Recenzie a hodnotenie: Korona Panzió (Mosonmagyaróvár)

3,7/5
(Celkom 3 hodnotení)Dobré
Levél, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4/5  
(Zdeněk P. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 25. 8. 2021
Hotel nižší kategorie, ale příjemný personál a krásná terasa.
3/5  
(Oľga K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 20. 7. 2020
Penzión má asi najlepšie roky už za sebou, nachádza sa cca 3,5 km za Mosonmagyarovarom v obci Level, pri hlavnej ceste vedľa benzínovej pumpy, čo sme vnímali ako negatívum. Izba bola mala, podkrovná, s malým strešným okienkom, v izbe nebola skriňa na odloženie veci, ani stolička, ani chladnička na potraviny. Inak sme dostali všetko, čo bolo uvedené na kupóne. Raňajky boli skromnejšie, počas týždňa sme nemali ani raz zeleninu, napr. plátok paradajky, alebo papriky. Ku kontinentálnym raňajkám sme dostali džem v kelímku 3 týždne po záruke. Džem sme reklamovali, ale iný nám nepriniesli. Na druhý deň sme dostali ten istý džem, ale v miske, aby sa nedal skontrolovať dátum spotreby na obale. Večere z menu boli veľmi chutné, porcie dostatočne veľké. Personál bol 50 na 50, čašník bol milý a ústretový, ale mladá čašníčka sa tvárila, že je tam za trest. Pobyt v tomto penzióne neodporúčam. Vylepšili to iba termálne kúpele v Mosonmagyaróváre, kde sme boli so všetkým spokojní. Do kúpeľov sa určite ešte niekedy vrátime, ale do penziónu Koróna NIE.
4/5  
(Petr H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 29. 2. 2020
Personál byl příjemný, snažil se komunikovat dle možností. Nebyli jsme informováni o nutnosti vlastních ručníků a platbě pouze v euro, nebo místní měně.

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet