Recenzie a hodnotenie: Hotel Nezábudka *** (stará) (Tatry)

4,3/5
(Celkom 287 hodnotení)Skvelé
Tatranská Štrba, Slovenská republika (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4/5  
(Ingrid Ď. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 31. 10. 2018
Ubytovanie výborné, penzion je útulný, pekný. Strava bola pestrá, chutná. K večeri chýbala voda. Nápoje z aloe boli výborné. To je všetko, čo sa dá v ponuke baru pochváliť. Biele a červené víno, bolo sudové a nechutné. Chýba v ponuke na rozlievanie i kvalitnejšie víno. Z miešaných nápojov v "Nápojovom lístku" sa dalo kúpiť len máločo, v bare totiž chýbali všetky TATRATEA nad 30%. Vírivka sa pokazila hneď prvý deň, takže sme ju nemohli využívať. Pod hotelom je výborná Macova koliba, odporúčame návštěvu. Taktiež za "Hotelom RYSY" / u zastávky zubačky Tatranský Lieskovec/ je koliba na nákup výborných potravín a príjemnou obsluhov. Celkovo ale vyjadrujeme spokojnost s pobytom.
4/5  
(Lýdia M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 12. 10. 2018
Prostredie hotela pekné, užívali sme si ticho prírody, počet zvieratiek v mini ZOO od posledného pobytu sa zvýšil. Vymenili personál, strava už tradične výborná, dá sa vybrať z viac druhov. So službami vo wellness sme boli tiež spokojní, milé a dobré masérky. Na prízemí sa robila rekonštrukcia priestorov, cez deň tam bolo viac hluku ale dá sa to tolerovať. Zmiesta pobytu dobrý prístup všade. Určite odporúčame navštíviť tento hotel.
5/5  
(Anton K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 12. 10. 2018
Veľmi pekne tam bolo. Odporúčam.
3/5  
(Alicja G. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 5. 10. 2018
Až na ubytování, kde nám nešlo otevřít okno které bylo pokažené a na nefungující vířivku bylo všechno úplně super. Vstřícný personál a výborné jídlo.
3/5  
(Uršula S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 26. 9. 2018
Blízko na zubačku na Štrbské pleso - přijeli jsme vlakem, takže to byl plus. Vybavení pokoje - starší nábytek. Voda v bazénu a ve vířivce studená. 2 sauny rovněž neměly teplotu, kterou mít měly.
4/5  
(Nikola T. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 21. 9. 2018
Pobyt dobrý, jen by bylo dobré zlepšit přístup personálu na hotelu.
5/5  
(Helena C. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 15. 9. 2018
Prostředí hotelu bylo hezké a odpovídal popisu. Vše co bylo uvedeno jsme dostali. Spokojenost se všemi službami. Personál hotelu byl příjemný a vstřícný. Typy na výlety nemám.
5/5  
(Beata Č. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 13. 9. 2018
Pobyt hodnotím ako veľmi dobrý. Personál - príjemný, strava - dobra, prostredie hotela, izby, celkové vybavenie - veľmi dobré, procedúry - dobré, wellness - dobré, možno viac miesta - lehátok na oddych.
3/5  
(Ivan Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 8. 9. 2018
Hotel je pekný, recepcia/bar sú veľmi útulne zariadené. A bar je na Tatry relatívne lacný. Izba na prespatie stačí a bola s balkónom. Raňajky boli parádne, no s večerou som už moc spokojný nebol. Našťastie je z druhej strany hotela koliba kde si môžte vybrať niečo lepšie. Wellness ma sklamal, vírivka bola studená, parná sauna tiež a bazén tiež nebol najteplejší. Protiprud bol ale fajn. Minigolf z nejakého dôvodu nebol v cene pobytu a museli sme si ho zaplatiť. Našťastie je to za prijateľnú cenu. Ale personál bol priateľský a vždy ochotný keď som niečo potreboval.
5/5  
(Rostislav K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 3. 9. 2018
Naprosto skvělé ubytování, strava na podtrženou jedničku, personál též a čistota a vůně všude, za nás luxus, který si chceme zopakovat.
4/5  
(Marek H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 2. 9. 2018
Prostředí hotelu velmi pěkné, strava výborná, personál ochotný, wellness v pořádku. Na kuponu jsme měli 60 minut šipky - šipky nejsou. Dále minigolf - tato služba se údajně v hotelu neposkytuje, pouze jsme byli odkázáni na nějaký jejich starý hotel kde minigolf je. U hotelu je přitom nový minigolf, který je však za peníze. Dále biliard je v dezolátním stavu. Z tohoto pohledu jsme byli nespokojeni. Poloha hotelu je ideální pro výlety po Tatrách.
2/5  
(Renáta P. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 1. 9. 2018
Ve voucheru byly uvedeny služby zdarma, které hotel poskytoval za poplatek. Za pobyt hotel požadoval další poplatek mimo voucher. Možnost výběru procedur v rámci wellness pobytu uvedena ve voucheru byla omezena z důvodu poruchy přístroje. Ve vířivce byla po celou dobu pobytu studená voda. V bazénu byla nevábně vypadající a zapáchající voda. Zvolené procedury trvaly kratší dobu, než hotel avizoval v rozpisu. V dámské šatně wellness dvě sprchy ze tří nefungovaly. Ve wellness jedna sprcha ze dvou ochlazovacich nefungovala. Parní sauna neplnila funkci sauny, bylo v ní zima. Pobyt v hotelu Nezábudka je opravdu nezapomenutelný, více bych se zde nevrátila a nikomu jej nedoporučuji. Dvě hvězdičky jen protože se tam dalo přespat v relativně čisté posteli, vysprchovat v koupelně v teplé vodě a najíst, i když poskládat zdravou variantu jídel bylo spíše nemožné.
2/5  
(Renata B. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 31. 8. 2018
Pobyt mě hodně zklamal. Minigolf co byl v ceně pobytu jsme si museli dokoupit. Míchaný nápoj byl omezený výběr. A když jste si už něco vybrali, řekl, že nemají ten džus. Pokoje neodpovídali fotografiím a to radši nemluvit o špatném sprchovém koutu. Jediné plus na celém pobytu byla kuchyně. Pobyt nedoporučuji.
4/5  
(Emília M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 26. 8. 2018
Hotel bol pekný, strava vynikajúca. Welness slabší, čo sa týka nápojov v rámci služieb, všetko sme museli pýtať, niečo ani nevyčerpali, pretože sme od personálu nemali informácie o možnostiach. Možnosť výletov veľmi veľká. My sme boli na Hrebienku, na Popradskom plese a odtiaľ na Ostrave.
4/5  
(Marie K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 24. 8. 2018
Byly jsme spokojeny ubytování bylo pěkné čísté, přostředí příjemné, klidný pobyt. S jídlem jsme byly spokojeny,obsluha příjemná, wellness přijatelné. Personál hotelu na úrovni. Doporučuji pobyt v tomto hotelu, ráda se tam vrátím. Dostupnost na turistické výlety dobrá.
2/5  
(Dorota G. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 21. 8. 2018
Koupelna plesnivá, zapáchala, plíseň byla cítit v pokoji. Minigolf měl být podle voucheru v ceně pobytu avšak recepční po nás žádala zaplatit poplatek navíc. Rovněž drink zdarma na baru se vyklubal jako nealkoholický (což u popisku typu "drink na baru" asi nikoho nenapadne že to bude pouze džus s ledem). Z celé škály služeb jsem byla spokojená pouze se stravou, jídlo bylo opravdu výborné a s masáží. Další služby wellness centra které byly v ceně byly opravdu směšné a kvalitou i časově vůbec neodpovídaly nabídce.
3/5  
(Miška L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 20. 8. 2018
Podľa môjho názoru hotel ako taký zodpovedá ***. Ubytovanie v apartmáne bolo veľmi pekné a útulné, dva balkóny ako bonus.Čo sa týka personálu, bol veľmi milý, ale napríklad barman pôsobil dojmom, že je druhý deň v práci. Wellnes sme nevyužili, nakoľko sme pobyt absolvovali s malým dieťaťom, ktoré tam malo zákaz. No priestory na masáže, kúpeľ, procedúry mi prišli hrozné, žiadne súkromie, oddelené len paravanom či závesom. Osobne by som si masáž nevedela užiť.Bazén je kapitola sama o sebe. O čistote a nezavadnosti vody sme zapochybovali hneď pri vstupe do vody. Vyzerala a "voňala" naozaj veľmi pochybne, preto sme sa tam okúpali iba 1x.Raňajky a večere boli veľmi chutné, výber bol naozaj pestrý, taká domáca kuchyňa, každý si určite vyberie.Avšak s dokladaním jedla to už bolo horšie. Toto majú absolútne nezvládnuté.Super bol aj džbán vody na každom stole.Poloha hotela je úplne super, 8 minút aj s dieťaťom na žst Štrba .
1/5  
(MUDr.Jozef O. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 11. 8. 2018
Izba bola ok ale z ponuky all inclusive napoje tam nebolo pomaly nic o co sme poziadali casnika co nám ukazal na nápojovom listku bolo 20,00 hod priatelka popytala Prešo kávu casnik taky mlady vyssi blond odvrkol že ja už som pipety namocil na cistenie nieje!!! O 20,00 hod to ako keby som ja nevysetril pacienta ked mam ambulanciu do 21,00 hod a ho nezoberieme o 20,00 hod a mam to pritom zaplatene. Najlepsie bolo nahlasenie obeda pri ranajkach?! Ked mam allinclusive ja mam nahlasovat obed. Aj sa stalo že som to zabudol a obed prepadol a najlepsie na recepcii mi povedala že si mam vybrať z dvoch polievok a druhych jedal tak som si vybral idem nahlasit do kuchyne dnes bude iba vyvar povedala!!! strasne!! strasne fakt!!! Ked nepritlacime trochu dole vo welness že chceme aj co nám patrí zabal a masaz nemáme ju. Maserka sa má pyta este ci to chcem že nemusim. Nehoraznost... Fakt strašne na vratenie peňazí all invlusive iba na pobyt s ranajkami a este nehovorim svedske stoly na veceru že si človek nemoze vybrat co chce ale niekto sa ho to pyta...
2/5  
(Ivana M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 10. 8. 2018
Prostredie v poriadku, vybavenie slabšie, wellness o ničom. Studené sauny, bazén mal asi 22 stupňov. Personál slabší, strava chutila, avšak ráno jedálny lístok napísaný a počas dňa sa zmenil. "Sladké popoludnie" o ničom, káva z termosky, "zákusok" (keď sa to dá tak nazvať) bolo nechutne rozmočene cesto s pudingom. V jedálnom lístku boli uvedené šišky, zmena bez upozornenia a vysvetlenia. Platobný terminál? Nehrozí..
5/5  
(Dušan S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 10. 8. 2018
Bol som veľmi spokojný, personál na 100%, strava aj ubytovanie na dobrej úrovni.
1/5  
(Veronika M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 5. 8. 2018
S hotelom sme boli veľmi nespokojní. Wellness nefungoval, jedlo a služby v reštaurácii nezodpovedali ani zďaleka trom hviezdičkam, jedlo takmer nejedle. A niektoré služby z kupónu sme ani nedostali - lebo sa vraj pomýlili. Jediné, čo bolo pekné, bol zrub.
4/5  
(Patrik U. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 5. 8. 2018
Pre nenarocnych klientov ok. Personal bol príjemny.
4/5  
(Alojz P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 3. 8. 2018
Sluzby boli dobre, dostali sme vsetko podla kuponu.
3/5  
(Miriama L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 31. 7. 2018
Prostredie hotela bolo veľmi pekné, čisté, upravené, pobyt zodpovedal popisu. Bohužiaľ sme nedostali všetko, čo bolo uvedené na kupóne. Keď sme si chceli zahrať minigolf, ktorý sme mali uvedený na kupóne, bolo nám oznámené, že sa stala chyba a minigolf v cene nemáme, hoci ho máme na kupóne a v čase nášho pobytu bol k dispozícii. Myslím, že zákazníka nemusí zaujímať, kto a ako spravil chybu, že sa minigolf dostal na kupón, hoci sa nemal, ale zo strany hotela mohol byť spravený ústretový krok. Práve kvôli tomuto nepríjemnému zážitku a nepríjemnému rozhovoru s pani recepčnou tento hotel viac nenavštívime.
5/5  
(Jana L. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 30. 7. 2018
Ubytování a strava byli opravdu velmi luxusní. Velmi milý a vstřícný personál. Jediné co bych vytkla byla masáž. Jinak jsem se vším byla maximálně spokojena.
4/5  
(Adriána K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 30. 7. 2018
Spokojnost s prostredim a hotelom. Strava bola chutna, formou bufetu.
4/5  
(ANNA K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 28. 7. 2018
Prostredie bolo super, všetko zodpovedalo popisu, strava a wellness v poriadku.
5/5  
(Dominika Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 28. 7. 2018
So službami sme boli spokojný aj keď mali by sme niekoľko výhrad. V kupóne sme mali uvedený minigolf v cene ale nakoniec sme si museli zaplatiť plnú cenu zaň. Taktiež otváracie hodiny vo wellnesse a bazéne sú zle riešené keďže sú v čase raňajok a večerí. Prostredie okolo hotela pekné, zvieratká pred hotelom taktiež dobrý nápad. Obsluha príjemná, ochotný personál je taktiež veľkým plusom. Recepčná milá, všetko potrebné nám s radosťou vysvetlila. Strava veľmi chutná, široký výber jedál. Raňajky aj večere v teplej aj studenej forme.Ako výlet určite odporúčame Štrbské pleso zubačkov a lanovkou na Solisko, krásny výlet. ????
5/5  
(Renáta H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 28. 7. 2018
V tomto hotelu jsme byli již podruhé. Obdrželi jsme vše co bylo v kupónu uvedené. Strava byla výborná a personál byl ochotný.
5/5  
(Stefan F. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 27. 7. 2018
Velmi pekne prostredie, super pobyt, prijemne prostredie dobre jedlo. Chybal puding.
4/5  
(František V. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 23. 7. 2018
S pobytom som bol v celku spokojný, dostal som všetko čo bolo na kupóne uvedené. Strava bola bobrá, sem tam sa objavil nejaký nedostatok, ale nič závažné, rozmanitosť jedla bola bohatá a bolo z čoho vyberať. Obsluha v bare, pomalá s neochotná. Hotel by už potreboval modernizáciu. V izbách neboli na oknách záclony. Umývadlo osadené tak nízko, že sa v ňom môže umyť male dieťa, batéria bola umiestnená tak vysoko, že som bol komplet oprskaný. Na izbách nie je chladnička. Jednú izbu som reklamoval kvôli plesni v kúpelke, reklamácia bola vybavená výmenou za inú izbu, tá už bola v poriadku.
3/5  
(Lenka Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 19. 7. 2018
Nedostali sme všetko čo bolo na kupóne. Fitness sa v hoteli dokonca nenachádzal a minigolf ktorý mal byť tiež v cene sme si museli zaplatiť. Potenciál hotela veľký ale bohužiaľ, dosť zanedbaný. Služby nezodpovedali 3*. 2 zo 4 sáun nefungovali, nebolo nám to ani oznámené a keď sme na to upozornili najprv sa tvárili prekvapene že o ničom nevedia a za chvíľu nam oznamili že zrovna včera sa im tam niečo pokazilo. K náprave počas 3 dní nedošlo a nedostali sme ani ospravedlnenie. Hlavne že sa pán prevádzkar prechádzal stále po wellnesse a kontroloval. A ja som pozorovala zmätených ľudí ktorý do sáun vošli a v zápetí vychádzali. Stáva sa, ale ľudia by mali byť o tom minimálne informovaní. prostredie okolo bazéna otrasné. Všade okolo voda, starý stacionárny bicykel ktorí nám asi mal nahradiť to spomínané fitness.... špinavé okná a zanedbané akvária s korytnačkami. Páčili sa nám aloe drinky na bare, tiež miešané, strava priemerná, sladké popoludnie fajn...ale ponúkať ľuďom takzvanú fytoterapiu v podobe čaju v sáčku...to mohli radšej vynechať. Prostredie minigolfu krásne, bodaj by si dali takto záležať aj na zbytku hotela. Taktiež menej je niekedy viac. Milión vypchatých zvierat a paroží na recepcii skôr odradí ako upúta.
5/5  
(Silvia Grikova G. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 19. 7. 2018
Hrebienok, Štrbské pleso-vylet, jedlo uzasne, hotel pohoda.
4/5  
(Elena J. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 17. 7. 2018
Hotel bol vybavený dobre, až na to, že v 3 hviezdičkovom hoteli by človek čakal ožehlené posteľné prádlo. Faktom je, že bolo biele, čisté a uteráky taktiež bielučké a čisté. Na kupóne sľubovali pre každú osobu nejaké kozmetické procedúry, ale dostala som iba jednu a manžel nič. Strava bola dobrá, až na servírovanie obedov. Pani, ktorá dávala na taniere, napr. knedle, vôbec si nerobila problémy s nahádzaním knedlí na tanier. Nepáčilo sa mi, že ešte sme nemali dojedené a už chodili a zbierali taniere so stolov.
5/5  
(Martina C. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 17. 7. 2018
Vše OK, jídlo super, personál taky super.
5/5  
(Kamila Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 11. 7. 2018
Hotel byl pěkný vše co bylo uvedeno na kuponu strava, wellness i personál bylo skvělé. Mohu všem doporučit.
3/5  
(Marie S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 10. 7. 2018
Pokoje nebyly takové, jako v nabídce, co se stravování týká, bylo formou bufetu a někdy už po hodině některé jídlo chybělo. Ve wellnessu neposkytovali ručníky do sauny, v šatnách jsem postrádala např. fén. Jako výchozí bod na výlety je to výborné.
4/5  
(Katarína P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 9. 7. 2018
Vsetko v poriadku, vsetko v kupone bolo aj v reale, personal bez problemov, aj ked viem si sj milsi predstavit, ranajky/vecere vyborne, obrovsky vyber skvelych jedal. Super wellness, bazen, masaze, napoje.
4/5  
(Lenka K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 9. 7. 2018
Strava dobrá, ovšem ráno přivezli pozdě pečivo, proto jsme měli problém stihnout odjezd zubačky. Jedenkrát nebyla k dispozici odpolední káva, která byla v ceně. Wellness - bazén výborný, do vířivky jen nazí - i s ostatními hosty! (nešli jsme). Slabší připojení na wifi na pokoji, museli jsme chodit na chodbu. Náš pobyl neměl all inclusive nápoje.
5/5  
(Ivana K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 18. 6. 2018
Strava báječná, personál super, byly jsme maximálně spokojené se vším. Vřele doporučujeme.
5/5  
(Petra L. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 9. 6. 2018
Vše v pořádku, až na neochotu některých obsahujících. Tvářili se neochotně s pocitem, že je obtěžujeme.
5/5  
(Václav S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 29. 5. 2018
Byli jsme velmi spokojeni. Ochotný a přívětivý personál, skvělá kuchyně i služby. Pobyt v Hotelu Nezábudka mohu všem jen doporučit.
5/5  
(Rudolf O. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 22. 5. 2018
Velmi spokojeni, personál příjemný, služby odpovídající. Tatry lze jen doporučit.
5/5  
(Viera Ď. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 18. 5. 2018
Hotel i jeho prostredie sa nám veľmi páčilo. Je to tichá veľmi príjemná lokalita, blízko železničnej stanice, ktorá ponúkala výlety do okolia Tatier. Služby na úrovni - dostali sme všetko čo ponúkal náš kupón. Strava pestrá, bohatý výber jedál (absolvovali sme len jedu večeru + raňajky). Personál v jedálni i na recepcii príjemný a ochotný poskytnúť služby. Svojský prístup mala obsluha v kaviarni, ale aj tak zabezpečila naše požiadavky k našej spokojnosti. Páčilo sa nám i prostredie wellness.
4/5  
(Karel B. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 11. 5. 2018
Vše bylo v pořádku, velmi dobře vařili. Personál celkem dobrý.
4/5  
(tibor H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 2. 5. 2018
Ubytovanie super, polpenzia nam uplne stacila, bolo z coho vyberat. Trochu mi chybal usmev na tvarach personalu.
5/5  
(Richard H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 12. 4. 2018
Všetko zodpovedalo popisu ako bolo uvedené na kupóne. Personál je veľmi ústretový. Strava bola fantastická s pestrým výberom.Uź som pochodil veľa hotelov, ale s takým bohatým výberom som sa už dlho nestretol.
3/5  
(Iva Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 9. 4. 2018
Hezké prostředí, výborná kuchyně, nefunkční wi-fi, tv po opravě funkční, v koupelně netekla voda, po opravě slabý proud a vlažná. Saunový svět nevyužitý, vzhledem k podmínce pobytu bez plavek.
4/5  
(Eva H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 26. 3. 2018
Všetky procedúry z ponuky sme absolvovali, procedúry boli super, personál milý.
5/5  
(Anton K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 25. 3. 2018
Strava veľmi dobrá, personál v pohode, wellness - tak tu by bolo vhodné upraviť ochladzovaciu časť, sprchy sú slabšie.

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet