Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Recenzie a hodnotenie: Penzion Podzámok (Slovenský raj)

4,3/5
(Celkom 37 hodnotení)Skvelé
Spišské Podhradie, Slovenská republika (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4/5  
(Tomáš K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 27. 7. 2023
Interiéry pensiónu byly čisté, ale pokoje velmi malé a málo odhlučněné. Strava byla průměrná, snídaně slabší výběr a stále stejný, večeře na výběr ze 3 jídel, většinou chutné a dostačující množství. Sezení venkovní na jídlo velice nepohodlné, uvnitř v pořádku. Parkoviště přímo v areálu pensionu. Welcome drink chutné červené víno - láhev. Personál - paní majitelka velmi příjemná, ale málo komunikativní.
5/5  
(Barbora S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 24. 7. 2023
Pobyt se nám velice líbil, díky lokalizaci to má své kouzlo. Ten výhled na hrad je krásný. Pokoj byl velice čistý, pěkný. Jídlo bylo vynikající, 3 chodová večeře bomba po celém dni na tůře jsme tohle velice ocenili. Personál je milý, ochotný nemám nic co bych vytkla. Děkujeme moc.
3/5  
(Ján R. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 22. 9. 2020
Penzión má dorobenú prístavbu. Na Travelkingu je odfotený len ľavý penzión s balkónom a priamym výhľadom na hrad. Toto je jediná izba, ktorá má takýto výhľad. Pri rezervovaní termínu sa treba pýtať aj na izbu, ináč budete pozerať na komín a holuby. Majiteľ zostal namrzený, keď sme sa na to prišli spýtať. Stačil by iný prístup a dojem by bol iný. Izby čisté, poriadok. Personál na raňajkách príjemný. Raňajky k spokojnosti.
Reakcia hotela
Ďakujeme za Vašu recenziu, ktorú si vážime. Ale radi by sme uviedli veci na správnu mieru. Izby s výhľadom na hrad máme 6. A v prípade, že sa hosť dotazuje na izby s výhľadom a v danom termíne je voľná takáto izba nie je žiaden problém si ju rezervovať. Ponuka na Travelkingu je uvedená s textom, že penzion má romantický výhľad Spišský hrad, a mnoho hostí si to zamieňa s výhľadom z izieb, no a v mylnom domnení prichádzajú na pobyt s tým, že budú mať automaticky izbu s výhľadom. Je potrebné čítať ponuky pozornejšie, alebo si ich overovať ešte telefonicky. Mrzí nás, že hosť nemal takúto izbu, a v čase keď bol ubytovaný, ani žiadna z izieb s výhľadom nebola bohužiaľ voľná. Dokonca bol ubytovaný v rodinnej izbe, kde mali k dispozícii viacero izieb ako rodina.
5/5  
(Radek M. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 12. 8. 2020
Vše naprosto v pořádku a jídlo velmi chutné. Pokoje čisté.
5/5  
(Jana K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 7. 8. 2020
Pobyt zodpovedal ponuke a dostali sme všetko čo bolo uvedené na kupóne. Strava a ubytovanie veľmi dobre a dostačujúce. Akurát čo bol pre nás trošku problém že raňajky sa podávali až od 8 čo je dosť neskoro keď chcete ísť niekam na túru. A ešte chýbalo čapované pivko ale inak všetko v najlepšom poriaku.
5/5  
(Anna P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 31. 7. 2020
Domáce prostredie, útulné, čisté s výbornou stravou a ochotným a ústretovým personálom.
5/5  
(zuzana K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 18. 7. 2020
Vynikajúce ubytovanie s úžasným výhľadom na hrad. Strava služby výborne. Príjemný personál aj domáci. Spokojnosť .
1/5  
(ZAN P. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 9. 7. 2020
Pokoj byl čistý, nový nábytek, lahev vína na nás čekala při příjezdu na pokoji. Tady ovsem všechna pozitiva končí. Bohužel bazén, který měl být k dispozici v rámci služeb penzionu, nebyl vůbec v provozu. Měli jsme zakoupenou polopenzi. Neměli jsme možnost žádného výběru z Menu (jak tomu melo správně být dle popisu služeb v balíčku, který jsme si zakoupili). Strava nám vůbec nevyhovovala. A navíc, třetí den jsme se odpoledne vraceli z výletu a nemohli jsme se dostat dovnitř do areálu penzionu, protože brána (elektrická vrata) byla zavřená, i když paní recepční nás při příjezdu ujišťovala, že brána je přes den otevřena. Zvonili jsme na domovní zvonek a volali i na tel. čísla penzionu, ale bez odezvy. Čekali jsme skoro hodinu se 7 měsíčním miminkem venku na ulici. Rozhodli jsme se kontaktovat zákaznické centrum Travelking, po několika minutách se brána otevřela. Paní z recepce se ani neomluvila a vymlouvala se na někoho jiného. Nutno podotknout, že před zabookováním tohoto pobytu jsme do penzionu volali, jelikož jsme se chtěli ujistit, zda služby penzionu nejsou nějak omezeny z důvodu pandemie. Paní nám řekla, že služby nejsou nijak omezeny. Pokud nebyl bazén v provozu,mela nám to paní upřímně sdělit po telefonu. Původně jsme si vybrali tento pobyt z důvodu vynikajících recenzí včetně stravy, proto je nám líto, že realita byla bohužel jiná. Doufáme, že penzion svoje problémy vyřeší a lidé budou do budoucna s pobytem spokojeni. Naše zkušenost byla spise negativní. Fotky neodpovídaly realitě. Penzion nebyl na hosty připravený.
Reakcia hotela
Dobrý deň, dovoľte mi v mene nášho penziónu reagovať na uvedenú recenziu. Všetci hostia, ktorí prichádzajú na pobyt dostávajú ku kľúčom od izby aj ovládač od brány. Títo hostia, ale ovládač odmietli. Je pravda, že brána je vždy do 22.00 hod. otvorená, no bohužiaľ stalo sa, že iní hostia nášho penziónu túto bránu zatvorili svojím ovládačom pri odchode vonku. Pani Sýkorová bola v tom čase na prevádzke, ale v miestnosti, kde nepočula zvonenie pevnej linky a mobil bol bohužiaľ nedostupný, na ktorý sa dalo dovolať až neskôr. / NIE JE PRAVDA, ŽE SA PANI SÝKOROVÁ VYMLOUVALA NA NEKOHO JINÉHO, ALE UBYTOVANÍ HOSTIA, KTORÍ IŠLI VONKU TÚTO BRÁNU S OVLÁDAČOM BOHUŽIAĽ ZATVORILI/ A nie je pravda ani to, že hostia čakali skoro hodinu, pretože podľa času volaného na mobile 17.25 hod to bolo cca 30 minút. Mrzí nás táto skutočnosť, no je zrejmé, že to nestačí, že to nebola naša chyba, a ani úmysel. Nebolo našim úmyslom nechať hostí vonku čakať aj s dieťatkom. Čo sa týka vonkajšieho nekrytého letného bazéna – hostia majú možnosť využiť tento bazén počas priaznivého letného počasia, ktoré ale u nás na Spiši zatiaľ nebolo, pretože celý jún bol daždivý a chladný. Niekedy je bazén spustený už v máji. No a taktiež ďalšia vec, ktorá veľmi ovplyvnia celý cestovný ruch a ponuky, bola pandémia COVID 19. Našu ponuku na leto sme spúšťali ešte pred nákazou v marci, a nikto nemohol tušiť dokedy budú trvať rôzne zákazy a obmedzenia, a samozrejme sme ani my neprevádzkovali bazén už od 1.6.2020 nakoľko to NEDOVOĽOVALI platné hygienické obmedzenia a nariadenia, no a keď už prestali tieto zákazy platiť, prišlo dvojtýždňové daždivé počasie. Upozorňujeme, že služby bazéna nie sú zahrnuté v cene voucherov, a teda hostia si zaň nezaplatili ani so zľavnenými službami. Je to len naša ponuka na viac, ktorá je zdarma a nie je účtovaná ani iným naším hosťom, ktorí si nezakupujú vouchery, ale si rezervujú pobyt priamo u nás.. Čo sa týka stravy, v našej internetovej ponuke je uvedené, že bufetové stoly nie sú v prípade, že je počet hostí nízky, a keďže v tom čase sme mali obsadené len 3 izby bolo nerentabilné robiť na raňajky bufetový stôl. To isté sa týkalo aj večere. Samozrejme, že sa budeme snažiť naše služby vylepšovať a hosťom vyhovieť v čo najväčšej miere, no nie všetci hostia sú rovnakí a každý má iné nároky, ktorým možno my nevyhovujeme a berieme aj túto kritiku, každý hosť má na ňu nárok a my ju akceptujeme aj v prípade, že je oprávnená. Za pochopenie, ďakujeme, kolektív rodinného penziónu.
5/5  
(Dušan M. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 13. 9. 2019
Po delší době ubytování a strava kterou rád doporučuji, pokoj s výhledem moc pěkný, díky majitelům.
5/5  
(Josef G. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 8. 9. 2019
Prostředí hotelu průměrné. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. Strava vynikající chuti s dostatečným množstvím. Personál ochotný. Doporučujeme.
4/5  
(Šárka N. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 27. 8. 2019
ano
3/5  
(Gabriela S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 19. 8. 2019
Jídlo bylo velmi chutné. Výhled na Spišský hrad nádherný. Pokoj byl ale neútulný, možná kdo má rád starý nábytek, zvlášť přistýlky pro děti nepohodlné, co se týká výše doplatku za děti rozhodně nepoměr cena x kvalita.
Reakcia hotela
Izba v ktorej bola pani ubytovaná, bol v rustikálnom štýle, nábytok nie je starý 100 ročný , je nový vyrobený na spôsob starého nábytku. Je pravda, že možno nie každému takáto izby vyhovuje, no my sme penzión na vidieku a aj táto izba má imitáciu starých trámov a preto aj tento nábytok bol vyrobený v tomto štýle. Prístelky pre deti, neboli doslova prístelky - matrace na zemi, nakoľko v tejto izbe je jedna riadna posteľ a rozkladacia pohovka, ktorá po rozložení má spaciu rozlohu 140 x 180 cm. Akceptujeme názor tohto nášho hosťa, sme ľudia a každý máme svoj vlastný štýl a rôzny názor na rovnaké veci.
4/5  
(Miloš J. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 29. 7. 2019
Prostředí dobré, okolní příroda krásná.
5/5  
(Gabriela Z. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 15. 7. 2019
Velmi příjemné domácí prostředí penzionu. Naprostá spokojenost.
4/5  
(Štefan P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 12. 7. 2019
Spiš je krásny
5/5  
(Magda B. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 9. 7. 2019
S ubytováním jsme byli velmi spokojeni. Penzion je prostšího stylu ale máte vše, co potřebujete. Jídlo výborné! Personál milý a ochotný. Připlatili jsme si za pokoj s výhledem na hrad a opravdu jsme nelitovali. Monumentální výhled a večer, když hrad nasvítili - pohádka. Určitě se vrátíme!
5/5  
(Miroslava M. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 30. 9. 2018
Hezký výhled na hrad. Útulný penzionek. Škoda jen, že na večeři nebyla možnost si vybrat večeři aspoň ze dvou jídel. Ale na ničem to neuškodilo. Moc příjemné.
5/5  
(jana K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 25. 9. 2018
Boli sme velmi spokojní len nám pršalo dopoludnia ked sme išli na Spišský hrad ale bolo dobre strava tiež aj ubytovanie príjemné prostredie príjemná obsluha dostali sme všetko podla kuponu.
5/5  
(Jaroslava Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 18. 9. 2018
Ano. všetko zodpovedalo popisu.
4/5  
(Čestmír L. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 7. 9. 2018
Byli jsme spokojeni. Personál byl vstřícný. Jídlo velmi dobré a bylo ho dost. Dostali jsme tipy na výlety, které jsme mohli díky perfektnímu počasí absolvovat v pohodě. Drobné nedostatky v hotelu jsme vyřídili s majitelem ihned na místě, takže žádná jiná připomínka.
3/5  
(Blanka B. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 4. 9. 2018
Hezké místo, ale byli jsme ubytováni v pokoji do ulice, kde byl hluk a nebylo možné nechat otevřená okna. Ubytování čisté, jídlo spíš podprůměrné, ale příjemný vychází bod pro vycházky a výlety.
Reakcia hotela
Bez komentára.
3/5  
(Zdenka Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 27. 8. 2018
Prostredie, strava veľmi dobré, ubytovanie dobré až na sociálne zariadenie, pískajúce WC a sprcha nie zrovna v najlepšom stave.
Reakcia hotela
Uvedené nedostatky sme odstránili.
4/5  
(Stanislav M. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 21. 8. 2018
Odpovídá popisu, dobrá lokalita pro výlety (všude kousek).
5/5  
(Zuzana H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 18. 8. 2018
Příjemní lidé. Pro děti koupání v bazénu. Vynikající domácí kuchyně. Byly jsme moc spokojeni.
5/5  
(Petra N. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 11. 8. 2018
Krásné místo, pokoje čisté, personál vstřícný, strava dostačující. Měli jsme štěstí na pěkně situované pokoje, nevím, jaké jsou ostatní...komplex není moc velký, spíše rodinný typ ubytování. V okolí řada míst k výletům apod.
4/5  
(Marek B. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 8. 8. 2018
Jednoznačná výhoda je lokalita, neboť poblíž je Spišský hrad a dalších několik památek zapsaných v UNESCO, národní park Slovenský ráj. Náš apartmán nebyl úplně bez kazů (trochu zfušovaná místnost, problémy s odpadem způsobující občasný zápach), ale velmi příjemné prostředí jídelny uvnitř i venku. Měli jsme polopenzi a ta byla dobrá, zejména večeře poctivě uvařené a vydatné tak, že jsme to nemohli sníst.
5/5  
(Erika H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 4. 8. 2018
Prostředí hotelu je velmi hezké. Výborné pro rodiny i s malými dětmi. Vše co bylo uvedeno v kupónu bylo k dispozici. Jídlo dobré. Snídaně se stále doplňovala, jen stačilo říci, že už něco chybí a hned se doplnilo. Není co vytknout.
5/5  
(Helena Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 31. 7. 2018
S Penzionem Podzámok jsme byli velmi spokojeni, výborná strava, personál.
5/5  
(Marie Heilandová H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 31. 7. 2018
Pobyt mohu všem doporučit, majitelé jsou velmi příjemní, měli jsme pokoj s vyhlídkou na Spišský hrad což byla nádhera a jídlo bylo skvělé Heilandová.
5/5  
(Soňa O. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 30. 7. 2018
Byli jsme velice mile překvapeni, jak vstřícností personálu tak prostředím Penzionu Podzámok. Úhledný pokoj s výhledem na Spišský hrad neměl chybu. Paní vedoucí velice chutně vaří a snad každý si vybere z nabízených možností. Je zde spousta míst pro výlety po okolí do všech stran. Na hrad kozí stezkou, na salaš po žluté přes krásně kvetoucí louku, návštěva Spišské Kapituly. A k tomu hezké počasí.
5/5  
(Rostislav M. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 29. 7. 2018
Klidná lokalita a bezprostřední kontakt s areálem Spišského hradu. Služby korespondují s nabídkou, strava domácí, personál ochotný. Po příjezdu doporučujeme vycházku na hrad.
4/5  
(pavla O. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 29. 7. 2018
Prostředí penzionu odpovídalo nabídce. Vše co bylo na kupónu bylo splněno. Obsluha byla slabší, snídaně výborné hlavní jídlo až na malé vyjímky rovněž chutné. Na recepci byl letáček s typy na turistické výlety po okolí a všude bylo krásně. Slovensko doporučuji.
3/5  
(alena L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 21. 7. 2018
Prostredie penziónu bolo veľmi pekné, útulné, rodinné. Bazén sme nevyužili kvôli nepriaznivému počasiu. Personál bol veľmi milý, ústretový. Čo sa týka stravy, bola priemerná, ale ako zákusok by som uvítala skôr jednoduchý domáci koláč, napr. bublaninu, nie kupované donuty alebo keksy. Izba, v ktorej sme boli ubytovaní bola tak akurát, úplne stačila, bola čistá a útulná, avšak sme mali pri izbe wc pre ubytovaných hostí, ktorí nemali na izbe toalety, takže sme počuli už skoro ráno búchanie dverí a splachovanie.
Reakcia hotela
Uvedené nedostatky sa budme samozrejme snažiť odstrániť a taktiež zlepšiť kvalitu našich služieb.
3/5  
(Wiola B. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 29. 6. 2018
Žiaden výhľad z izby na hrad, ale na strechu, bývali sme v podkroví, keď som vstával s postele musel som sa hodne prihrbiť aby si nebuchol hlavu, to samé keď som močil na WC. NAVIAC TAM PADALA HORNA DOSKA TAK SOM JU MUSEL UVIAZAŤ O POTRUBIE. Ručníky žena hovorila že sú ako handry na podlahy, šli sme si kúpiť svoje ele sme v sobotu nepochodili, čo sa týka bazéna, bol vypustený a bola tam ceduľa vraj za poplatok, treba zahlásiť majiteľke. O bicykloch nebola ani zmienka, ani heslo na Wifi nám nedala až potom som si ju vypýtal, čo sa týka stravy bola dobrá. Personál ochotný, majiteľka náladová, počasie nám neprialo, každý deň pršalo.
Reakcia hotela
Ďakujeme za vašu recenziu, aj zlá reklama je reklama. Ale musím uviesť niektoré veci na správnu mieru. V prezentovanej akcii nie je zaručené , že každý hosť dostane izbu s výhľadom na Spišský hrad : v akcii je uvedené , že z väčšiny izieb je výhľad na hrad a nie z každej. Je mi ľúto, že práve na Vás vyšla izba s výhľadom na susedný dom. Čo sa týka hesla wifi každému hosťovi je na požiadanie oznámené, a taktiež bicykle si hlási každý hosť na aký čas a deň ho chce mať pripravený, ak by ste si o ne požiadali samozrejme by vám boli poskytnuté a bezplatne. Bazén je za poplatok, ale pre náhodných hostí, nie pre tých ktorí majú akciové balíčky, takže pre vás by bol vstup samozrejme zdarma. A že bol vypustený bolo preto, že žiaľ nebolo ešte počasie na to , aby bol spustený do prevádzky - je to vonkajší letný bazén , nie je krytý. A ak ste neboli spokojný s ručníkmi samozrejme, že by vám boli vymenené, no ak sa neviete ozvať, tak my hosťom myšlienky čítať bohužiaľ nevieme. Je nám ľúto, že pobyt u nás nebol podľa Vašich predstáv.
4/5  
(Milena Č. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 13. 6. 2018
Vše bylo super, pokoj s výhledem přímo na hrad.
5/5  
(Andrea P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 2. 5. 2018
Prostredie bolo nádherné. Zodpovedalo popisu. Strava bola výborná, špeciálne nám pripravili bezlepkovú stravu aj napriek tomu, že sme zabudli nahlásiť. Boli veľmi milí a láskavý ľudia. Boli sme na cykloturistike okolo Spišského hradu, Spišská kapitula, Sivá brada-gejzír, Kostol svätého ducha, Spišský hrad.

Práve v predaji pre Penzion Podzámok