izieb s možnosťou prísteliek. Izby sú komfortne zariadené, v každej nájdete satelitnú televíziu a samostatnú kúpeľňu so sprchou a WC. Niektoré majú aj balkón s kúzelným výhľadom.

Na čom si pochutnáte?

Villa Domino nemá dennú reštauráciu, ponúka ale raňajky či polpenziu v útulnej jedálni. Pokiaľ chcete otestovať svoje kulinárske schopnosti, využite kuchynský kút v spoločenskej miestnosti alebo možnosť grilovania v letnom období.

Kde budete relaxovať?

Počas pobytu si doprajte aj odpočinok v hydromasážnej vani alebo pri masáži. Na relax vám poslúži aj spoločenská miestnosť, kde si posedíte pri hrejivom krbe a užijete nádherný výhľad na oblasť Tatier.

Tipy na výlet

Vysoké Tatry
Vysoké Tatry
Štrbské pleso
Štrbské pleso
Lomnický štít
Lomnický štít