Hotel Nowa Ski ***

Hotel Nowa Ski ***

Mostowa 9, Karpacz
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
NOWA-FRANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ IČ: 524596085


+48 75 75 46 600

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 35 Zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Lyžiareň
Fitness
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,7 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
28 km
Zjazdovka
2 km
Bežkovanie
2 km

O ubytovaní

Hotel Nowa Ski *** sa nachádza v pokojnej časti kúpeľného a lyžiarskeho strediska Karpacz. Počas pobytu môžete spoznávať krásy poľskej strany Krkonôš, odpočívať v prírode aj wellnesse a kochať sa nádherným výhľadom na najvyššiu českú horu Sněžku.

Karpacz je horské a zároveň kúpeľné mesto, v centre ktorého nájdete príjemnú pešiu zónu a kúpeľný park, ktoré sú dokonalým cieľom prechádzok. Navštíviť tu môžete Múzeum športu a turistiky (1 km), park miniatúr (1,4 km) a múzeum voskových figurín (1,8 km). Perfektný relax aj vodné radovánky si za každého počasia užijete vo vodnom parku Tropikana (4,5 km) a veľa zábavy na vás čaká na bobovej dráhe (1,4 km) ležiacej priamo v centre mesta.

Okolie je plné atraktívnych výletných cieľov. Stovky kilometrov turistických a cyklistických trás vás dovedú napríklad na vrchol Sněžky (9 km), ku zrúcanine hradu Chojnik (16 km) či k vodopádu Kamieńczyk (25 km). Zaujímavým spestrením je exkurzia v sklárni Julia (22 km) alebo výlet do podzemnej expozície o ťažbe vo vedľajšom mestečku Kowary (9 km).

V zime je to z hotela k zjazdovkám ski areálu v Karpaczi iba 3 km. Skvele vybavené lyžiarske stredisko nájdete aj v neďalekej Sklárskej Porube (26 km) alebo v Peci pod Sněžkou (34 km) na českej strane hranice.

Kde budete spať?

Izby Standard s vlastnou kúpeľňou sú vybavené dvoma lôžkami a majú krásny výhľad do prírody. Súčasťou vybavenia je WiFi pripojenie, televízia a trezor. Niektoré izby majú francúzsky balkón.

Izby Comfort s vlastnou kúpeľňou sú vybavené dvoma lôžkami a ich súčasťou je francúzsky balkón s krásnym výhľadom na Sněžku. K vybaveniu patrí WiFi pripojenie, televízia, kreslo, chladnička a trezor.

Na izby je možné umiestniť prístelku formou rozkladacieho gauča, ktorá je vhodná max. pre 2 deti do 12 rokov.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Nowa ochutnáte modernú poľskú kuchyňu pripravenú z najkvalitnejších surovín lokálnej produkcie. V ponuke sú ako mäsité, tak vegetariánske či vegánske pokrmy a samozrejmosťou je aj detské menu. Každé ráno pobytu načerpáte sily na bohatých bufetových raňajkách. Popoludní je možné objednávať pokrmy z jedálneho lístka reštaurácie. Večere pre hotelových hostí majú podobu trojchodového menu s možnosťou výberu. Počas leta je v prevádzke grilovacia chatka a v zime je zase možné stolovať v presklenej záhrade s krásnym výhľadom na Sněžku. Vedľa reštaurácie nájdete hotelový bar s pestrou ponukou klasických aj miešaných nápojov.

Kde budete relaxovať?

Po návrate z výletu či zjazdovky príde na rad odpočinok. Dokonalý relax na vás čaká v hotelovom wellness centre vybavenom saunou. Dopriať si môžete tiež mnoho druhov masáží a liečebných procedúr.

Cestujete s deťmi?

K zábave malých hostí slúži ihrisko na záhrade a vnútorná herňa s množstvom hračiek. Pre väčšie deti a dospelých je tu Xbox kútik.

Niečo naviac

Aktívnych jedincov poteší hotelová posilňovňa. K večernej zábave skvele poslúži biliard. Pre príjemné chvíle odpočinku a posedenia s priateľmi je tu miestnosť s krbom.