Hotel Il Colombaio ***

Hotel Il Colombaio ***

Via Chiantigiana 29, Castellina in Chianti
Taliansko

+39 057 774 0444

info@albergoilcolombaio.it

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik je zadarmo
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km

O ubytovaní

Hotel Il Colombaio *** nájdete v pôvabnom mestečku Castellina in Chianti v Toskánsku. Rustikálne zariadenie hotela sídliaceho v tradičnej kamennej vilke ponúka tú pravú atmosféru Talianska. Okolie hotela naviac patrí k obľúbeným miestam na turistiku a cyklistiku - je totiž pretkané zaujímavými trasami a pamiatkami. Len 550 m od hotela stojí Architektonické múzeum, vydať sa môžete aj za pamiatkami do neďalekej Sieny (20 km) a Florencie (40 km).

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v izbách vybavených tradičným nábytkom, ktoré priam dýchajú osobitým štýlom oblasti. Nechýba tu TV s plochou obrazovkou, minibar, skriňa a vlastná kúpeľňa s kozmetikou a fénom. Atmosféru dotvárajú odhalené stropné trámy a maľované obrazy na stenách.

Na čom si pochutnáte?

Na raňajkách formou bufetu si pochutnáte na miestnych syroch, šunkách a mnohých druhoch sladkého i slaného pečiva. Na večeru sa potom zastavte do reštaurácie vzdialenej len 300 m.

Kde budete relaxovať?

Priamo pri hoteli je vám k dispozícii vonkajší bazén s lehátkami, ďalej sa tu nachádza napríklad letná terasa a alej, kde si pochutnáte na čerstvých figách priamo zo stromu.

Overené Travelkingom

“”

Vladimír Dvořák - Obchodný tím
Osobne overené: August 2022

Tipy na výlet