Recenzie a hodnotenie: Hotel Lővér ***superior (Šopron)

4/5
(Celkom 2 hodnotení)Skvelé
Sopron, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4/5  
(Zdeněk A. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 18. 9. 2023
Hotel se nachází uprostřed zeleně v příjemném prostředí, proto sem jezdíme opakovaně. Strava je chutná, pestrá a bohatá, v sobotu večer jsme měli grilovačku na terase. Hotel je staršího data, ale nám vyhovuje - prosklená dětská herna, mramorové schodiště, řešení výtahu, recepce, na stolech bělostné damaškové ubrusy. Cítili jsme se zde vítáni a opečováváni.Historické centrum města je v docházkové vzdálenosti.
4/5  
(Michal M. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 14. 9. 2023
Personál + strava na velmi dobré úrovni.

Overené Travelkingom

“Okamžite ma nadchlo prostredie hotela, ktorý sa nachádza v pokojnej časti lesoparku. Hotel je ako stvorený pre rodiny s deťmi. Dostatočne sa tu môžu vyšantiť na rôznych miestach - vo wellness, detskom kútiku, v herni a na vonkajšom ihrisku s preliezačkami a na obrovskej šachovnici. A zabavia sa tu aj dospelí. Užili sme si relaxáciu vo wellness, spoločné chvíľky v herni a s radosťou sme navštívili aj bar s výbornými miešanými nápojmi. V okolí hotela je dostatok náučných chodníkov, kde je možné vypotiť výbornú a bohatú hotelovú stravu. Sem sa ešte rozhodne vrátime.” Prečítajte si celú recenziu

Vladimír Dvořák - Obchodný tím
Osobne overené v: Máji 2022

Práve v predaji pre Hotel Lővér ***superior

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet