O ubytovaní

Penzión Encián sa nachádza v samom srdci Vysokých Tatier v Tatranskej Lomnici. Penzión je vďaka svojej lokalite skvelým východiskovým bodom pre turistiku a výlety po národnom parku. Blízko to budete mať aj k bobovej dráhe (550 m), na lanovku na Lomnický štít je vzdialená sotva 1 km. Pokiaľ sa vám teda túru nechce celú absolvovať po svojich, vyvezte sa nahor a urobte si krásnu prechádzku po okolí Skalnatého Plesa, napríklad rovno po náučnom chodníku. O ďalšie prírodné i historické krásy tu rozhodne nie je núdza, len niečo málo cez 5 km od penziónu sa potom nachádzajú nádherné Vodopády Studeného Potoka, Starý Smokovec so svojou pozemnou lanovkou potom len 6 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulne zariadených izbách s TV, minibarom, posedením so stolom a kreslom, a vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha, fén). Samozrejmosťou je tiež WiFi pripojenie.

Na čom si pochutnáte?

Penzión má vlastnú štýlovú reštauráciu, kde si pochutnáte na raňajkách formou bufetu a servírovaných večerách. Počas posedenia v príjemnom prostredí s krbom a barovým pultom si vychutnáte nielen to najlepšie zo slovenskej kuchyne, ale i z medzinárodnej kuchyne. Počas letných mesiacov je otvorená aj letná terasa.

Kde budete relaxovať?

Oddych si doprajete nielen v prírode, ale aj počas návštevy privátneho wellness. Pripravená je vírivka, fínska sauna i lehátka.

Cestujete s deťmi?

Pre vašich drobcov je tu pripravené detské ihrisko s hojdačkami a šmýkačkou.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Renáta V.) ( - Slovensko)

Všetko bolo super. Personál s profesionálnym prístupom. Ďakujeme.

Skvelé (Tereza K.) ( - Česko)

Ubytování ve velmi příjemném pensionu, pokoj menší, ale čistý a naprosto dostačující. Polopenze skvělá. Jako jedinou slabinu vidím "wellness" - vířívka, ve které skoro nebyla voda a ta co tam byla byla studená a ne zrovna čistá, vůbec se nám do ní nechtělo jít. Sauna v pohodě.

Vynikajúce (Lenka L.) ( - Česko)

Prostředí krásné, hotel odpovídal popisu. Měli jsme vše. Strava velmi chutná. Personál velice vstřícný. Doporučíme všem našim známým.