Hotel Lővér ***superior

Hotel Lővér ***superior

Várisi út 4., Sopron
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
KBL & More Kft. IČ: 01-09-409680


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 3 500 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fitness
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Minibar
Fén
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,4 km
Vzdialenosť od jazera
20 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
2 km

O ubytovaní

Hotel Lővér ****superior sa nachádza v maďarskom meste Šopron, neďaleko rakúskych hraníc. Hotel je obklopený krásnym lesom a ponúka vám dokonalý relax, okrem iného aj vďaka vlastnému wellness centru. Na dosah však máte aj množstvo historických pamiatok, zaujímavých atrakcií a možností na najrôznejšie aktivity. Dovolenku si tu určite užijú hostia všetkých vekových kategórií.

Skvelé zážitky pre deti i dospelých zaistí napríklad letná bobová dráha (4 km) s dĺžkou 900 metrov alebo zážitkový park Lővér (1,9 km) s lanovou dráhou a 120 prekážkami. Pešo sa môžete vydať napríklad k šopronskému hradu (6,3 km) alebo na zámok Taródi (2,1 km), krásny výhľad na mesto a okolie sa vám zase naskytne z rozhľadní Károly (1 km), Sörházdombi (1 km) a Várhely. S miestnou rozmanitou flórou sa zoznámite v botanickej záhrade z 19. storočia a s deťmi si môžete prejsť rozprávkový lesný chodník so zaujímavými úlohami a napínavými hrami. Po dni strávenom v pohybe si potom môžete zájsť na sladkú odmenu do čokoládovej dielne Harrer (4,7 km) alebo si oddýchnuť v kúpeľných Lővér a kúpalisku Ferenca Csíka (1,3 km), pomenovanom po slávnom olympijskom víťazovi.

Môžete sa vybrať na výlet na niektorý z krásnych hradov a zámkov v okolí, napríklad na Zámok Esterházy vo Fertőde (26,4 km) alebo Zámok Szechenyi v Nagycenku (14,2 km). Môžete tiež využiť blízkosť rakúskych hraníc a vydať sa do Viedne (70 km), kde nájdete napríklad barokový zámok Schönbrunn a zoo Schönbrunn, ktorá bola založená v roku 1725 a v súčasnosti je jednou z mála zoologických záhrad na svete, ktorá chová pandy veľké. Za návštevu stojí aj Familypark s horskými dráhami, kolotočmi, dračou jaskyňou, obrovskou šmýkačkou, lezeckými bludiskami, detskou zoo a nespočetným množstvom ďalších atrakcií.

Kde budete spať?

Dvojlôžková izba má rozlohu 20 m² a môžete si vybrať, či chcete bez balkóna, s balkónom alebo s balkónom a výhľadom na park. Vybavenie izby je rovnaké - manželská posteľ, stôl so stoličkou, TV, telefón, minibar a WiFi pripojenie. V izbe je kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a sušičom vlasov.

Rodinná izba (22 m²) je bez balkóna a môžu sa v nej ubytovať maximálne 3 osoby na manželskej posteli a samostatnej posteli/rozkladacom gauči. V izbe je TV, písací stôl, minibar, telefón a Wi-Fi pripojenie. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a sušičom vlasov.

Prepojená izba s celkovou rozlohou 40 m² sú vlastne 2 spojené dvojlôžkové izby. Vďaka tomu sa v nej ubytujú až 4 osoby, ktoré môžu využívať ďalšie výhody 2 kúpeľní s vaňou. Izba má tiež balkón, TV, minibar, telefón, Wi-Fi pripojenie a sušič vlasov.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Borostyán o vás bude dokonale postarané. Svoj deň začnete bufetovými raňajkami s výberom teplých a studených jedál, sezónneho ovocia, čerstvých syrov, raňajkových cereálií a ďalších jedál.

Večera sa podáva opäť formou bufetu s teplými a studenými predjedlami, výberom z niekoľkých chutných hlavných jedál, šalátov a dezertov. Súčasťou bufetu sú vždy vegetariánske a ľahké jedlá, ale špeciálne stravovacie požiadavky odporúčame oznámiť pred príchodom. Okrem toho je po celý deň otvorená kaviareň, kde si môžete dať šálku kávy, ľahké občerstvenie, čapované pivo a koktaily.

Kde budete relaxovať?

Za skvelým relaxom nemusíte chodiť ďaleko, wellness zóna hotela zahŕňa bazén (10x4,5 m, 28 °C), vírivku pre 8 osôb (32 °C), fínsku a infračervenú saunu a vertikálne solárium. Pre aktívnych hostí je k dispozícii plne vybavená posilňovňa vrátane posilňovacích a kardio strojov a skupinových tréningov.

Cestujete s deťmi?

Deti sa počas pobytu môžu hrať v detskom domčeku.

Overené Travelkingom

“Prostredie hotela v pokojnej časti lesoparku ma nadchlo. Hotel je ako stvorený pre rodiny s deťmi. Dostatočne sa tu vyšantia na rôznych miestach - vo wellness, detskom kútiku, v herni a na vonkajšom ihrisku s preliezačkami a na obrovskej šachovnici. A zabavia sa tu aj dospelí. Užili sme si relaxáciu vo wellness, spoločné chvíľky v herni a s radosťou sme navštívili aj bar s výbornými miešanými nápojmi. V okolí hotela je dostatok náučných chodníkov, kde je možné vypotiť výbornú a bohatú hotelovú stravu. Sem sa ešte rozhodne vrátime.” Prečítajte si celú recenziu

Vladimír Dvořák - Obchodný tím
Osobne overené v: Máji 2022