• Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Rodinný penzión v srdci Vysokých Tatier

Penzión Encián sa nachádza v samom srdci Vysokých Tatier v Tatranskej Lomnici. Penzión je vďaka svojej lokalite skvelým východiskovým bodom pre turistiku a výlety po národnom parku.

Ubytovaní budete v útulne zariadených izbách s TV, minibarom a vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha, fén). Samozrejmosťou je tiež WiFi pripojenie.

Penzión má vlastnú štýlovú reštauráciu, kde si pochutnáte na raňajkách formou bufetu a servírovaných večerách. Počas letných mesiacov je otvorená aj letná terasa a detské ihrisko s hojdačkami a šmýkačkou.

Oddych si doprajete nielen v prírode, ale aj počas návstevy privátneho wellness. Pripravená je vírivka, fínska sauna i lehátka.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Tereza K.)

Ubytování ve velmi příjemném pensionu, pokoj menší, ale čistý a naprosto dostačující. Polopenze skvělá. Jako jedinou slabinu vidím "wellness" - vířívka, ve které skoro nebyla voda a ta co tam byla byla studená a ne zrovna čistá, vůbec se nám do ní nechtělo jít. Sauna v pohodě.

Vynikajúce (Lenka L.)

Prostředí krásné, hotel odpovídal popisu. Měli jsme vše. Strava velmi chutná. Personál velice vstřícný. Doporučíme všem našim známým.

Vynikajúce (Karel ?.)

Byli jsme se vším velice spokojeni,s přístupem personálu i s jídlem.