Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Recenzie a hodnotenie: Hotel Astoria Bled *** (Triglavský národný park )

4,8/5
(Celkom 4 hodnotení)Skvelé
Bled, Slovinsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4/5  
(Béla G. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 21. 9. 2023
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
Krásne prostredie, čisté, upratané izby, milý personál. Bohaté bufetové raňajky s priebežným dopĺňaním. Jazero je ľahko dostupné, výhľad nádherný. Na zipline sa môžete prihlásiť na neďalekom parkovisku Fantastický zážitok!!
5/5  
(Andrea B. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 9. 8. 2023
Personál ok, izba veľká, rozdelená na dve časti (boli sme 2 dosp. a 14ročné dieťa), žiaden stiesnený pocit, kúpeľňa tiež dostatočne veľká, , mali sme aj 2 balkóny s výhľadom na hrad, veľmi pekný wellness, a skvelé raňajky. Doporučujem navštíviť minigolf (nachádza sa pri hlavnej ceste, hneď vedľa pizzerie s krytou ľadovou plochou).
5/5  
(Adrienn N. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 6. 2. 2023
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
Bolo to fantastické.
5/5  
(Silvie B. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 21. 7. 2022
Pobyt v Astoria hotelu byl pro nás opravdu velice milým překvapením. Hotel moderní, pokoj zcela nový - po otevření dveří jsme cítili ještě novotu:) postel velká, vysoká. Opravdu se nám spalo nadherne. Pokoje prostorné, koupelna nová-moderní se sprchovým koutek. Snídaně luxusní!! Projeli jsme již plno hotelů a snídaně v takovéto kvalitě jsme ještě nikde neviděli. Najdete zde opravdu vše, i věci v BIO kvalitě :) personál příjemný a přátelský. Wellness pekne, taktéž nové. Skvělá lokalita k jezeru, autobusu, obchodu. Moc pobyt doporučujeme! Vše, co na kuponu je inzerovano, jsme dostali. Dekujeme:)

Overené Travelkingom

“Pobyt v Slovinsku nás úplne nadchol a určite sa sem ešte vrátime. Hotel Astoria Bled *** bol parádnym východiskovým bodom pre naše výlety. Určite odporúčam jazerá Bled, Bohinjské aj Jasna a Korita Mostnice. Ubytovanie bolo moderné, posteľ extrémne komfortná, raňajky úplne vynikajúce. Potešilo nás aj wellness s bohatou ponukou masáží a hneď dvomi vírivkami.” Prečítajte si celú recenziu

Nikol Chrástová - Marketingový tím
Osobne overené v: Apríli 2023

Práve v predaji pre Hotel Astoria Bled ***